ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید اکسید دوتریوم

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید اکسید دوتریوم

85 / 100

خرید اکسید دوتریوم که یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد.این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات اکسید دوتریوم

اکسید دوتریوم یک شکل ایزوتوپی پایدار و غیر رادیواکتیو از آب است که حاوی 2 اتم دوتریوم (D) و یک اتم اکسیژن (2D2O) است که دارای برچسب DNA است.خرید اکسید دوتریوم
PubChem CID: 24602
وزن مولکولی: 20.028
ایمنی شیمیایی: ایمنی شیمیایی آزمایشگاهی ..

151882

Sigma-Aldrich

Deuterium oxide

99.9خرید اکسید دوتریوم atom % D

Synonyme(s):Heavy water, Water-d2
Empirical Formula (Hill Notation):D2O
Numéro CAS:7789-20-0
Poids moléculaire:20.03
Numéro EC:232-148-9
Numéro MDL:MFCD00044636
ID de substance PubChem:24849176
NACRES:NA.21

مشخصات فنی اکسید دوتریوم

 • خصوصیات :ایزوتوپیکی خالص99.9 اتم % D
 • :200Niveau de qualité
 • شکل:مایع
 • تکنیک)
  NMR: مناسب
  bio NMR: مناسب
 • نقطه دو بول:101.4 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • :3.8 درجه سانتی گراد (لیتر)Pf
 • سیم :[2H]O[2H]SMILES
 • InChI
  1S/H2O/h1H2/i/hD2
 • کلید InChI
  XLYOFNOQVPJJNP-ZSJDYOACSA-N
 • دسته بندی ها: حلال ها

شرح توضیحات عمومی اکسید دوتریوم

اکسید دوتریوم، یک حلال دوتره شده، [1] یک حلال خلوصی استاندارد برای آنالیزهای NMR (رزونانس مغناطیسی هسته ای) است. خواص ترمودینامیکی مختلف (مانند فرکانس های ارتعاشی بین مولکولی، انرژی پیوند هیدروژنی، انرژی آزاد، آنتالپی و آنتروپی) اکسید دوتریوم مایع ارزیابی شده است. ثابت یونیزاسیون برای D2O (در محدوده 5-50 درجه سانتیگراد)، مقادیر pK (در 25 درجه سانتیگراد) و آنتالپی، آنتروپی، تغییر ظرفیت حرارتی (برای تفکیک D2O) گزارش شده است.خرید اکسید دوتریوم

اکسید دوتریوم یک شکل ایزوتوپی پایدار و غیر رادیواکتیو از آب است که دارای 2 اتم دوتریوم (D) و یک اتم اکسیژن (2D2O) است که دارای فعالیت برچسب‌گذاری DNA است. پس از مصرف اکسید دوتریوم، 2H به بخش دئوکسی ریبوز DNA سلول های تازه تقسیم شده وارد می شود. سلول هایی که به سرعت تقسیم می شوند، مانند لوسمی لنفوسیتی مزمن سلول B (B-CLL)، می توانند با اکسید دوتریوم برچسب زده شوند و با استفاده از کروماتوگرافی گازی و/یا طیف سنجی جرمی اندازه گیری شوند.خرید اکسید دوتریوم

خرید اکسید دوتریوم

بیشتر بخوانید:استیک اسید A6283

اصطلاحنامه NCI (NCIt)

اکسید دیدوتریوم یک ترکیب دوتره شده و یک آب است.

ChEBI
ترکیب ایزوتوپی هیدروژن با جرم 2 (دوتریوم) با اکسیژن. (از Grant and Hackh’s Chemical Dictionary, 5th ed) برای مطالعه مکانیسم ها و سرعت واکنش های شیمیایی یا هسته ای و همچنین فرآیندهای بیولوژیکی استفاده می شود.

کاربرد اکسید دوتریوم

اکسید دوتریوم (آب سنگین، آب-d2، D2O) به عنوان حلال برای انحلال استاندارد داخلی و نمونه در طول آزمایش های کمی سازی توسط NMR استفاده شده است. برای انحلال تریس (2،2′-بی پیریدیل) دی کلروروتنیوم (II) هگزا هیدرات Ru(bpy)3.4 استفاده شده است.
اکسید دوتریوم ممکن است مورد استفاده قرار گیرد:
برای تهیه تری فلورواستیک اسید-d با واکنش با انیدرید تری فلورواستیک.خرید اکسید دوتریوم
به عنوان یک عامل دوتراسیون برای الکل های اولیه و ثانویه در موقعیت بتا کربن از طریق واکنش تبادل H/D در حضور کاتالیزور روتنیم.
همراه با هگزامتیل دیسیلان به عنوان یک معرف انتقال دوتریوم برای آلکین ها برای تشکیل (E)-1،2-دیدوتریو آلکن ها در حضور کمپلکس پالادیوم.

بسته بندی :

10×0.6، 10×0.75، 10×1 میلی لیتر در آمپول
1 لیتر در بطری شیشه ای
10، 25، 100، 250، 500 گرم در بطری شیشه ای
1، 1.107، 4 کیلوگرم در بطری شیشه ای

اغلب با این محصول سفارش داده می شود

 • 151874
 • دی متیل سولفوکسید-d6، 99.9 اتم درصد D
  522147
 • استونیتریل-d3، 99.8 اتم درصد D
  269913
 • نمک سدیم اسید 3-(Trimethylsilyl)propionic-2,2,3,3-d4, 98 اتم % D
  151823
 • کلروفرم-d، 99.8 اتم درصد D
  Z286028
 • لوله های Wilmad® NMR با قطر 5 میلی متر، دقت، فرکانس 200 مگاهرتز، L 7 اینچ.

جهت مشاهده انالیز محصول کلیک کنید:

فروش اکسید دوتریوم

جهت خرید خرید اکسید دوتریوم ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید اکسید دوتریوم میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش اکسید دوتریوم تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول  اکسید دوتریوم جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.خرید اکسید دوتریوم

خرید اکسید دوتریوم----

خرید و فروش  اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت خرید اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

اطلاعات خرید اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اکسید دوتریوم می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید اکسید دوتریوم

قیمت –  اکسید دوتریوم

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اکسید دوتریوممی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت