ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نیکوتین کد 820877 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نیکوتین کد 820877 مرک

84 / 100

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است که بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود 3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازدو یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است که در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین کد 820877 مرک در اندازه های کمتر،یک ماده انگیزنده (محرک زیستی)اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است. 

نیکوتین کد 820877 مرک یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله نیکوتین کد 820877 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است

موارد نیکوتین کد 820877 مرک در صنعت مواد شیمیایی

 • شیمی

نیکوتین یک الکالوئیداست که ازنظر فیزیکی ماده ای نمگیرو روغنی وحل شونده درآب است.نیکوتین درآب یک بازاست وبه عنوان یک بازنیتروژنی اسیدهاونمک های معمولا جامدو حل شونده در آب می سازد. باز آزاد این ماده دردمای 95 c0 می سوزد و به همین سبب بیشتر آن در سیگارسوخته و دود می شود.هرچند همان میزان کم می تواند سبب اعتیاد شود.به سادگی از راه پوست جذب می شود. و بانظر به حل شوندگی آن در آب یکی از راه های به دست آوردن آن خیساندن تنباکوی تکه شده درآب برای زمان 12ساعت است.

 • اثر نیکوتین کد 820877 مرک بر جریان خون

پس ازکشیدن (تدخین) دود تنباکو، نیکوتین موجود درآن ظرف چند ثانیه واردجریان خون شده وبه مغزمی رسد.این ماده باعث ترشح شدن لحظه ای دوپامین در مغز (سیستم مزوکورتیکولیمبیک)،و احساس لذت و انرژی می شود. اثر دوپامین تولید شده سریعا ازبین رفته (حدود2ساعت) و باعث خستگی و کسل شدن فردمی شود. درشرایط اعتیادفرد مجدداً به عمان احساس ناشی از ترشح دوپامین نیاز پیداکرده و مجدداً اقدام به مصرف می کند.

دراندازه های کم یک انگیزه است که سبب افزایش هوشیاری، حافظه و فعالیت می شود. ولی دراندازه های بیشتر به افزایش تپش قلب،فشارخون وکاهش اشتهامی انجامد. هم انگیزنده و هم پریشان کننده است. و اثر ان بر اساس شیوه مصرف آشکار می شود. پژوهش ها نشان می دهد که همان گونه که اندازه های کم اثر انگیزندگی دارد. در اندازه های بیشتر سبب افسردگی می شود.

نیکوتین کد 820877

 • اثر نیکوتین کد 820877 مرک- دارو شناسی

پس ازدمیدن دود سیگار نیکوتین  به جریان خون راه یافته و پس از حدود 7 ثانیه به مغزمی رسد.هرجند نیکوتینی که به بدن می رسدتنها بخشی از نیکوتین موجود درسیگار است چون بیشتر نیکوتین موجود دربرگ تنباکو دردمای بالای آتش سیگار تجزیه می شود ولی در مصرف برگ تنباکو به صورت جویدن میزان بیشتری از نیکوتین جذب می شود.دردانش (داروسازی) به عنوان یک محرک گیرنده استیل کولین نیکوتینی کارمی کند. در اندازه های کم سبب تحریک این گیرنده ها شده و ترشح هورمون آدرنالین را افزایش می دهدکه این سبب بالا رفتن سرعت تپش قلب،فشارخون،تنفس و سرانجام افزایش گلوکز درخون می شود.

نیک دراندازه های بیشترسبب غیر قطبی کردن گیرنده های استیل کولین نیکوتینی می شود. یکی ازدلیل های زهرآگینی این ماده است . از همین ویژگی آن به عنوان حشره کش سود می جویند. کوتینین ماده ای است که ازنیکوتین در بدن تشکیل می شود. و تا 48 ساعت دربدن می ماند و روشی برای فهمیدن مصرف نیکوتین به وسیله شخص است.

 • سمّیت

یک سَمّ قوی است که تنها نزدیک به 30 تا 60 میلی گرم از ان می تواند. یک انسان بزرگسال را از پا در آورد این در حالی است. دوز سمّی کوکائین بالای یک گرم است. علت این سمّت شدید، اثر آنتی کولینرژیک نیکوتین است. دود سیگار از عامل های سرطان به شمارمی آید و این در صورتی است. که ماده نیکوتین از سوی آژانس بین المللی پژوهش های سرطان (وابسته به سازمان جهانی بهداشت) (TARc) به عنوان ماده سرطان زا شناخته نمی شود.

در مقادیری که درمحصولات جایگزین دخانیات (NRT) همانند سیگار الکتریکی یافت می شود، می تواند نیازبه نیکوتین افرادمصرف کننده محصولات دخانی را درحالی تامین کندکه مواد سرطان زا (carcinogens) و سایر مواد سمّی موجود در این محصولات را به حد اقل برساند.

در شکل دارویی آن نیزجایگزینی سالمتربرای نیکوتین موجوددرتنباکو است. دارویی که به شکل انواع آدامس حاوی نیکوتین یا برچسب های نیکوتین دارد. داروخانه ها یافت می شوداز سوی (سازمان جهانی بهداشت)(WHO) از سال 2009 میلادی به عنوان داروهای ضروری موجوددرداروخانه ها شناخته می شود.

 • کاربردهای درمانی 

ساده ترین خاصیت دارویی نیکوتین به کارگیری آن برای معتادان به جای سیگار است.

اندازه های گوناگوناین ماده به شکل:

 • آدامس
 • پوشش های پوستی
 • افشانه های دماغی

به بیماران برای ترک وابستگی به سیگارداده می شود

 • تاریخچه و نامگذاری

نیکوتین را جان نیکوت، سفیرفرانسه درسال 1550 برای نخستین باراز کشور پرتقال به پاریس برد.نیکوتین برای نخستین بار در سال 1828 به وسیله یک شیمی دان آلمانی ازتنباکو بدست آمد.مسلماً فرمول شیمیایی آن را به گونه تجربی در سال 1843 به دست آورد.نیکوتین در سال 1893 برای نخستین باردر آزمایشگاه فرآوری شد.

نیکوتین کد 820877 مرک یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خرید مواد شیمیایی را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

 4

فواید نیکوتین برای بهبود سلامتی

فواید نیکوتین برای بهبود سلامتی – نیکوتین آلکالوئیدی است که به‌عنوان عضوی از خانوادۀ گیاهان نایت‌شِید (nightshade) شناخته می‌شود. نیکوتین تأثیری قوی بر سیستم عصبی پاراسمپاتیک بدن دارد. نیکوتین معروف به ماده‌ای محرک است و تقریباً بیشتر مردم آن را می‌شناسند چراکه از اجزای فعال سیگار به‌حساب می‌آید و به همین دلیل است که مصرف سیگار می‌تواند عادت بسیار خطرناکی باشد. اما آیا می‌دانستید نیکوتین می‌تواند برای سلامتی انسان مفید باشد؟ البته منظور نیکوتینی است که در برخی از سبزیجات یافت می‌شود و نه نیکوتین سیگار.

آنالیزنیکوتین

خرید نیکوتین کد 820877 مرک

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید نیکوتین کد 820877 مرک و هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

قیمت – فروش نیکوتین

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول نیکوتین کد 820877 مرک (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی نمایندگی مرک آلمان میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت