توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447

نمایندگی-مرک..

نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان با نام گروه MERCK GROP به عنوان نمایندگی اصلی فروش محصولات شناخته میشود. merckmillipor.com نمایندگی مرک آلمان،یک شرکت چندملیتی است و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی دردنیا میباشد. در قرن هفدهم میلادی و در سال 1668 در کشور آلمان تاسیس شد و با قدمت 350 ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد.

زمینه فعالیت -نمایندگی مرک

نمایندگی مرک آلمان، در مسیر گسترش و توسعه فعالیتهای خود،در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته است. به طوری که کاتولوگ سال 1860 میلادی این شرکت 800 محصول اختصاصی را دربر داشته. در حال حاضر ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از 40 هزار محصول تخصصی در شرکت مرک MERCK تولید می شود. این کار با مجموعه ای قریب به 25 هزار نفر امکان پذیر گشته است. امروزه نام شرکت MERCK یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و دارویی است. امروزه هم اگرچه نمایندگی مرک آلمان، بزرگترین شرکت دارویی جهان نیست اما همواره در فهرست شرکت های بزرگ دارویی جهان قرار دارد. با تصاحب کمپانیهای معروف آمریکایی و دیگر کشورها همانند: شرکت مواد شیمیایی آزمایشگاهی سیگما آلدریچ،در صنعت تولید، انواع محیط کشت مرک، مواد آزمایشگاهی مرک و محصولات دارویی بی رقیب می باشد.

شرکت مرک آلمان، پنجاه هزار کارمنددر 66 کشور دنیا دارد. دفتر اصلی نمایندگی شرکت مرک آلمان، در شهر دارمشتقات آلمان قرار دارد این شرکت تحت نام EMD chemicals در آمریکای شمالی فعالیت می کند.

برند نمایندگی مرک آلمان

برند نمایندگی مرک آلمان در سال 1668فردیش ژاکوب مرک، داروخانه انگل (Engel) را در آلمان خریداری کرد. با گذشت زمان نمایندگی شرکت مرک، مواد شیمیایی خالصی را تهیه کرد و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد. مرک این مواد را به فروش می رساند و در نتیجه این کار به طور رسمی وارد بازار شد .

زمینه اصلی فعالیت نمایندگی شرکت مرک

 • مواد شیمیایی
 • دارویی
 • علوم زیستی
 • دارو سازی
 • بیوتکنولوژی
 • لوازم بهداشتی -آرایشی -پلاستیکی
  و…

نمایندگی شرکت مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. نمایندگی شرکت مرک آلمان، از پیشتازان تکنولوژی LCD است. هنوز هم در حوزه صفحه های نمایش مبتنی بر تکنولوژی کریستال مایع، از قدرتهای بزرگ جهان  محسوب می شود. در  نمایندگی مرک آلمان، آنها عقیده دارند که استفاده از مواد خام باکیفیت،به معنای تولید مواد شیمیایی MERCK باکیفیت است. همین دلیل است که معرف های شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی مرک در طول مراحل تولید و توسعه تحت کنترل شدید قرار دارند. تا نتایج قابل اطمینان و با کیفیتی به دست آید چه به منظور آنالیز چه به منظور سنتر باشد.

چگونگی دریافت کد محصولات مرک

 

 

کد محصولات مرک شامل یک عدد 6رقمی می باشد. که نشان دهنده خالص بودن وگرید کالاها می باشد. کد کمپانی مرک یک عدد 6 رقمی می باشد که 6رقم اول آن کد کالا می باشد و 4رقم دیگر نیز دارد. که آن چهار رقم نشانگر وزن کالا است. یکی از اشتباهات رایج مصرف کنندگان استفاده از CSA NO می باشد که جای کد ماده شیمیایی استفاده می کنند. درحالی که این کد ثبت کالای شیمیایی میباشد. اگر مشتریان نیاز به پشتیبانی بیشتر داشته باشند. آنها می توانند از تیم خدمات پشتیبانی خرید مواد شیمیایی MERCK مرک درسراسر دنیا به نحواحسن استفاده کنند. www.merck.com  نمایندگی مرک

شرکت مرک بیشترین اهمیت را برای بالاترین سطح کیفیت،کم ترین مقدار ناخالص و مقدار وسیعی از پارامترهای تخصصی هر محصول مجزا قائل می شود . از توسعه تا فروش مواد شیمیایی مرک،این شرکت در به دست آوردن کیفیت عالی،به خصوص در زمینه حساس معرف های آنالیزوری، نهایت دقت را می کند معرف های شیمیایی مرک بهینه شده برای استفاده از آنالیز شیمیایی مرطوب و مطابق با خصوصیات Reag،phEUR،ACS هستند. به مشتریان اجازه می دهند با خیال راحت و اطمینان کار کنند مشتریان می توانند از معرف های معدنی شرکت مرک آلمان همین انتظار را داشته باشند .

طیف جامع – MERCK مرک

 

از مواد شیمیایی درجه یک و معرف هایی که به شکل کاملی مناسب تک تک کاربردهای مد نظر شما هستند،کمال استفاده را ببرید. گریدهای متنوع نمایندگی مرک آلمان به عنوان مثال برای اسیدها و نمک Ultrapur،Suprapur به این منظور طراحی شده اند تا تمامی خواسته های مشتری خود را جا دهند. مشتریان چه نیاز به پیروی از استانداردهای بین المللی ،دنبال کردن قوانین ایمنی یا مقادیر اندک و زیاد داشته باشند. یا به دنبال یک کاربرد خاص می باشند .مطمئا راه حل ایده آل را در طیف جامع مواد شیمیایی مرک پیدا میکنند. هرچه حساسیت کشف ابزاری بیشتر می شود. اهمیت استفاده از معرف ها کمکی عملی مشکل است .

نمایندگی  مرک آلمان دارای یک طیف ویژه ای از استانداردها و معرف ها به منظور رعایت برآورده سازی پیش نیازهای مربوط به خلوص مواد است . نمایندگی  مرک آلمان محصولات خود را برای 13 نسل متوالی به محققین و صنعت ارائه کرده است و قدمی بزرگ در پیشرفت و توسعه زندگی بشر در سراسر جهان برداشته است. مواد شیمیایی آزمایشگاهی نمایندگی مرک آلمان، امروزه در تمامی 5 قاره جهان تولید شده است. نمایندگی مرک آلمان، پس از خریدن شرکت سیگما آلدریچ در سال 2015 و با دارا بودن چندین کمپانی بزرگ فرعی،دیگر حالا به تنهایی بزرگترین کمپانی تامین کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است .

اهداف نمایندگی

نمایندگی مرک آلمان، اهداف خود را این گونه معرفی کرده است ؛ هدف ما حل، پیچیده ترین مسائل علمی بشر از طریق همکاری جامعه علمی جهانی است؛ و یکی از اهداف متعالی خود را بهبود سلامت تک تک انسان ها در هر کجای دنیا می دانند .

نمایندگی مرک پس از تلفیق با شرک سیگما آلدریچ بیش از 300 هزار محصول با گریدهای گوناگون را درحیطه های:

 • دارویی،
 • آزمایشگاهی،
 • غذایی،
 • آرایشی و
 • مواد شیمیایی خاص تولید می کند .

با گذشت زمان  نمایندگی مرک آلمان، مواد شیمیایی بسیار خالصی را تهیه کرد، و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد .

زیر مجموعه نمایندگی مرک آلمان

 1. سیگماالدریچ (Sigma Aldrich )
 2. ای ام دی میلیپور (EMD millipore)
 3. ساپلکو (Supelco)
 4. اس ای اف سی (SAFC)
 5. بیورلیانس (Biorelince)
 6. میلی کیو (Milli-Q)

کاربرد محصولات نمایندگی مرک آلمان عبارتند از ؛

 • آزمایشگاهی علوم زیستی (همانند سم شناسی، قارچ شناسی، انگل شناسی، میکروبیولوژی ، ژنتیک،کالبد شناسی ، و ژنتیک و بیولوژی و مولکولی و….)»
 • صنایع غذایی،آزمایشگاه های تشخیص طبی
 • آزمایشگاه های کنترل کیفی و استاندارد
 • تولید واکسن و سرم
 • صنایع آرایشی و بهدایشتی
 • صنایع پترو شیمی
 • پالایشگاه نفت و گاز
 • محیط زیست و منابع طبیعی
 • صنایع چسب و رنگ ورزین
 • آزمایشگاه های آب و فاضلاب
 • صنایع دارو سازی
 • صنایع آبکاری
 • وصنایع کاشی و سرامیک
 • نیروگاه حرارتی برق
 • پروژه های دانشگاهی و دانشجویی
 • امور دام و طیور
 • گیاه شناسی و گیاه پزشکی ،پزشکی و طب

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک – اصل و تقلبی

چندین نمایندگی مرک آلمان، در حوزه شیمی معدنی و آلی، در کنار واکنش گرها و حلال ها انواع مواد مرجع و مواد با گریدهای مناسب برای جدا سازی و کروماتوگرافی را نیز تولید می کنند. برای اینکه مقیاس این شرکت را بهتر درک کنیم می توانیم به این نکته اشاره کنیم که فروش فصلی نمایندگی مرک در حدود 10میلیارد دلار است . از انجایی که برند مرک سال ها است که به عنوان مشهورترین برند مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران نیز شناخته می شود. در حال حاضر نمونه های تقلبی مواد مرک به فور در بازار وجود دارد .این مسئله موجب سردرگمی و زیان خریداران و مصرف کنندگان مواد آزمایشگاهی شده است .

قیمت مواد شیمیایی مرک آلمان را در گستره متفاوت قرار داده است.نمونه های تقلبی از لحاظ بسته بندی و شکل ظاهری ماده و تاریخ انقضا ولات نامبر با نمونه های اصلی مشابه است.و در نتیجه شرکت شیمی کهن در صدد است تا کلیه مواد شیمیایی مرک را با کیفیتی تضمینی و خدماتی منحصر به فرد به دست خریداران مصرف کنندگان محترم برساند.

 

نمایندگی فروش محصولات شرکت MERCK مرک آلمان در ایران شیمی کهن

 

یکی از فعالیت های مهم شرکت MERCK مرک  تولید مواد اولیه برای شرکت های دارو سازی می باشد .نمایندگی دارویی  شرکت مرک در ایران وجود ندارد و شرکت شیمی کهن علاوه بر فروش محصولات شیمیایی مورد نیاز در صنعت دارو سازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند .تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از 10شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از 20شرکت دارویی غیر مستقیم همکاری داشته باشیم .شرکت های مختلف برای سفارش مواد شیمیایی مورد نیاز خود می توانید از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشند .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 09122885447 و 66895887-021 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آدرس:

آدرس:

تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
ساعات کار

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
پشتیبانی

پشتیبانی

شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
X