ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

83 / 100

محیط کشت دکستروز استارچ آگار یکی از محصولات پر فروش شرکت شیمی کهن می باشد. این ماده یکی ار مواد شیمیایی محیط کشت مرک است که مجموعه شیمی کهن نمایندگی محیط کشت در ایران را دارد. جهت استعلام قیمت محیط کشت و دیگر مواد شیمیایی می توانید با شماره های درج در وب سایت تماس حاصل بفرماید.

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸ مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

محصول محیط کشت دکستروز استارچ آگارکد ۱۰۵۴۳۸ (محیط کشت Dextrose Starch Agar) این محیط به عنوان یک محیط جامد و کامل برای کشت خالص Neisseria gonorrhoeae و سایر میکرو ارگانیسم های سخت رشد استفاده می شود. این محیط مغذی بدون هیچ گونه افزودنی رشد گونه های S.pyogenes و Streptococcus Pneumonia و N. meningitides را نیز تامین می کند. دکستروز استارچ گار توسط Wilkins و Lewis در روش رقت آگار برای سنجش فعالیت آنتی بیوتیکی در برابر گونه نایسریا مورد استفاده قرار می گرفت.

پپتون و ژلاتین باعث تامین نیتروژن، ویتامین ها و اسیدهای آمینه می شود. نشاسته محلول باعث بهبود رشد و دکستروز منبع کربن است. کلرید سدیم موجود در این محیط تعادل اسمزی محیط را حفظ می کند و دی سدیم فسفات به عنوان بافر عمل می کند. محصول محیط کشت دکستروز استارچ آگارکد ۱۰۵۴۳۸ یکی از محصولات وارداتی شرکت شیمی کهن می باشد.محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

تعریف و کاربرد محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

محیط کشت دکستروز استارچ آگار محیط کشت Dextrose Starch Agar این محیط به عنوان یک محیط جامد و کامل برای کشت خالص Neisseria gonorrhoeae و سایر میکرو ارگانیسم های سخت رشد استفاده می شود. این محیط مغذی بدون هیچ گونه افزودنی رشد گونه های N. meningitides و Streptococcus Pneumonia و S. pyogenes را نیز تامین می کند. دکستروز استارچ آگار توسط Wilkins و Lewis در روش رقت آگار برای سنجش فعالیت آنتی بیوتیکی در برابر گونه نایسریا مورد استفاده قرار می گرفت.

پپتون و ژلاتین باعث تامین نیتروژن، ویتامین ها و اسید های آمینه می شود. نشاسته محلول باعث بهبود رشد و دکستروز منبع کربن است. کلرید سدیم موجود در این محیط تعادل اسمزی محیط را حفظ می کند و دی سدیم فسفات به عنوان بافر عمل می کند.

این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه خرید مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محیط کشت می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.محیط

محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸ کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

فرمولاسیون محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸ (گرم / لیتر):

Approximate Formula* Per Liter

Proteose Peptone No. 3……………………………………… 15.0 g

Dextrose …………………………………………………………… 2.0 g

Soluble Starch………………………………………………….. 10.0 g

Sodium Chloride ………………………………………………… 5.0 g

Disodium Phosphate …………………………………………… 3.0 g

Gelatin……………………………………………………………. 20.0 g

Agar ………………………………………………………………. 10.0 g

دستورالعمل محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

۶۵ گرم از پودر را در یک لیتر آب مقطر به طور کامل حل کنید.
آن را حرارت داده و اجازه دهید به مدت یک دقیقه بجوشد تا کاملا پودر حل شود.
به مدت ۱۵ دقیقه در ۱۲۱ درجه سانتی گراد اتوکلاو شود.
از کشت های مشخص و استاندارد جهت کنترل استفاده کنید.

نگهداری

این محیط صرفا برای آزمایشگاه است و باید درب قوطی کاملا بسته باشد. از تابش شدید آفتاب جلوگیری شود، در محیط خشک و خنک و رطوبت کمتر از ۶۰ % قرار گیرد.محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

اوج آزما پلاست ارائه دهنده انواع محیط کشت از کمپانی های معتبر از قبیل مرک، سیگما آلدریچ، گیبکو، Biotec ,Biochem و غیره میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با ما تماس بگیرید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ  و مواد صنعتی  را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کاربرد محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

نشاسته آگار ابتدا توسط ودر (Vedder) به عنوان یک محیط مناسب برای کشت گونه های نایسریا معرفی شد. نشاسته آگار نوعی محیط کشت باکتریایی است که بدون هیچ گونه مواد افزودنی، گونه های نایسریا (نایسریا گنوره آ و نایسریا مننژیتیدیس) و همچنین استرپتوکوکوس پنومونیه و استرپتوکوکوس پایوژنز و سایر میکروارگانیسم های سخت رشد به راحتی و بدون نیاز به انتقال مکرر می تواند برای مدت طولانی (20 تا 40 روز ابتدا در انکوباتور با دمای 35 تا 37 درجه سانتیگراد و سپس در دمای اتاق) زنده بماند. برخی از میکروارگانیسم ها که در سایر محیط های کشت حاوی مواد مغذی قادر به رشد نبودند، به سرعت در محیط کشت نشاسته آگار به راحتی رشد نمودند.محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

نشاسته آگار حاوی دکستروز توسط ویلکینز، لویس و باربیرس در روش رقت سازی آگار برای آزمایش فعالیت آنتی بیوتیک ها علیه گونه های نایسریا مورد استفاده قرار گرفت. نشاسته آگار یک نوع محیط افتراقی است که توانایی یک ارگانیسم را برای تولید آنزیم های خارج سلولی اگزوآنزیم ها α آمیلاز و الیگو 1-6 گلوکوزیداز که خارج از باکتری ترشح می شوند و در نشاسته آگار پخش می شود، آزمایش می کند.

یط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸

بیشتر بخوانید:محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

قیمت – فروش محیط کشت – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت دکستروز استارچ آگار کد ۱۰۵۴۳۸ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات محیط کشت کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت