ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

84 / 100

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران – مرکز و نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج در ایران کجاست؟ شرکت شیمی کهن به عنوان  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران را به صورت انحصاری دراختیار داشته است. محصولات و مواد شیمیایی سیگما و مرک را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. شرکت شیمی کهن بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

جالب است بدانید که در سال 1935 میلادی، شرکتی با هدف تولید:

 • آنتی بیوتیک ها،
 • مواد بیوشیمیایی،
 • آنزیم ها،
 • پروتئین ها،
 • لیپتیدها،
 • اسیدهای آمینه

و مشتقات آن تاسیس شد. این شرکت فروش مواد شیمیایی “سیگما” نامگذاری شد. شانزده سال پس از تاسیس و شروع فعالیت شرکت سیگما، شرکت دیگری با هدف تولید مواد شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک در سال 1951 تاسیس شد و شروع به فعالیت کرد. چرخ های این کارخانه شیمیایی که در خاک امریکا با هدف تامین مواد شیمیایی لازم برای علوم شیمی دارویی و علوم آزمایشگاهی به حرکت درآمده بود، “آلدریچ” نام داشت.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

آگوست سال 1975 در طی تصمیم های جدید مدیران دو شرکت سیگما و آلدریچ .و همین طور پیاده سازی اهداف و سیاست های جدید و مشترک، این دو شرکت بزرگ به یکدیگر پیوستند و فعالیت مستقل هر کدام از آن ها به تنهایی به پایان رسید.

مدیران تصمیم به ادغام گرفته بودند و از آن جایی که هم سیگما و هم آلدریج طی سال ها فعالیت توانسته بودند. برای خود نامی دست و پا کنند و بر سر زبان ها بیفتند، تغییر نامی در این ادغام رخ نداد و از ترکیب نام دو کارخانه، برای ادامه فعالیت ها استفاده شد.

سیگما آلدریج باز هم بزرگ تر می شود!

روند رو به رشد و بسیار مثبت سیگما آلدریج هم چنان ادامه داشت تا جایی که در سال 1988 میلادی، با صرف هزینه ای معادل 39 تا 40 میلیون دلار، سران این شرکت توانستند از آن چه که هستند. نیز بزرگ تر شده و شرکت فلوکا را نیز تحت پوشش خود قرار دهند و این شرکت را تبدیل به یکی از زیر مجموعه های سیگما آلدریچ کنند.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

البته پس از این اتفاق در ادامه راه نیز شرکت های کوچک دیگری نیز توسط برند فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ خریداری شدند. و هر کدام که در زمینه خاصی فعالیت می کردند به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت بزرگ سیگما آلدریچ معرفی شدند.

فروش مواد شیمیایی نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

سال 2001 ، سال شکوفایی سیگما آلدریچ دراین سال این شرکت بزرگ توانست موفق ترین سال خود را پشت سر بگذارد. تولید و عرضه و فروش مواد شیمیایی با کیفیت و سی هزار تجهیزات آزمایشگاهی اعدادی نبودند. که به راحتی به دست آیند اما مدیران باهوش سیگما آلدریچ توانستند در سال 2001 به این مهم دست پیدا کنند. فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ در سال 2001 حتی پا را فراتر نهاد و 43 درصد از بازار اروپا را در زمینه فعالیت خود به چنگ آورد.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را می توان در  نمایندگی سیگماآلدریچ و نمایندگی مرک در شیمی کهن که به مشتریان ایرانی ارائه می دهد بدست بیاورید.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

سیگما آلدریچ همچنان روی نوار موفقیت فروش مواد شیمیایی

سیگما آلدریچ آن چنان موفق بود که در سال 2014 تبدیل به یک شرکت بزرگ چند ملیتی شده بود. تعداد کارمندان و پرسنل آزمایشگاهی این شرکت بین المللی بیش از ده هزار نفر براورد شده بود.

شیمی کهن  صاحب پیشرفته ترین فناوری روز دنیا جهت تولید مواد شیمیایی مرغوب بود و کیت های شیمیایی، بیو شیمیایی این شرکت طرفداران خاص زیادی از سراسر جهان داشت. سیگما آلدریچ توانسته بود در سال 2014 به یکی از اهداف کلیدی خود که ایجاد بیش از چهل دفتر نمایندگی و شعبه در کشورهای جهان بود برسد.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگماآلدریچ کلیک کنید:

سایه سنگین فروش مواد شیمیایی مرک بر روی سیگما آلدریچ نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

مرک آلمان که یکی از رقبای بزرگ و اصلی سیگما آلدریچ به حساب می آمد نمی توانست چشمانش را روی موفقیت های بزرگ و کلیدی رقیب خود یعنی سیگما آلدریچ ببندد. این شرکت آلمانی در همان سال 2014 با مشاهده موفقیت های چشمگیر و برجسته رقیب خود، زمزمه های خرید این شرکت بین المللی را به راه انداخت.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

آلمانی ها در سپتامبر سال 2014 میلادی رسما اعلام کردند. که قصد دارند رقیب خود را با قیمتی معادل 17 میلیارد دلار خریداری کنند. این پیشنهاد مالی وسوسه کننده آلمانی ها سر انجام پس از کشمکش های فراوان میان سهامداران و سران شرکت سیگما آلدریچ، در نوامبر سال 2015 میلادی کار خود را کرد و همه چیز به نفع آلمانی ها پیش رفت.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

مرک توانست سیگما آلدریچ را تحت پوشش و زیرمجموعه خود کند که هدفی بزرگ برای این شرکت آلمانی محسوب می شد. سیگما آلدریچ سرانجام به عنوان یک شرکت زیرمجموعه مرک آلمان تبدیل شد و بخشی از فعالیت های علوم زیستی مرک را بر عهده گرفته است.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

شیمی کهن، نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

 شیمی کهن با سال ها فعالیت در زمینه عرضه و فروش مواد شیمایی آزمایشگاهی و صنعتی توانست بر تخصص و تجارب خود در این زمینه بیافزاید و سفارشات خریداران مواد شیمیایی را با موفقیت به دست آن ها برساند.

در این سال ها، توانست اعتماد خریداران مواد شیمیایی را که خود گران بها ترین عنصر موجود در این کره خاکی است. به دست آورد و خدمات مورد انتظار خریداران را به آن ها ارائه نماید.

امروزه شیمی کهن به یکی از معتبرترین مراکز عرضه و فروش مواد شیمیایی در کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است. که می تواند بهترین کیفیت مواد شیمیایی را در اندازه صنعتی و آزمایشگاهی با تحویلی آسان و از همه مهم تر، قیمتی مقرون به صرفه و رقابتی در اختیار خریداران قرار دهد.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

با وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران، شیمی کهن توانسته است محصولات اصل و با کیفیت تولید شده توسط کمپانی های سیگما آلدریچ و مرک آلمان را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار دهد. جهت سفارش، اطلاع از قیمت مواد شیمیایی و یا طرح سوالات پیش از خرید خود می توانید با کارشناسان متخصص و خبره شیمی کهن تماس حاصل فرمایید.

شیمی کهن به چه افرادی خدمت ارائه می دهد؟ نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج ا

همان طور که اشاره شد، خدمات عرضه و فروش مواد شیمیایی را به

 • داروسازان،
 • مراکز تحقیقاتی،
 • دانشگاهیان،
 • محققان و پژوهشگران،
 • مراکز آزمایشگاهی،
 • موسسات و مراکز استاندارد،
 • کارخانجات صنعتی،
 • کارگاه ها،
 • پتروشیمی ها
 • و … با کیفیتی بالا ارائه می نماید.

خرید و فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ و شرکت مرک آلمان نیز یکی از خدماتی است که توسط شیمی کهن صورت می پذیرد.

اطلاعات خرید از نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – فروش محصولات سیگماآلدریچ در ایران

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریج اصل در ایران

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات سیگما آلدریچ  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت