ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید – فروش محیط کشت

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید – فروش محیط کشت

image_pdfimage_print

شرکت شیمی کهن تامین کننده، خرید – فروش محیط کشت (محصولات مرک آلمان با تضمین کیفیت و اصالت کالا، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد).جهت انجام مشاوره و تامین محصولات و اطلاع از قیمت محصولات موردنیاز خود با ماتماس بگیرید.خرید – فروش محیط کشت

محصولات محیط کشت در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی  و مواد شیمیایی آزمایشگاهی است آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله محیط کشت با برند مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصولات ساخت شرکت مرک آلمان است.

محیط کشت چیست؟ خرید – فروش محیط کشت

محیط کشت،محلولی است که باعث آزادسازی میکروارگانیسم ها به وسیله استیریلیزه کردن می شود. معمولا داخل اتوکلاو و درجایی که دما و فشار مناسبی در زمان مشخصی اعمال می شود وشامل جزئیات مورد نیازبرای رشد میکرو ارگانیسم ها نظیر باکتری ها است. محیط ها ممکن است به وسیله اضافه کردن موادی تغییر فاز دهند به عنوان مثال با افزودن آگار به جامد تبدیل می شوند.

برخی از محیط ها شامل ترکیبات پیچیده ای نظیرگیاهان یا بافت های حیوانی نظیر پروتئین می باشند. برخی دیگرشامل مقادیر دقیقی ازنمک های غیر ارگانیک شناخته شده و ترکیبات ارگانیک دیگر می باشد.انواع مختلف سلول های زنده یا بافت ها ممکن است به عنوان محیط رشددهنده میکروارگانیسم ها استفاده شوند.خرید – فروش محیط کشت

با توجه به نوع میکرو ارگانیسمی که نیاز به کشت دارد و همچنین شرایط کشت و رشد باکتری می توان خرید محیط کشت را انجام داد.خرید- فروش محیط کشت به صورت عمده در دو حالت مایع و جامد انجام می شود که بستگی به محتویات و پایه آن دارد و قیمت محیط کشت نیز متاثر از همین ترکیبات می باشد.خرید – فروش محیط کشت

از انواع محیط کشت می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • فروش محیط کشت Blood Agar
 • محیط کشت EMB
 • قیمت محیط مک کانکی آگار
 • قیمت محیط SlM
 • محیط کشت TSl
 • محیط کشت متیل رد
 • محیط کشت اندو آگار
 • محیط کشت فلچر
 • تست اکسیداز
 • گازپک A
 • گازپکC

اینها تنهابخشی از محیط کشت ها هستند و شما می توانید در قسمت خرید- فروش محیط کشت و سایر محصولات و اطلاع از قیمت محیط کشت های دیگر نیز با ماتماس بگیرید.

تعداد زیادی از محیط ها با هدف های خاصی در میکروبیولوژی استفاده می شوند وشامل مواد خاصی هستندکه باعث رشدبرخی میکرو ارگانیسم ها و جلوگیری از رشد برخی دیگر می شود.

خرید - فروش محیط کشت

 انواع محیط کشت ها خرید – فروش محیط کشت

از آنجایی که انواع مختلف میکروارگانیسم وجود دارند. هرکدام دارای خصوصیات منحصر به فرد هستند و مواد مغذی مورد نیاز و مختص خود را دارا میباشند. بنابراین انواع مختلفی محیط کشت وجود دارد که شامل مواد موردنیاز برای رشد انواع میکروارگانیسم هامی باشد. خرید محیط کشت ممکن است به صورت مایع یا جامد باشند.

محیط کشت جامد از ژل قهوه ای رنگی مانند آگارتشکیل شده است.  موادشیمیایی و مغذی مختلفی به آن اضافه شده است،که اجازه رشد میکروارگانیسم های مختلف را بدهد. در زیر انواع مهم محیط های مورد استفاده در آزمایشگاه ها آورده شده است.خرید – فروش محیط کشت

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه محیط کشت با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید مواد شیمیایی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.خرید – فروش محیط کشت

محیط کشتpreservation:خرید – فروش محیط کشت

محیط محافظ از تمام موادمغذی پایه ای برای رشد میکروبی ساخته شده است. برای حفاظت از نوع خاصی از میکروارگانیسم ها به کارمی رود، ترجیحا باکتری یا مجموعه ای مختلف از موجودهای میکروبی برای دوره زمانی بلندمدت می باشد.

محیط کشت غنی ساز the Enrichment :

محیط غنی ساز یک ماده مایع است که به میکروارگانیسم ها اجازه تکثیرمی دهد. موادمغذی مورد نیاز برای این عمل را دارا است. این محیط ها معمولا از باکتری هایی تشکیل می شوند که از منابع مایع مانندآب حوضچه به دست نمی آیند.

محیط کشت گزیننده The Selective

این یک نوع خاصی از محیط است، که به میکروارگانیسم های خاصی اجازه رشد می دهد درحالی که ازرشد سایر محیط ها جلوگیری می کند. به عنوان مثال: اگر می خواهید یک باکتری خاص را ایزوله کنید. می توانید یک محیط مقاوم در برابر اسید از نمونه آب حوضچه درست کرده و از شر سایر باکتری ها خلاص شوید. یک محیط Selective با PH پایین انتخاب کرده که فقط به باکتری هایی که در شرایط اسیدی مقاومت دارند اجازه رشد می دهند. و سایر باکتری ها کشته می شوند. از نمونه های متداول محیط کشت های Selective می توان به Palcam آگار و مک کانکی آگار اشاره کرد.خرید – فروش محیط کشت

محیط کشت Differential:

این یک نوعی از محیط است، که برای افتراق بین باکتری ها با استفاده از یک نشانگر شناسایی برای نوع مشخصی از میکروارگانیسم ها استفاده می شود. به عبارتی هر دو ماده ی Selective و Differential عکس هم عمل می کنند. اولی به برخی باکتری ها اجازه رشدمی دهد و مانع از رشدسایر میکروارگانیسم ها می شود. در صورتی که محیط Differential باکتری های دیگررا از بین نمی برد،و فقط برخی از آنها را نشانه گذاری می کند.

ازمحیط های Differential رایج می توان به Blood Agar اشاره کرد. برای تشخیص باکتری هایی که باعث همولیز درخون می شونداستفاده می شود.

محیط کشت احیاء کننده Resusciation:

این یک نوع خاصی از محیط است، که برای رشدمیکروارگانیسم هایی که آسیب دیده اند و توانایی تولید خود را درشرایط محیط مضر از دست داده اند استفاده می شود. این محیط به ارگانیسم ها اجازه می دهد، تا متابولیسم خود برای استفاده ازفراهم کردن موادمغذی که از آن محروم هستند را دوباره بدست آورند. به عنوان مثال :باکتری که برای رشدخود به هیستامین نیاز دارد با استفاده از محیط کشت این کمبود را فراهم کرده و رشد می کند.خرید – فروش محیط کشت

اگر دو باکتری همانند برروی یک محیط کشت احیاء که شامل هیستامین است قرار بگیرند،شروع به رشدمجدد می کند. در این مورد محیط کشتی که شامل هیستامین است، به عنوان احیاء کننده عمل می کند. یکی ازرایج ترین محیط کشت های احیاکننده Soya Agar هست.

محیط کشت های چند منظوره General

محیط هایی هستند که چند تاثیربه صورت همزمان دارند. به عنوان مثال هم به عنوان Selective و هم Differential و هم احیاء کننده می توانداستفاده شود.خرید – فروش محیط کشت

محیط کشت ایزوله کننده Isolation

 • محیطی است که شامل آگار بوده وبه صورت جامدهست.خرید – فروش محیط کشت
 • به میکروارگانیسم ها اجازه رشددر راستای یک خط رامی دهد.
 • به عنوان مثال: باکتری فقط در راستای الگوهایی که محیط کشت قرار گرفته فقط رشدمی کنند.
 • این محیط از رایجترین آنهادر آزمایشگاه های میکروبیولوژی است.

محیط کشت تخمیر کننده Fermentation:

از نوع Selective و به صورت مایع می باشند. برای بدست آوردن ارگانیسم های خاصی مانند مخمرها و سموم استفاده می شود. محیط کشت های تخمیر کننده می توانند ازنوع Differential نیزباشند. اما درطبیعت اکثرا به صورت Selective هستند. به برخی باکتری ها اجازه رشدمی دهند و از رشد برخی دیگر جلوگیری می کنند.

شرکت شیمی کهن تامین کننده،خرید – فروش محیط کشت (محصولات مرک آلمان با تضمین کیفیت و اصالت کالا،آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت انجام مشاوره رایگان و تامین محصولات و اطلاع از قیمت محصولات موردنیاز خود با ماتماس بگیرید.خرید – فروش محیط کشت

قیمت – خرید – فروش محیط کشت – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید – فروش محیط کشت

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات محیط کشت کلیک کنید:

سوالات متداول:

خرید و فروش محیط کشت چگونه است؟شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت مرک آلمان می باشد.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت