ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

انواع محیط کشت | فروش محیط کشت

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

انواع محیط کشت | فروش محیط کشت

image_pdfimage_print

 انواع محیط کشت | فروش محیط کشت- یکی دیگر از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن محیط کشت می باشد. این محصولات در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله انواع محیط کشت | فروش محیط کشت با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصولات ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید انواع محیط کشت | فروش محیط کشت می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

محیط کشت

نگاره ای از یک ظرف آگار که نمونه ای از کشت خرد زیستی و محیط کشت ،کمینه می باشد که به منظور رشد جرگه های میکروبی (به رنگ نارنجی) استفاده شده است.

محیط کشت ،(به انگلیسی : Growth medium) محیط دارای مایع یا ژل می باشد. به منظور رشد دادن میکروب ها،یاخته ها یا حتی گیاهان کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. محیط های کشت، به طور معمول شامل دو دسته می باشند:

 1. کشت، یاخته (به انگلیسی : (cell culture) که در آن از یاخته های ویژه ای استفاده می نمایند.که از گیاهان و حیوان ها به دست آمده اند.
 2. کشت، خرد زیستی (به انگلیسی : microbiological culture) که به ویژه به منظور رشد دادن میکروب ها استفاده می گردد.

محیط کشت یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خرید محیط کشت را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید محیط کشت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

گونه های محیط کشت

 • محیط کشت،مغذی
 •  محیط کشت، کمینه
 • محیط کشت،انتخابی
 •  محیط کشت، تمایزی
 • محیط کشت، ترابری
 •  محیط کشت، غنی شده

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

محیط کشت، های مختلف برای کشت باکتری

محیط کشت، مغذی:

به منظور رشدباکتری ها مورد استفاده قرارمی گیرد . دارای موادی چون آب، موادکربنی چون گلوکز، نمک ها و آمینو اسیدها می باشد.

محیط کشت کمینه:

تنها باهدف رشد جرگه میکروبی مورد استفاده قرار می گیرد. دارای کمترین میزان مواد خوراکی و بیشترین میزان عناصرحیاتی می باشد. نیز دارای هیچگونه آمینو اسیدی نمی باشد.

محیط کشت، انتخابی :

به منظور رشدانتخابی یک نوع ویژه از میکروب مورداستفاده قرار می گیرد. در این محیط کشت از رشد سایر جانداران جلوگیری می شود.

محیط کشت، تمایزی:

به منظور تمایز و تشخیص میکروب ها به هنگام رشد آنها مورداستفاده قرار می گیرد و دارای شناساگری هایی همچون نوترال رد، ائوزین، متیلن بلو و غیره می باشد.

محیط کشت ترابری:

تنها با هدف نگهداری از جاندار نمونه و به منظور جابجایی یا ذخیره آن مورد استفاده قرار می گیرد و در آن از هرگونه رشدجاندار نمونه و دیگرجانداران جلوگیری می شود.

محیط کشت، غنی شده:

به منظور رشد طیف گسترده ای از موجودات زنده مورداستفاده قرار می گیرد، آگار خون دار وآگار شکلات از رایج ترین نمونه های محیط کشت غنی شده می باشند که به آنها افزودنی هایی اضافه می کنند مثلا خون دفیبرینه گوسفند درآگار خون دار استفاده می شود.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است

شیمی کهن  نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد.  شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید محصولات  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

 انواع محیط کشت | فروش محیط کشت

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی محیط کشت می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت