ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

83 / 100

محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک، محیطی جامد و افتراقی و برای تشخیص باکتری های روده ای (خانواده انتروباکتریاسه) به کار می رود.این ماده به صورت شیب دار و درون لوله ای است. شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

نام اصلی: محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک
نام لاتین: (Triple sugar iron agar (TSI
Catalog No: 103915

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

آشنایی محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

محیط کشت TSl ،محیطی جامد و افتراقی و برای تشخیص باکتری های روده ای (خانواده انتروباکتریاسه) به کار می رود.این ماده به صورت شیب دار و درون لوله ای است. محیط مورد نظر ،دارای 1 درصد لاکتوز، 0.1 درصد گلوکز (دکستروز) پپتون ، تیوسولفات ، آهن و فنل رد است. و محیط کشت فوق حدودا 8/4-4/8 است اختلاف درغلظت های متفاوت قندها در این محصول سبب تمایز باکتری های تخمیر کننده بر اساس نوع قند مصرفی می باشد.

آزمایشTriple suger iron agar یک آزمایش میکروبیولوژیکی است بر پایه توانایی میکروارگانیسم ها در تخمیر قندها و تولید سولفید هیدروژن نامگذاری شده است. تخمیر کربوهیدرات منجر به تولید گاز وتغییر در رنگ محیط کشت از قرمز به زرد می شود. محصول TSl به صورت عمقی و خطی است و اهمچنین به دلیل داشتن فنل رد به رنگ قرمز است.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

 

محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

مشخصات محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

شرکت شیمی کهن وارد کننده مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ، انواع محیط های کشت باکتری و سایر ارگانیسم ها را باکیفیت بالا عرضه می کند. فروش محیط کشت TSI به صورت اینترنتی و غیرحضوری در مقادیر دلخواه و با قیمتی مناسب صورت می گیرد.

محیط کشت (Triple sugar iron agar (TSI، حاوی سه قند ساکارز، لاکتوز، گلوکز و سولفات آهن است. مقدار گلوکز در محیط کشت TSI جامد بسیار کمتر از لاکتوز و ساکارز است. در صورت تخمیر هر کدام از قندها، محیط اسیدی شده و شناساگر فنل قرمز موجود در محیط باعث تغییر رنگ محیط از قرمز به زرد می شود.

در شرایطی که قند موجود در محیط تمام شود باکتری های هوازی شروع به مصرف پپتید می کنند و محیط قلیایی ایجاد می شود و دوباره رنگ محیط به زرد بر می گردد. در محیط کشت TSI می توان تولید گاز هیدروژن سولفید و یا سایر گاز ها را نیز بررسی کرد. در صورت تولید گاز هیدروژن سولفید، حباب هایی در محیط دیده می شود و باعث سیاه شدن محیط کشت می شود.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات محیط کشت کلیک کنید:

ترکیبات تشکیل دهنده محیط  کشت TSl

  • گلوکز 0.1 درصد
  • لاکتوز 1 درصد
  • سوکروز 1 درصد
  • پپتون 2 درصد
  • تیوسولفات سدیم به عنوان منبعی برای تولید گاز سولفی هیدروژن و سولفور است.
  • فنل رد به عنوان شاخص PH محیط

کشت در محیط  کشت TSl یا تریپل شوگر ایرون آگار دارای ویژگی های زیر است

درصورت دکربوکسیلاسیون اکسیداتیو پپتون ،با ایجاد ترکیبات قلیایی و تولید آمونیاک PH محیط افزایش می یابد و رنگ محیط کشت از قرمز نارنجی به قرمز تیره تبدیل می شود. سیاه شدن محیط به دلیل این است که تیوسولفات سدیم موجود در محیط توسط باکتری ها به سولفیت و گاز H2S تبدیل شده و در حضور سولفات آهن سولفید آهن رسوبی سیاه رنگ است ایجاد می شود.

بالا آمدن محیط کشت TSl در داخل لوله نشان دهنده تخمیر قندها و تولید اسید و گاز توسط باکتری ها می باشد و باعث ترک خوردن محیط و بالا آمدن محیط می شود. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت محیط کشت TSl میکروبی و قیمت 500 گرمی محیط کشت TSl با شرکت شیمی کهن تماس بگیرید.

 

محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

ویژگی های محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

محیط کشت افتراقی
غلظت 10 برابری ساکارز و لاکتوز نسبت به گلوکز
تغییر رنگ محیط به زرد در صورت تخمیر قند

کاربردهای محیط کشت TSI

تشخیص تخمیر لاکتوز
تشخیص تولید گاز
تشخیص گونه های باکتریاسه و سایر باکتری ها

خرید محیط کشت TSI

برای خرید محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک آلمان می توانید از طریق شیمی کهن که نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران را دارد به صورت آنلاین و تلفنی درارتباط باشید و در کمترین زمان استعلام قیمت کرده و خرید خود را انجام دهید. همچنین امکان ارسال درخواست خرید به صورت آنلاین برای تامین کنندگان و فروشندگان این ماده در شیمی کهن  وجود دارد و تیم پشتیبانی در هر قدم خریدتان از هر یک از تامین کنندگان محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک با شما همراه خواهد بود.

شرکت شیمی کهن نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران تلاش کرده است تا با ایجاد خدماتی در قالب سرویس های تجاری در تسهیل روند خرید مشتریان گامی مثبت بردارد و در قسمت هایی نظیر انبارداری، حمل و نقل، بیمه، بازرسی و ارزیابی کیفیت کالا و …. تجربه ی خرید آسان و مطمئن را برای کاربران خود امکان پذیر سازد.

فروش – قیمت محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت تریپل شوگرآیرون آگار TSI مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت