ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

استیک اسید A6283

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

استیک اسید A6283

85 / 100

استیک اسید A6283 – اسید استیک (CH3COOH) که اسید اتانوئیک نیز نامیده می شود، مهمترین اسید کربوکسیلیک است. محلول رقیق (تقریباً 5 درصد حجمی) اسید استیک که در اثر تخمیر و اکسیداسیون کربوهیدرات های طبیعی تولید می شود، سرکه نامیده می شود. نمک، استر یا آسیلال اسید استیک استات نامیده می شود.

ماده آزمایشگاهی استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات استیک اسید A6283

A6283

Sigma-Aldrich

Acetic acidاستیک اسید A6283

glacial, ReagentPlus®, ≥99%

Synonyme(s):Glacial acetic acid
Formule linéaire:CH3CO2H
Numéro CAS:64-19-7
Poids moléculaire:60.05
Beilstein:506007
Numéro EC:200-580-7
Numéro MDL:MFCD00036152
ID de substance PubChem:329770889
NACRES:NA.21

اسید استیک چیست؟

اسید استیک (CH3COOH) که اسید اتانوئیک نیز نامیده می شود، مهمترین اسید کربوکسیلیک است. محلول رقیق (تقریباً 5 درصد حجمی) اسید استیک که در اثر تخمیر و اکسیداسیون کربوهیدرات های طبیعی تولید می شود، سرکه نامیده می شود. نمک، استر یا آسیلال اسید استیک استات نامیده می شود. به طور صنعتی، اسید استیک در تهیه استات های فلزی استفاده می شود که در برخی از فرآیندهای چاپ استفاده می شود. وینیل استات، به کار گرفته شده در تولید پلاستیک؛ استات سلولز، مورد استفاده در ساخت فیلم های عکاسی و منسوجات؛ و استرهای آلی فرار (مانند اتیل و بوتیل استات) که به طور گسترده به عنوان حلال برای رزین ها، رنگ ها و لاک ها استفاده می شود. از نظر بیولوژیکی، اسید استیک یک واسطه متابولیک مهم است و به طور طبیعی در مایعات بدن و در آب گیاهان وجود دارد.

اسید استیک در مقیاس صنعتی با اکسیداسیون استالدئید در هوا، اکسیداسیون اتانول (اتیل الکل) و اکسیداسیون بوتان و بوتن تهیه شده است. امروزه اسید استیک با فرآیندی که توسط شرکت شیمیایی مونسانتو در دهه 1960 توسعه یافت، تولید می شود. این شامل کربونیلاسیون متانول (متیل الکل) کاتالیز شده با رودیوم ید است.

استیک اسید A6283

خصوصیات استیک اسید A6283

 • متراکم بخار:2.07 (در مقابل هوا)
 • :200Niveau de qualité
 • بازی محصولات:ReagentPlus®
 • Essai / دوز:≥99%
 • نوع :مایع
 • دمای خودبخودی التهاب:800 درجه فارنهایت
 • توضیح لیم:16٪، 92 درجه فارنهایت-4 درصد، 59 درجه فارنهایت
 • شاخص انکسار:n20/D 1.371 (لیتر)
 • :2.5 (20 درجه سانتیگراد، 50 گرم در لیتر)pH
 • نقطه دو بول:117-118 درجه سانتیگراد (لیتر)

شرح توضیحات استیک اسید A6283

اسید استیک یک اسید آلی آلیفاتیک است. این یک مایع خورنده و رطوبت گیر با بوی سرکه مانند است. می توان آن را با اکسید کردن استالدئید در حضور نمک های منگنز یا کبالت سنتز کرد. از آن برای سنتز انیدرید استیک، استات سلولز و استرهای استیک استفاده می شود. تأثیر آن بر تخریب مقاله تاریخی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

کاربرد استیک اسید A6283

اسید استیک (AcOH) را می توان به صورت زیر استفاده کرد:
یک حلال واکنش در بسیاری از واکنش‌های آلی مانند بروماسیون، هیدرولیز، حلالیز، احیا و هیدروژناسیون.
یک معرف در پروتونولیز ترکیبات آلی فلزی.
یک عامل استیله کننده برای استیله کردن ترکیبات معطر غنی از الکترون.
کاتالیزوری برای سنتز دی (ایندولیل) متان ها با واکنش تراکم ایندول و آلدئیدهای آروماتیک.
یک سیستم حلال برای تهیه مشتق 3،4-دی هیدروپیریمیدین-2(1H)-one از طریق واکنش بیجینلی آلدئیدهای معطر، ترکیبات 1،3-دی کربونیل و اوره در حضور کاتالیزور اسید بوریک.

از استیک اسید می توان در موارد زیر نیز استفاده کرد:

سیستم کاتالیزوری منگنز (III) استات / AcOH در تبدیل آلکن ها به لاکتون ها استفاده می شود.
نمک های آهن/AcOH برای اکسید کردن 2-متیل نفتالین به 2-متیل-1-نفتول در حضور H2O2 استفاده می شود.

استیک اسید A6283

بسته بندی :

100، 4×100، 500 میلی لیتر در بطری شیشه ای
1، 2.5 لیتر در بطری شیشه ای
18 لیتر در درام پلی

ویژگی ها و مزیت ها

پایداری خوب در برابر بسیاری از معرف ها
حلالیت عالی ترکیبات آلی در این معرف

فروش استیک اسید A6283

جهت خرید تری فلورواستیک اسید مرک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت تری فلورواستیک اسید میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش تری فلورواستیک اسید تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول تری فلورواستیک اسید جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

فروش استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تری استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت  خرید استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ

 شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

استیک اسید A6283

اطلاعات خرید استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید استیک اسید A6283 سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی استیک اسید A6283

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش استیک اسید A6283 سیگما آلدریچمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت