ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت اگون ال تی آگار براث

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت اگون ال تی آگار براث

86 / 100

محیط کشت اگون ال تی آگار براث یکی از محیط‌های کشت پرکاربرد در آزمایشگاه‌های زیست‌شناسی و میکروبیولوژی است. این محیط کشت شامل ترکیبی از ال تی آگار، برمد، و اگار می‌باشد که به‌طور خاص برای رشد و کشت سلول‌ها و باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ال تی آگار به عنوان یک محیط ژلوی و سازگار با سلول‌ها، شرایط مناسبی را برای رشد و تکثیر سلول‌ها فراهم می‌کند.

اگون ال تی آگار براث به عنوان یکی از محیط‌های پراستفاده در زمینه تحقیقات زیست‌شناسی، به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردش از جمله سازگاری با سلول‌ها، ثبات و پایداری در طول زمان، و امکان تهیه و استفاده آسان، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در این زمینه کسب کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای محیط کشت اگون ال تی آگار براث پرداخته می‌شود.

شما می توانید جهت خرید محیط کشت اگون ال تی آگار براث با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

معرفی محیط کشت اگون ال تی آگار براث 

محیط کشت اگون ال تی آگار براث  (Egon LT Agar Broth culture medium)یک نوع محیط کشت است که به طور خاص برای رشد و کشت باکتری‌ها و سلول‌های مختلف به کار می‌رود. این محیط کشت شامل ترکیبات خاصی از اگار، ال تی آگار، و براث (برمد، اگار، و آگار) است. ال تی آگار یک نوع ژلوی سازگار با سلول‌ها است که به عنوان محیط پایه برای رشد و تکثیر سلول‌ها در آزمایشگاه‌های زیست‌شناسی و میکروبیولوژی استفاده می‌شود.

این محیط کشت به دلیل ویژگی‌های خود از جمله سازگاری با سلول‌ها، توانایی حفظ رطوبت، و پایداری در طول زمان، برای کاربردهای مختلف در تحقیقات زیستی و میکروبیولوژی مناسب است.

محیط کشت اگون ال تی آگار براث-

مشخصات محیط کشت اگون ال تی آگار براث

مشخصات محیط کشت اگون ال تی آگار براث به شرح زیر است:

 1. ال تی آگار: این محیط کشت شامل ال تی آگار است که به عنوان یک محیط ژلوی و سازگار با سلول‌ها عمل می‌کند و شرایط مناسبی برای رشد و تکثیر سلول‌ها را فراهم می‌کند.
 2. برمد: برمد یکی از ترکیبات اصلی این محیط کشت است که به عنوان یک منبع غنی از مواد مغذی برای سلول‌ها عمل می‌کند و به افزایش رشد و تکثیر آن‌ها کمک می‌کند.
 3. اگار: اگار نیز به عنوان یکی دیگر از مواد اصلی این محیط کشت استفاده می‌شود که به عنوان یک ماده ژله‌ای و پایدار، در ایجاد ساختار محیطی مناسب برای رشد سلول‌ها مؤثر است.
 4. سازگاری با سلول‌ها: اگون ال تی آگار براث برای رشد و کشت انواع مختلفی از سلول‌ها و میکروارگانیسم‌ها سازگاری دارد.
 5. پایداری و ثبات: این محیط کشت دارای پایداری و ثبات بالا در طول زمان است که امکان انجام آزمایش‌های طولانی‌مدت را فراهم می‌کند.
 6. تهیه و استفاده آسان: تهیه و استفاده از این محیط کشت نسبت به سایر محیط‌های کشت، ساده و آسان است و نیاز به تجهیزات پیچیده و زمان زیادی برای تهیه آن ندارد.

با توجه به این مشخصات، محیط کشت اگون ال تی آگار براث به عنوان یک ابزار مهم در تحقیقات زیست‌شناسی و میکروبیولوژی، برای کشت و تکثیر سلول‌ها و میکروارگانیسم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فواید استفاده محیط کشت اگون ال تی آگار براث

فواید استفاده محیط کشت اگون ال تی آگار براث

بعضی از فواید استفاده از محیط کشت اگون ال تی آگار براث عبارتند از:

 1. سازگاری با سلول‌ها: این محیط کشت به خوبی با انواع مختلفی از سلول‌ها سازگاری دارد، که این امر امکان کشت و تکثیر سلول‌های مختلف را فراهم می‌آورد.
 2. پایداری و ثبات: این محیط کشت دارای پایداری و ثبات بالا در طول زمان است که به طور موثر در انجام آزمایش‌های طولانی‌مدت و مطالعات دقیق میکروبیولوژیکی کمک می‌کند.
 3. سهولت در تهیه و استفاده: تهیه و استفاده از این محیط کشت نسبت به سایر محیط‌های کشت، بسیار آسان و ساده است و نیاز به تجهیزات پیچیده و زمان زیادی برای تهیه آن ندارد.
 4. امکان کنترل شرایط محیطی: میتوان با تنظیم و کنترل دقیق شرایط محیطی از جمله pH، دما، و میزان رطوبت، بهترین شرایط رشد و تکثیر برای سلول‌ها را فراهم کرد.
 5. منبع غنی از مواد مغذی: این محیط کشت حاوی مواد غذایی مورد نیاز برای رشد و تکثیر سلول‌ها است که به عنوان یک منبع غنی از پروتئین‌ها، کربوهیدرات، و سایر مواد مغذی برای سلول‌ها عمل می‌کند.

با توجه به این فواید، محیط کشت اگون ال تی آگار براث به عنوان یک ابزار مؤثر در تحقیقات زیست‌شناسی و میکروبیولوژی شناخته شده است و در انجام آزمایش‌ها و مطالعات مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محیط کشت چیست؟

محیط کشت به محیط هایی گفته می شود که بصورت تخصصی برای رشد و تکثیر باکتریها یا سلولها تهیه شده اند و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. این محیط ها حاوی مواد خاصی هستند که محیط را برای رشد و تکثیر سلول ها مهیا می کنند.از این مواد می توان به قندها، نمکها، آب و غیره اشاره نمود. جهت خرید محیط کشت می توانید با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید.

خرید محیط کشت اگون ال تی آگار براث

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت اگون ال تی آگار براث با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید محیط کشت اگون ال تی آگار براث

قیمت – فروش محیط کشت اگون ال تی آگار براث

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت اگون ال تی آگار براث می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت محیط کشت اگون ال تی آگار براث میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت