ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

استایرن

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

استایرن

88 / 100

منومر استایرن مایعی است بی رنگ و بابویی همانند مواد آروماتیک. نقطه جوش آن ۱۴۶ درجه سلیسیوس و وزن ویژه آن ۹/۰ گرم بر سانتی مترمکعب است.بیشتر در فرآوری پلاستیک‌های پلی استایرن به کار می‌رود. روش بزرگ فرآوری استایرن از راه واسطه اتیل بنزن است. نخست بنزن با اتیلن، آلکیل‌دار می‌شود. سپس بر روی کاتالیزگر کلرید آلومینیم، اسید فسفریک جامد یا سیلیس – آلومین به استایرن، هیدروژن زدایی می‌شود.

این ماده مایعی است بی رنگ و بابویی همانند مواد آروماتیک. نقطه جوش آن ۱۴۶ درجه سلیسیوس و وزن ویژه آن ۹/۰ گرم بر سانتی مترمکعب است. بیشتر در فرآوری پلاستیک‌های پلی استایرن به کار می‌رود. روش بزرگ فرآوری استایرن از راه واسطه اتیل بنزن است. نخست بنزن با اتیلن، آلکیل‌دار می‌شود.

استایرن

استایرن (Styrene) یک ترکیب شیمیایی از دسته هیدروکربن‌های آروماتیک است. این ترکیب در شرایط استاندارد به صورت یک مایع بی‌رنگ و بی‌بو است که در بسیاری از محصولات شیمیایی و صنعتی به عنوان ماده اولیه استفاده می‌شود. استایرن به صورت صنعتی از نفت خام استخراج می‌شود و با استفاده از فرآیندهایی مانند کراکینگ (Cracking)، تنظیم دما و فشار و اکسیژنه شدن (Oxidation) تولید می‌شود.

مصرف اصلی استایرن در صنایع پلاستیک، لاستیک، رنگ‌ها، رزین‌ها، چسب‌ها و مواد شیمیایی است. همچنین، این ترکیب به صورت محدود در صنایع الکترونیک، نساجی، کاغذسازی و صنایع شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثالی از محصولاتی که با استفاده از استایرن تولید می‌شوند، قطعات خودرو، ظروف یکبار مصرف، لوله‌های پلیمری، تخته مدار چاپی (PCB) و بسیاری موارد دیگر هستند.

مشخصات استایرن

شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.آلومینیوم تری بوتیلات مرک 820054

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

S4972
Sigma-Aldrich
Styrene
ReagentPlus®, contains 4-tert-butylcatechol as stabilizer, ≥99%
استایرنSynonym(s):Phenylethylene, Vinylbenzene
Linear Formula:C6H5CH=CH2
CAS Number:100-42-5
Molecular Weight:104.15
Beilstein:1071236
EC Number:202-851-5
MDL number:MFCD00008612
PubChem Substance ID:24899624
NACRES:NA.21

خواص استایرن

 • چگالی بخار: 3.6 (در مقابل هوا)
 • سطح کیفیت: 200
 • فشار بخار: 12.4 میلی متر جیوه (37.7 درجه سانتی گراد)
  4.3 میلی متر جیوه (15 درجه سانتی گراد)
 • خط تولید: ReagentPlus®
 • سنجش: ≥99%
 • فرم: مایع
 • دمای خود اشتعال: 914 درجه فارنهایت
 • شامل: 4-ترت بوتیل کاتکول به عنوان تثبیت کننده
 • توضیح دهید لیم: 6.1٪
 • ضریب شکست: n20/D 1.546 (لیتر)

مشخصات فیزیکوشیمیایی استایرن

فرمول: C8H8
جرم مولی: ۱۰۴٫۱۵ گرم بر مول
چگالی: ۹۰۹ کیلوگرم بر متر مکعب
نقطه جوش: ۱۴۵ ‪°C
فرمول مولکولی: C8H8
انحلال‌پذیری در آب: <1%
خطرات اصلی: flammable, toxic

استایرن

نام های مترادف استایرن مونومر

وینیل بنزن , استرین,اتنیل بنزن , فنیلن , وینیل بنزن , وینیل بنزول , فنیل اتن , استیرولن , استایرون , استایروپول , استایروپور

تاریخچه استایرن مونومر

 • استایرن ابتدا از استایراکس،رزین از درخت ترکی (Turkish tree) جدا شد. تولید استایرن در ایالات متحده در دهه 1940،هنگامی که به عنوان مواد اولیه لاستیک مصنوعی رواج یافت ، افزایش چشمگیری داشت

کاربرد های استایرن مونومر

 • تقریباً همه افراد هر روز به نوعی با محصولات مبتنی بر این ماده مواجه می شوند. مواد ساخته شده از استایرن را می توان در بسیاری از اقلام آشنا از جمله ظروف غذا و نوشیدنی ، بسته بندی،لاستیک لاستیکی ، عایق بندی ساختمان،روکش فرش،کامپیوتر و کامپوزیت های فایبرگلاس تقویت شده مانند بدنه قایق،تخته موج سواری و میز آشپزخانه یافت.
 • بیشتر استایرن در تولید پلی استایرن برای مواردی مانند وسایل پزشکی،لوازم خانگی،لیوان های نوشیدنی،ظروف غذا و آسترهای درب یخچال استفاده می شود.

خطرات آتش سوزی و انفجار

مایعی است قابل اشتعال و بخار آن با هوا یک درهم قابل انفجار فرآوری می‌کند. نزدیک اشتعال آن ۱/۱ و ۱/۶ درصد حجمی بخار ای ماده در هوا بوده و نقطه اخگر زنی آن ۳۲ c می‌باشد. با توجه به چگال تر بودن بخار آن از هوا، این گاز فراری بالاتری دارد  تا به یک منبع اخگر برسد و مایه برگشت اخگر گردد. برای خاموشیدن آن می‌توان از آب به گونه افشانه، CO۲، پودر شیمیایی یا کف بهره‌گیری نمود. باید نگریست که به هنگام آتش سوزی می‌شود پراکسیدهای آلی قابل انفجار پایه ریزی شوند. به هنگام عملیات اطفاء باید از عینکهای نگهبان و ماسک بهره‌ گرفت.

خطرات بهداشتی

باعث تحریک سیستم تنفسی و چشم می‌گردد. اگر فرد به مدت زیادی در تماس با حجم زیادی از استایرن قرار گیرد، می‌شود اثرات سیستماتیک در وی ظاهر میشود. T.L.V آن PPM ۱۰۰ بوده و بکارگیری عینک نگهبان و ماسک تنفسی رهنمود می‌شود.

این ماده در بسته بندی شیشه‌ای، قوطی‌های ۱ تا ۵ گالنی، بشکه‌های فلزی ۵۵ گالنی و مخازن ویژه نگهداری و حمل می‌شود. اگر در انباشتگاه ای ماده پلی مریزه شود، می‌شود انباشتگاه با انفجار شدید نابود شود بر همین اساس بیشتر به آن ماده‌ای موسوم به بازدارنده جهت جلوگیری از این عمل اضافه می‌کنند. اگر محلول استایرن برای بیش از ۳۰ روز نگهداری می‌شود، باید مقدار بازدارنده آن هر هفته آزمایش شود. ساختمان انبار این ماده باید دارای خصوصیات انبار مایعات قابل اشتعال باشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.اآلومینیوم تری بوتیلات مرک 820054

محصولات مشابه

استایرن

خرید و فروش استایرن

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید استایرن   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

استایرن

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک المان در ایران

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اگزامید مرک کد 820936 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت