ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

نیکوتین مایع خالص

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

نیکوتین مایع خالص

جهت خرید نیکوتین مایع خالص می توانید با شرکت شیمی کهن که  فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است و ، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید.

نیکوتین چیست ؟

نیکوتین چیست؟ به طور میانگین مصرف نیکوتین باعث ایجاد مرگ و میرهای بسیار زیادی در سطح دنیا می‌شود. مرگهای ناشی از نیکوتین از مجموعه مرگ هایی که ناشی از بیماری ایدز، الکل و مواد مخدر اعتیادآور دیگری مانند شیشه، کراک، هروئین و یا تصادفات، قتل، خودکشی و آتش سوزی نیز بیشتر می باشد.

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است. بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود.

3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازد و یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است. در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین کد 820877 مرک در اندازه های کمتر، یک ماده انگیزنده (محرک زیستی) اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است.

 استفاده نیکوتین مایع خالص در سالت و جویس

امروزه به دلیل استفاده بیشتر از سیگار الکترونیکی، مصرف نیکوتین مایع نیز در بین ویپر ها افزایش یافته است. نیکوتین مایع در مقادیر کم، سبب افزایش حافظه، فعالیت و هوشیاری می شود. اما اگر در مصرف آن افراط داشته باشید مخرب است و باعث افزایش فشار خون، تپش قلب و کاهش اشتها می گردد.

از نیکوتین مایع، در جویس، سالت و نیکوتین شات استفاده می شود. نیکوتین مایع خالص را به هیج وجه به صورت خالص مصرف نکنید. زیرا مانند یک زهر بر دستگاه عصبی فرد تاثیر منفی می گذارد. علاوه بر این ها مزایایی هم دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

کاربرد های درمانی نیکوتین مایع

از نیکوتین مایع، بسته به اندازه های گوناگون این ماده، در آدامس ها، پوشش های پوستی و افشانه های دماغی به کار برده می شود. که ساده ترین خاصیت دارویی نیکوتین مایع، به کارگیری آن برای معتادان، به عنوان جایگزین سیگار می باشد. در دارو سازی، به عنوان یک محرک گیرنده استیل کولین نیکوتینی کار می کند.

همچنین نیکوتین مایع، در اندازه های کمتر، یک محرک زیستی و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو می باشد. نیکوتین مایع در آب یک باز است. نیکوتین در اندازه های کمتر، یک ماده انگیزنده اعتیاد آور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو می باشد.

نیکوتین مایع خالص

مشخصات نیکوتین مایع خالص

نیکوتین خالص | (±)-Nicotine 800 mg/ml
استخراج شده از برگ های ارگانیک ویرجینیا
حجم : 30 میلی لیتر
رنگ : قهوه ای پررنگ
بسته بندی در جعبه چوبی مخصوص وینتور
این محصول را به صورت خالص به هیچ عنوان مصرف نکنید
استخراج شده به شیوه فریز
دارای گواهی و آزمایش شده که ایمنی نیکوتین را تضمین می کند.

نیکوتین خالص چیست ؟

نیکوتین مایع یک ترکیب آلی نیتروژن دار است که بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود ۳,. تا ۵ درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازدو یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است که در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین مایع در اندازه های کمتر،یک ماده انگیزنده (محرک زیستی) اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است.

نیکوتین یک ترکیب ژن دار است که بیشتر در گیاهانی مانند:تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی، سیب زمینی ،بادمجان ،فلفل سبز یافت می شود.
3 تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را نیکوتین می سازد
و یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است
که در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود.

نیکوتین مایع خالص

مشخصان فنی نیکوتین مایع خالص

  • فرمول: C10H14N2
  • جرم مولی: 162/23 گرم بر مول
  • نقطه جوش: 0C247
  • وزن مولکولی: 162.12g/mol
  • چگالی: 1.01g/cm3
  • دمای ذوب : (790c-(-1100f-

شرح نیکوتین از لحاظ فیزیکی 

نیکوتین یک الکالوئید است که ازنظر فیزیکی ماده ای نم گیر و روغنی و حل شونده درآب است.
نیکوتین مایع درآب یک باز است و به عنوان یک بازنیتروژنی اسیدها ونمک های معمولا جامد و حل شونده در آب می سازد..
باز آزاد این ماده دردمای ۹۵ c0 می سوزد و به همین سبب بیشتر آن در سیگار سوخته و دود می شود
هرچند همان میزان کم می تواند سبب اعتیاد شود.
به سادگی از راه پوست جذب می شود.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین مایع کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .مقدار نیکوتین در جویس – ویپ چقدر است؟

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید نیکوتین مایع

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت