ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تاریخچه کمپانی آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تاریخچه کمپانی آلدریچ

84 / 100

کمپانی آلدریچ یک شرکت معتبر و معروف در صنعت تولید و توزیع محصولات مراقبت از پوست و موی انسان است. تاریخچه کمپانی آلدریچ که در طی چند دهه فعالیت، به یکی از بزرگترین نام‌های این صنعت تبدیل شده است، می‌تواند به عنوان یک الگوی موفقیت در عرصه زیبایی و بهداشت انسانی مطرح گردد.

آلدریچ که به نام کامل “کمپانی آلدریچ پاریس” نیز شناخته می‌شود، تأسیس شده و توسعه یافته است. این شرکت به تأسیس در سال 1909 به دست آلکساندر آلدریچ، یک فرانسوی بازرگانی بازگشته به فرانسه از اقیانوس آرام، برمی‌گردد. از آن زمان تا به امروز، آلدریچ به یکی از بزرگترین و پرنفوذترین شرکت‌های صنعت بهداشت و زیبایی در جهان تبدیل شده است.

تاریخچه کمپانی آلدریچ

تاریخچه کمپانی آلدریچ، در مورد تأسیس این شرکت در سال 1951 در Mileaukee تاریخچه کمپانی آلدریچ مطرح می شود.شخصی به نام Alfred R. Bader، فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه هاروارد در تأسیس این شرکت نقش مهمی داشت.

او در سال 1949 ایده ایجاد یک کمپانی فروش مواد شیمیایی تحقیقاتی را مطرح نمود.نیاز به تولید و فروش محصولات شیمیایی در آن زمان موجب ایده پردازی Bader در سال 1951 شده بود. بنابراین Bader با کمک شخصی به نام Jack Eisendrath، در Milwaukee شرکت آلدریچ را تأسیس نمودند.

در تاریخچه کمپانی آلدریچ مطرح شده که اولین محصولی که در این شرکت تولید شد، nitrosoguanidin بود. این ماده شیمیایی و آزمایشگاهی، در واقع یک ماده متیله کننده جهت استفاده در طیف گسترده ای از محصولات بود.پر فروش ترین محصول تولید شده شرکت آلدریچ،  hydroxypyridine بود که به صورت آزمایشگاهی تولید شد.تاریخچه کمپانی آلدریچ

از محصولات دیگر این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • Ethyl dizoacetate
 • Tetraqnitomethane
 • Ethanedithiol

همکاری شغلی Bader با اروپا و کشور انگلستان، در زمینه تولید مواد شیمیایی، از سال 1951 تا 1954 صورت گرفت.پس از سال 1950، فعالیت های شرکت آلدریچ با رشد گسترده تری همراه با تولید مواد شیمیایی بیشتری ادامه پیدا کرد.شرکت آلدریچ، یکی از کمپانی هایی است که توسط شرکت مواد شیمیایی مرک merck در سال های بعد خریداری شد.

تاریخچه کمپانی آلدریچ

تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ

در تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ آمده است که در سالیان بعد، این شرکت قوی تر و گسترده تر گردید. یکی از دلایل خریداری شرکت سیگما آلدریچ توسط شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان، گسترگی این کمپانی بود. دلیل این موضوع نیز افتتاح شرکت های Biomakor در سال 1986، و Fluka در سال 1989 در Switzerland بود.در سال 1990 حضور شرکت سیگما آلدریچ در بازارهای جهانی افزایش پیدا کرد و تعداد دفاتر شرکت به 20 مورد رسید.تاریخچه کمپانی آلدریچ

کتابخانه کمپانی آلدریچ

در تاریخچه کمپانی آلدریچ می توان به کتابخانه این شرکت شیمیایی و آزمایشگاهی اشاره نمود.این کتابخانه نمونه تحقیقات محققان دانشگاهی در زمینه شیمی را جمع آوری و از آنها استفاده می نمود.از دانشمندانی که نمونه تحقیقاتشان در کتابخانه شرکت آلدریچ موجود می باشد، افراد زیر می باشد:تاریخچه کمپانی آلدریچ

 • هنری گیلمن
 • رابرت وودوارد
 • لوی
 • ماری فیسر
 • جورج ویتیگ

در نهایت با تحقیقات شیمیدانان، ترکیبات شیمیایی کشف شد و به تجارت این شرکت با شرکت های شیمیایی کمک نمود.در اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60، در تاریخچه کمپانی آلدریچ، محصولات آرایشی تولید و به سراسر جهان به فروش می رسید.در سال های بعدی که شرکت سیگما و آلدریچ با هم همکاری کردند، محصولات با عنوان sigma-Aldrich روانه بازار شد.

آغاز موفقیت آلدریچ:

تاریخچه کمپانی آلدریچ با تأسیس آن در سال 1909 آغاز می‌شود. آلکساندر آلدریچ که پس از سفرهای طولانی به نیوزیلند و استرالیا به فرانسه بازگشت، تصمیم به تأسیس شرکتی در زمینه محصولات بهداشتی و زیبایی گرفت. وی با استفاده از تجربیات به دست آمده در سفرهای خود به مناطق مختلف جهان، محصولات مبتکرانه‌ای تولید کرد.

در آغاز، آلدریچ با تعداد محدودی محصول عبارت از عطر و کرم پوستی به کار خود پرداخت. این محصولات به دلیل کیفیت بالا و بسته‌بندی جذاب، به سرعت محبوبیت یافتند. طراحی جذاب بسته‌بندی و تمرکز بر کیفیت ترکیبات استفاده شده در محصولات، عامل موفقیت اولیه این کمپانی بود.

تاریخچه کمپانی آلدریچ

توسعه و گسترش آلدریچ:

در دهه‌های بعدی، کمپانی آلدریچ به سرعت گسترش یافت. وسیله‌ای که به موفقیت این شرکت کمک کرد، ترکیبی از تحقیق و توسعه مداوم در زمینه محصولات بهداشتی و زیبایی بود. آلدریچ همچنین با بازاریابی خوب و استفاده از مشاوران معتبر از جهان مد و زیبایی، محصولات خود را به مشتریان مختلف در سراسر جهان معرفی کرد.

در دهه‌های 1950 و 1960، آلدریچ به ایالات متحده و سایر بازارهای بین‌المللی گام‌های مهمی برداشت. این گسترش با افتتاح فروشگاه‌های آلدریچ در نیویورک و سایر شهرهای مهم ایالات متحده همراه بود. شرکت به زودی شهرت جهانی پیدا کرد و محصولاتش در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رسید.

تاریخچه توسعه کمپانی سیگما آلدریچ

در تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ، در سال های بعد نمایندگی های زیادی از کشورهای جهان به این شرکت پیوستند.شرکت های تابعه در لهستان، جمهوری چک، مجارستان و روسیه موجب افزایش بازار جدید این کمپانی شدند. به دلیل حضور گسترده کمپانی سیگما آلدریچ در جهان، این شرکت به نام CALPA نیز شناخته شده است.

CALPA اسم مخففی برای شناسایی کشورهای کانادا، آسیا، اقیانوسیه و آمریکای لاتین است.دفاتر و انبارهای توزیع محصولات شیمیایی این شرکت، پس از افتتاح در استرالیا، شامل کشورهای زیر نیز می باشد:

 • هند
 • کره جنوبی
 • سنگاپور
 • مالزی
 • کانادا
 • مکزیک
 • برزیل
 • آرژانتین

با توجه به تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ، قابلیت های آنالیتیکی و کروماتوگرافی در سال های 1993 و 1997 اضافه گردید.دو شرکت Supelco و Riedel de haen موجب اضافه کردن این قابلیت ها به شرکت سیگما آلدریچ شدند.این شرکت استراتژی خود را با افزایش نمایندگی ها در سرتاسر جهان ادامه داد و دستاورد های بیشتری را کسب نمود.تاریخچه کمپانی آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی محصولات سیگماآلدریچ

نمایندگی سیگماآلدریچ (Aldrich ) یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

تاریخچه کمپانی آلدریچ

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید، در حال افزایش است. شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید. در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند.تاریخچه کمپانی آلدریچ

نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند. با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.تاریخچه کمپانی آلدریچ

بیشتر بخوانید: تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ

تبدیل به نماد زیبایی و بهداشت:

 • آلدریچ به مرور زمان به نمادی از زیبایی و بهداشت تبدیل شد. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا و تأثیر مثبت بر روی پوست و مو، به سرعت محبوبیت بی‌نظیری کسب کردند. عطرهای آلدریچ نیز به دلیل ماندگاری بالا و رایحه‌های خاص و متمایز، محبوبیت زیادی داشتند.
 • آلدریچ به توسعه محصولات جدید نیز توجه ویژه‌ای داشت. این شرکت به طور مداوم به تحقیقات و نوآوری در زمینه ترکیبات موثر در محصولات خود ادامه داد. به عنوان مثال، آلدریچ اولین کرم ضد چین و چروک را تولید کرد و از آن پس ادامه به تولید محصولات مراقبت از پوست و زیبایی گرفت.
 • آلدریچ در دهه‌های بعدی به توسعه محصولات مراقبت از پوست و مو بسیار پیشرفته‌تر ادامه داد. شرکت در زمینه تحقیق و توسعه، همکاری با دانشمندان و متخصصان معتبر از جهان مد و زیبایی را ادامه داد و محصولات با فرمولاسیون‌های بهبودیافته تولید کرد.

همچنین، آلدریچ به توسعه محصولات خاص برای انواع پوست‌ها و مشکلات مختلف پوستی اختصاص داد. این تنوع در محصولات به کمپانی این امکان را می‌دهد که به افراد با نیازهای خاص مراقبتی، محصولات مناسب ارائه دهد.

همکاری با صنعت مد و هنر:

 • یکی از ویژگی‌های بارز کمپانی آلدریچ، همکاری‌های موفق با هنرمندان و طراحان معروف در صنعت مد و هنر بوده است. این همکاری‌ها به آلدریچ کمک کرده‌اند تا به عنوان یک برند لوکس و با سبک خاصی مشهور شود.
 • یکی از همکاری‌های مهم آلدریچ با نخبگان صنعت مد، همکاری با طراح معروف کریستیان دیور بود. آلدریچ به مناسبت تأسیس مجموعه ای از عطرهای لوکس با نام “دیور” به همراه کریستیان دیور، محصولات متمایزی را تولید کرد. این همکاری به یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های عطر و اسپری آلدریچ تبدیل شد.
 • همچنین، آلدریچ با همکاری با هنرمندان معروف برای طراحی بسته‌بندی محصولات خود نیز شهرت دارد. بسته‌بندی‌های جذاب و هنری این محصولات به عنوان یک اثر هنری در نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری نیز عرضه می‌شوند.

تأثیرات اجتماعی و محیطی:

کمپانی آلدریچ در طول تاریخ خود به تأثیرات اجتماعی و محیطی نیز توجه ویژه‌ای داشته است. این شرکت از منابع طبیعی محدود به صورت پایدار استفاده می‌کند و به حفاظت از محیط زیست متعهد است. آلدریچ به توسعه محصولات طبیعی و بدون آزمایش بر روی حیوانات نیز توجه ویژه‌ای داشته است.

در ضمن، آلدریچ به انواع برنامه‌های اجتماعی نیز حمایت می‌کند و به توسعه جوانان در زمینه هنر و زیبایی کمک می‌کند. این شرکت از منابع خود به نیکوکاری‌ها و پروژه‌های اجتماعی اختصاص می‌دهد.

تأثیر آلدریچ در صنعت زیبایی:

آلدریچ به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت زیبایی به تأثیر زیادی در این صنعت داشته است. این شرکت با تأمین محصولات با کیفیت و مؤثر در زمینه مراقبت از پوست و مو، به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک می‌کند.

تاریخچه کمپانی آلدریچ

خرید مواد شیمیایی کمپانی سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ   می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

 

 

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت