ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

90 / 100

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون سیگما آلدریچ از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارد شده توسط شرکت شیمی کهن  می باشد این ماده در شرکت سیگماآلدریچ که از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است.تولید و به دست نمایندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون یک جداکننده پرکاربرد فسفوریلاسیون اکسیداتیو است.
این محصول با برند Thermo Scientific Chemicals در اصل بخشی از سبد محصولات آلفا ایسر بود. برخی از اسناد و اطلاعات برچسب ممکن است به برند قدیمی اشاره داشته باشد. کد اصلی محصول / کالای Alfa Aesar یا مرجع SKU به عنوان بخشی از انتقال نام تجاری به Thermo Scientific Chemicals تغییر نکرده است.

C2759

Sigma-Aldrich

Carbonyl cyanide 3-chlorophenylhydrazone   کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

≥97% (TLC), powder

Synonyme(s):m-Cl-CCP, CCCP, Mesoxalonitrile 3-chlorophenylhydrazone
Empirical Formula (Hill Notation):
Numéro CAS:555-60-2
Poids moléculaire:204.62
Beilstein:1842102
Numéro EC:209-103-7
Numéro MDL:MFCD00001848
ID de substance PubChem:24892523
NACRES:NA.77

مشخصات فنی کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

 • خصوصیات:Niveau de qualité
 • Essai / دوز 200
  ≥97٪ (TLC)
 • پودر:کولور
  زرد تا نارنجی
 • حلالیت:DMSO: 100 میلی‌متر
 • دما ذخیره سازی:-20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Clc1cccc(N\N=C(\C#N)C#N)c1
 • InChI
  1S/C9H5ClN4/c10-7-2-1-3-8(4-7)13-14-9(5-11)6-12/h1-4،13H

شرح کاربرد

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون (CCCP) استفاده شده است:
در مهار پمپ خروجی در سودوموناس آئروژینوزا بالینی
برای مهار فعالیت فسفوریلاسیون اکسیداتیو میتوکندری در سلول های اپیتلیال برونش انسان Beas-2B
برای تهیه محلول کربونیل سیانید m-chlorophenylhydrazone برای سنجش استرس اکسیداتیو و میتوکندری و القای میتوفاژی در Caenorhabditis

شرطی شدن

100 میلی گرم در داخل شیشه ای
250 میلی گرم در بطری شیشه ای
1 گرم در بطری شیشه ای

سیانید 3 کلروفنیل هیدرازون

اقدامات بیوشیمیک/فیزیولوژیک

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون (CCCP) باعث میتوفاژی در سلول های پستانداران می شود.[3] CCCP بیان چند پروتئین زنجیره انتقال الکترون (ETC) را سرکوب می کند.[2] پروتونوفور (یونوفور H+) و جداکننده فسفوریلاسیون اکسیداتیو در میتوکندری. نشان داده شده است که تعدادی از اثرات روی کلسیم سلولی دارد. ترشح لیپاز کبدی را مهار می‌کند و تا حدی از جذب کلر فعال شده با گرادیان pH و فعالیت‌های تبادل Cl-/Cl در وزیکول‌های غشایی مرز برس جلوگیری می‌کند.

کربونیل سیانید m-chlorophenylhydrazone (CCCP) یک جداکننده فسفوریلاسیون اکسیداتیو است. این یک هیدرازون متصل به دو نیتریل و یک هسته کلروبنزن است که به عنوان یک پروتونوفور در سیستم‌های بیولوژیکی عمل می‌کند، این آخرین ویژگی در منشأ کشندگی آن است: با از بین بردن گرادیان الکتروشیمیایی ناشی از گرادیان غلظت پروتون‌های تولید شده توسط زنجیره تنفسی، به طور کلی اثر تخریب تدریجی سلول های موجودات زنده، تا از بین بردن کل ارگانیسم را دارد.

 • تاریخ تغییر:2023-02-24
 • ايجاد كردن:16/09/2004

CCCP عضوی از کلاس تک‌کلروبنزن‌ها است که به ترتیب در موقعیت‌های 1 و 3 با گروه‌های 2-(1،3-dinitrilopropan-2-ylidene)hydrazinyl و chloro جایگزین بنزن می‌شود. این یک عامل دپلاریز کننده میتوکندری است که باعث مرگ سلولی با واسطه گونه های اکسیژن فعال می شود. این نقش به عنوان یک محافظ پوست، یک عامل ضد باکتری و یک یونوفور دارد. این یک نیتریل، یک هیدرازون و یکی از اعضای مونوکلروبنزن است. از نظر عملکردی با یک هیدرازونومالونونیتریل مرتبط است.

بیشتر بخوانید: هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

شناسه های شیمیایی

 • 555-60-2 :CAS
  نام :N-(3-کلروفنیل)-1-سیانومتان کربوهیدرازونیل سیانیدIUPAC
  فرمول مولکولی:C9H5ClN4
  کلید InChI
  UGTJLJZQQFGTJD-UHFFFAOYSA-N
  ClC1=CC=CC(NN=C(C#N)C#N)=C1

سیانید 3 کلروفنیل هیدرازون....

برنامه های کاربردی

کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون یک جداکننده پرکاربرد فسفوریلاسیون اکسیداتیو است.

انحلال پذیری

نامحلول در آب. محلول در DMSO (5 mg/ml)، اتانول (1 mg/ml) و متانول (10 mg/ml).

یادداشت

در شرایط نگهداری توصیه شده پایدار است. ناسازگار با عوامل اکسید کننده و حرارت.

بیشتر بخوانید: خرید اکسید دوتریوم

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

فروش کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت  خریدکربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

سیانید 3 کلروفنیل هیدرازون 1 1

قیمت خرید کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازونمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت