ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تیدیازورون

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تیدیازورون

87 / 100

تیدیازورون یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تیدیازورون چیست ؟

تیدیازورون ( Thidiazuron) در سال 1980 میلادی توسط شرکت آلمانی Schering AG ثبت اختراع شد. این محصول با نام اختصاری TDZ تیدیازورون یک نوع علف کش است که به عنوان تنظیم کننده رشد گیاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده در ایران معمولا به عنوان برگ ریز پنبه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

suitable for plant cell culture, BioReagent

Synonym(s):1-Phenyl-3-(1,2,3-thiadiazol-5-yl)urea, TDZتیدیازورون
Empirical Formula (Hill Notation):C9H8N4OS
CAS Number:51707-55-2
Molecular Weight:220.25
Beilstein:1078092
EC Number:257-356-7
MDL number:MFCD00078723
PubChem Substance ID:24898652
NACRES:NA.72

 

.

مشخصات فیزیکو شیمیایی

کد: P6186
اسم ماده: تیدیازورون
فرمول شیمیایی: C9H8N4OS
وزن مولکولی: 220.25 گرم بر مول
غلظت: – g/cm3
اسیدیته: – در دمای 20 درجه سانتیگراد
حلالیت: – میلی گرم در میلی لیتر
دمای ذوب: – درجه سانتیگراد
دمای جوش: – درجه سانتیگراد
مقدار: در ظروف های پلاستیکی 500 میلی گرم و ظروف شیشه ایی 25 و 100 میلی گرم
خلوص: – درصد
شکل ظاهری: پودر
دمای نگهداری: دمای محیط
کاربرد: مصارف کشاورزی
خطرات: GHS09 ،GHS07

مشخصات فنی

  • خط تولید:بیوراژنت
  • سطح کیفیت:200
  • فرم: پودر
  • تکنیک : کشت سلولی | گیاه: مناسب
  • برنامه های کاربردی: کشاورزی

ویژگی و کاربرد تیدیازورون سیگما آلدریچ

تیدیازورون (TDZ) یک تنظیم کننده رشد گیاه است که در ریزتکثیرها برای تکمیل محیط هایی مانند محیط Murashige و Skoog استفاده می شود. TDZ باعث اندام زایی گیاه (بازسازی شاخه ها) و بازسازی گیاه می شود. تیدیازورون (TDZ) تولید گیاهان عاری از ویروس را امکان پذیر می کند، تولید مثل را تسریع می کند و ژنوتیپ های جدیدی را برای بازار فراهم می کند.

اين محصول از برند سیگما آلدریچ به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند.

مجموعه شیمی کهن  در راستای ارتقاء تولیدات و سطح علمی کشور مبادرت به واردات و توزیع مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی کرده است. هدف مجموعه ما تأمين مواد و تجهيزات مورد نياز در بخش هاى مختلف آزمايشگاهى، تحقيقاتى، بيمارستانى، صنعتى و … مي باشد.

از thidiazuron استفاده شده است:

به عنوان یک مؤلفه از محیط تکثیر برای آزمایش تأثیر آن بر تکثیر ساختارهای جنینی مانند به دست آمده از پس از فرهنگ نکات شاخه
به عنوان یک تنظیم کننده رشد در رسانه Murashige و Skoog (MS) برای کشت بخش های گره ای از نهالهای Hyssopus officinalis L.
به عنوان یک سیتوکینین در محیط القایی برای آزمایش با ترکیب هورمونی

بسته بندی

500 میلی گرم در بطری پلی
بطری شیشه ای بدون پایین. محتویات داخل مخروط ذوب شده درج شده است.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

Thidiazuron (TDZ) یک تنظیم کننده رشد گیاه و یک سیتوکینین مصنوعی دیفنیل اوره است که در ریزگردها برای تکمیل رسانه هایی مانند Murashige و Skoog Medium استفاده می شود. TDZ ارگانوژنزهای گیاهی (بازسازی شاخه) و بازسازی گیاه را ترویج می کند. Thidiazuron (TDZ) تولید گیاهان عاری از ویروس را امکان پذیر می کند ، سرعت بخشیدن به پرورش می یابد و ژنوتیپ های جدیدی را برای بازار فراهم می کند. همچنین به عنوان یک علف کش فنیل اوره برای کنترل علفهای هرز در شیوه های کشاورزی و غیر کشاورزی استفاده می شود. Thidiazuron با مهار Photosystem II به عنوان سموم دفع آفات عمل می کند.

تیدیازورون

مراحل تست تیدیازورون

بدلیل اهمیت گیاه ژربرا در تولیدات گیاهان زینتی و نیاز روز افزون به ازدیاد ارقام و خصوصیات جدید وارداتی، در این تحقیق ریزازدیادی آن مورد بررسی قرار گرفت تا میزان مناسب استفاده از غلظت هورمون تیدیازورون برای باززایی و همچنین غلظت مناسبی از هورمون کینتین در مرحله پرآوری تعیین گردد. برای باززایی شاخساره از رقم رداکسپلوژن، ریزنمونه های کاپیتولا، در محیط کشت MS حاوی غلظت های 25/0، 5/0، 75/0 و 1 میلی گرم در لیتر تیدیازورون کشت شدند و درصد باززایی از 30 روز بعد از کشت تا روز 75 هر 15 روز یک بار محاسبه گردید.

در مرحله پرآوری اثر غلظت های 4، 6 و 8 میلی گرم در لیتر کینتین در محیط کشت مورد بررسی قرار گرفت، صفات وزن تر و تعداد برگ هر شاخساره در دو مرحله هر یک به فاصله 22 روز ارزیابی شدند. در مرحله ریشه زایی شاخساره ها در محیط کشت فاقد هورمون قرار گرفتند. بیشترین باززایی در غلظت های 75/0 و 1 میلی گرم در لیتر تیدیازورون به میزان 39 درصد، 60 روز پس از کشت حاصل شد.

در پرآوری و در مرحله اول اندازه گیری، افزایش وزن ریزنمونه در تیمار 6 میلی گرم در لیتر کینتین بیشتر بود و در مرحله دوم، بیشترین افزایش وزن در تیمار 4 میلی گرم در لیتر کینتین ثبت گردید، همچنین در هر دو مرحله، بیشترین تعداد برگ درتیمار 6 میلی گرم در لیتر کینتین بدست آمد. همچنین 87 درصد گیاهچه ها پس از یک ماه در محیط کشت ریشه زایی فاقد هورمون، ریشه دار شدند.

فروش تیدیازورون

جهت خرید تیدیازورون ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید تیدیازورون میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش تیدیازورون تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول تیدیازورون جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش تیدیازورون سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تیدیازورون سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید تیدیازورون سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید تیدیازورون سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تیدیازورون می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  تیدیازورون

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تیدیازورونمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت