ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

83 / 100

توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا – شرکت «مرک» از توافق با صندوق کودکان سازمان ملل متحد، یونیسف خبر داد که بر اساس آن مرک ۳ میلیون دوره درمانی از قرص‌های ضد کرونای خود را در اختیار این نهاد قرار می‌دهد تا در میان صد کشور با درآمد کم و یا متوسط توزیع شود.

مواد شیمیایی مرک ایران توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

در شرکت شیمی کهن  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است کلیه محصولات مرک و سیگماآلدریچ با ضمانت و با کیفیت بالا در اختیار مشتریان و دانشجویان عزیز قرار می گیرد. همچنین این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصولات ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات از محصولات  و جهت آگاهی از قیمت و خرید مواد مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد.  کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است

توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

قرص  مولنوپیراویر توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

قرص «مولنوپیراویر» در ماه دسامبر از سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا مجوز گرفت و پس از آن، کشورهای هند، مکزیک، و بریتانیا آن را تأیید کردند. بسیاری از کشورها قراردادهای تأمین این دارو را با مرک امضا کرده‌اند.

شرکت مرک در ماه ژانویه گفت که انتظار دارد مولنوپیراویر در برابر امیکرون نیز مؤثر باشد.

قرص «مولنوپیراویر» در ماه دسامبر از سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا مجوز گرفت و پس از آن، کشورهای هند، مکزیک، و بریتانیا آن را تأیید کردند

به گزارش واشنگتن پست، کشورهای ثروتمندتر، بخش عمده‌ای از قرص‌های ضد کرونای تولید مرک و فایزر را خریداری کرده‌اند که انتظار می رود در نیمه اول سال جاری میلادی در دسترس قرار گیرند.

سازمان بهداشت جهانی در گزارشی که چندی پیش منتشر کرد نسبت به «خطر بالای کمبود» قرص پکسلووید تولید شرکت فایزر برای کشورهای کم‌درآمد تا زمانی که نسخه ژنریک در دسترس نباشد هشدار داد.​

توافق دو شرکت فایزر و مرک توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

دو شرکت فایزر و مرک توافق کرده‌اند که مجوز تولید بدون حق امتیاز قرص‌های خود را با سازمان غیرانتفاعی «مدیسنز پتنت پول» (Medicines Patent Pool) وابسته به سازمان ملل متحد و همچنین با برخی از تولیدکنندگان به اشتراک بگذارند؛ کاری که برای هیچ یک از واکسن‌های کرونا انجام نشد.توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

روابط عمومی «مدیسینز پتنت پول» به سارا دهقان خبرنگار صدای آمریکا گفت: «این قرص‌ها از طریق شرکای تولید ژنریک منتخب ما، که عمدتا در هند مستقر هستند، در ایران توزیع خواهند شد.»

قرص مولنوپیراویر، ساخت شرکت مرک، به صورت روزانه و کوتاه مدت پس از تشخیص ویروس تجویز می‌شود تا از بروز علائم وخیم‌تر پیشگیری کند.

توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا-.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن توافق شرکت مرک و یونیسف برای قرص ضد کرونا

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت