ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

محصولات سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

محصولات سیگماآلدریچ

کمپانیSigma-Aldrich با تولید و توزیع محصولات سیگماآلدریچ، به یکی از کمپانی های تولید کننده محصولات سیگماآلدریچ در زمینه مواد شیمیایی مبدل شده است.عمده محصولات این شرکت آمریکایی، داروسازی و زیست فناوری می باشد.تاریخچه شرکت سیگما آلدریچ به سال 1975 باز می گردد که در آن سال، دو شرکت سیگما و آلدریچ با هم ادغام شدند.شرکت سیگماآلدریچ از کمپانی هایی است که در عرصه تکنولوژی قدم های وسیعی برداشته است.از محصولات سیگما آلدریچ می توان به محصولات ارگانیک، محصولات بیوشیمی و خدمات دیگر اشاره نمود.

در واقع مواد شیمیایی سیگماآلدریچ به صورت گسترده در زمینه دارویی و بیوشیمی می باشد. مشتریان و خریداران این شرکت، بیش از یک میلیون نفر می باشد که از سراسر کشورها با این شرکت ارتباط دارند.از فعالیت های دیگر این شرکت، اختراعات و نو آوری های جدید کمپانی در تولید مواد شیمیایی می باشد.

نمایندگی سیگماآلدریچشرکت سیگماآلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد. شرکت سیگماآلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنو لوژی آمریکایی، متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است.

سپتامبر 2014 ، شرکت MercK  KGaA  اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید. نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد. سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد. در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ – محصولات سیگماآلدریچ

در تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ آمده است که در سالیان بعد، این شرکت قوی تر و گسترده تر گردید. یکی از دلایل خریداری شرکت سیگما آلدریچ توسط شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان، گسترگی این کمپانی بود. دلیل این موضوع نیز افتتاح شرکت های Biomakor در سال 1986، و Fluka در سال 1989 در Switzerland بود.در سال 1990 حضور شرکت سیگما آلدریچ در بازارهای جهانی افزایش پیدا کرد و تعداد دفاتر شرکت به 20 مورد رسید.

شرکت مرک و محصولات سیگماآلدریچ

محصولات سیگماآلدریچ

چگونگی ارتباط این دو شرکت به تاریخ سپتامبر 2014 باز می گردد که شرکت مرک بیانیه ای صادر کرد.طبق آن برنامه، شرکت مرک آلمان با مبلغ 17 میلیارد تصمیم به خریداری شرکت سیگماآلدریچ نمود.محصولات سیگماآلدریچ که مواد شیمیایی بودند با خرید شرکت مرک به کار خود ادامه داد.فرآیند و مراحل خرید این کمپانی مواد شیمیایی در سال 2015 تکمیل گردید.پس از آن شرکت سیگماآلدریچ به یکی از زیر مجموعه های شرکت مرک مبدل شد.

شرکت سیگماآلدریچ در حال حاضر با همکاری کمپانی مرک در تولید مواد شیمیایی، در دو بخش فعالیت می کند.بخش اول مربوط به کسب و کار و بیولوژیک شرکت مرک است.و بخش دوم مربوط به ادغام با شرکت میلیپور است که در نهایت به عنوان میلیپورسیگما مشغول به فعالیت می باشد.محصولات سیگما آلدریچ به سراسر جهان توزیع می شود که در حال حاضر به 35 کشور دنیا ارسال می گردد.تعداد کارمندان این شرکت حدود 9000 نفر می باشد که خدمات مختلفی به مشتریان و خریداران ارائه می دهد.

شرکت شیمی کهن نمایندگی محصولات سیگماآلدریچ

نمایندگی سیگماآلدریچ (Aldrich ) یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

 

بیشتر بخوانید:مواد شرکت سیگماآلدریچ

خرید و فروش محصولات سیگماآلدریچ – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی سیگماآلدریچ و مرک  می باشد و در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت