ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

83 / 100

در منظر پیشرفت‌های علمی پیوسته، محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار به عنوان یک بازیگر اصلی برجسته است. درک اهمیت آن و بهینه‌سازی کاربرد آن می‌تواند به کشف‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف علمی منجر شود. بیا بیشتر در اعماق این محیط رشد استثنایی حرکت کنیم و کاربردهای چندگانه آن را بررسی کنیم.

شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار آشنا می کنیم. محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد استکه برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات  مرک merck، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار تقویت شده، که اغلب به اختصار RCA نامیده می شود، یک محیط رشد تخصصی است که به طور دقیق برای حمایت از کشت میکروارگانیسم های مختلف طراحی شده است. این نوع آگار یک محیط غنی از مواد مغذی را فراهم می کند و رشد قوی باکتری ها و سایر موجودات میکروسکوپی را تقویت می کند. حال، بیایید اجزایی را که RCA را به ابزاری ضروری در تحقیقات علمی تبدیل می‌کند، تشریح کنیم.

مشخصات محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

91365

Millipore

Reinforced Clostridial Aga

suitable for microbiology, NutriSelect® Plus

Synonym(s):RCA, RCM Agar
NACRES:NA.85

 

 

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:
  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود. متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند. محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند. به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

ساختار شیمیایی رینفورس کلاستریدیال آگار

ساختار شیمیایی محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار به شکل یک زنجیره پلیمری پیچیده تشکیل شده است. این زنجیره شامل مولکول‌های متناوب با ویژگی‌های خاص است که ویژگی‌های خاص این ترکیب را تعیین می‌کند.

در ساختار شیمیایی رینفورس کلاستریدیال آگار، گروه‌های عاملی خاصی وجود دارند که به ترکیب امکانات ویژه می‌بخشند و ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی منحصر به فردی به ماده می‌دهند. این ساختار، از نظر مهندسی مولکولی و ترکیب شیمیایی، برای تقویت و بهبود ویژگی‌های مکانیکی و حرارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

برنامه های کاربردی در سراسر مرزهای علمی

1. تحقیقات میکروبیولوژیکی
در حوزه میکروبیولوژی، RCA ثابت می کند که سنگ بنای کشت و مطالعه گونه های مختلف باکتری است. ترکیب غنی از مواد مغذی آن امکان جداسازی و شناسایی میکروارگانیسم ها را فراهم می کند و به درک اکوسیستم های میکروبی کمک قابل توجهی می کند.

2. بررسی های دارویی
صنعت داروسازی از استفاده از آگار کلاستریدیال تقویت شده در توسعه و آزمایش عوامل ضد میکروبی سود می برد. تطبیق پذیری آن آن را به بستری ایده آل برای ارزیابی اثربخشی ترکیبات دارویی در برابر طیفی از میکروارگانیسم ها تبدیل می کند.

3. مطالعات محیطی
محققان درگیر در مطالعات زیست محیطی RCA را در تجزیه و تحلیل جوامع میکروبی در اکوسیستم های مختلف مفید می دانند. این محیط رشد جداسازی میکروارگانیسم‌ها از نمونه‌های خاک، آب و هوا را تسهیل می‌کند و به مطالعات اکولوژیکی جامع کمک می‌کند.

رمزگشایی از جوهر محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

رینفورس کلاستریدیال آگار، مخفف RCA، محیط کشت ویژه‌ای است که با دقت طراحی شده است تا حمایت از کشت انواع میکروارگانیسم‌ها را انجام دهد. درک اجزای تشکیل‌دهنده آن و بهینه‌سازی کاربرد آن می‌تواند به کشف‌های بسیاری در علم مختلف منجر شود. حالا بیایید به اجزایی که RCA را به ابزاری ضروری در تحقیقات علمی تبدیل کرده‌اند، بپردازیم.

سازهای اصلی: ترکیب محیط کشت RCA
فرایند تهیه رینفورس کلاستریدیال آگار حاوی ترکیب استراتژیک از مواد غذایی اساسی است که محیط تعادل‌یافته و مساعدی برای رشد میکروارگانیسم‌ها فراهم می‌کند. از ترکیب ترکیبات آلی تا عناصر ردیابی، هر کدام از اجزا نقش حیاتی در حمایت از چرخه زندگی میکروارگانیسم‌ها ایفا می‌کنند.

بهینه سازی RCA برای حداکثر نتایج

برای استفاده از پتانسیل کامل آگار کلاستریدیال تقویت شده، محققان باید بهترین شیوه ها را در تهیه و کاربرد آن اتخاذ کنند. دقت در اندازه‌گیری اجزا، تکنیک‌های استریل، و شرایط جوجه‌کشی کنترل‌شده عوامل مهمی هستند که بر موفقیت آزمایش‌های انجام‌شده با استفاده از RCA تأثیر می‌گذارند.

محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار
نتیجه‌گیری
رینفورس کلاستریدیال آگار با ساختار شیمیایی منحصر به فرد و ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی قوی، به عنوان یک ماده پلیمری تقویت‌کننده مهم شناخته می‌شود. کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف، از جمله صنعت هوا و فضا، خودروسازی، و ساختمان‌سازی، این ماده را به یک گزینه حیاتی در تکنولوژی‌های پیشرفته تبدیل کرده است.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار کدمرک  105414 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید

خرید محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت رینفورس کلاستریدیال آگار می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت