ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ترومبین از پلاسمای گاو

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ترومبین از پلاسمای گاو

86 / 100

ترومبین از پلاسمای گاو، یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ترومبین از پلاسمای گاو 

ترومبین از پلاسمای گاو، مانند ترومبین انسانی، یک پروتئین است که در فرآیند خونریزی نقش دارد و با فعال‌کردن یک سری پروتئین‌های دیگر، باعث تشکیل یک ماسه خونی (ترومبوس) می‌شود که به خونریزی پایان می‌دهد. ترومبین گاو از پلاسمای خون گاو به‌دست می‌آید و برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.ترومبین از پلاسمای گاو

استفاده از ترومبین گاو برخی مزایایی نسبت به ترومبین انسانی دارد، از جمله قابلیت جداسازی آسان‌تر از پلاسمای خون گاو و همچنین کاهش هزینه‌های تولید آن نسبت به ترومبین انسانی. با این حال، استفاده از ترومبین گاو در برخی موارد ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد و باید با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین، در برخی کشورها استفاده از ترومبین گاو در بیماران انسانی ممنوع است، به‌خصوص در مواردی که ترومبین انسانی در دسترس است.

مشخصات ترومبین از پلاسمای گاو

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید. ترومبین از پلاسمای گاو

T4648
Sigma-Aldrich

Thrombin from bovine plasma

lyophilized powder, 40-300 NIH units/mg protein (biuret)
Synonym(s):Factor IIa
CAS Number:9002-04-4
Enzyme Commission number:3.4.21.5 (BRENDA, IUBMB)
EC Number:232-648-7
MDL number:MFCD00166053
NACRES:NA.54

خواص ترومبین از پلاسمای گاو

 • منبع بیولوژیکی: پلاسمای گاو
 • سطح کیفیت: 300
 • فرم: پودر لیوفیلیزه
 • فعالیت خاص: 40-300 واحد NIH/mg پروتئین (بیورت)
 • mol wt: زنجیر سنگین ~33 کیلو دالتون
  زنجیره سبک ~ 5 کیلو دالتون
 • ترکیب بندی: پروتئین، 40-60٪
 • شماره دسترسی UniProt: P00735
 • حمل شده در: یخ مرطوب
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • اطلاعات ژن
  گاو … F2(280685)

ترومبین از پلاسمای گاو-min

کاربرد ترومبین از پلاسمای گاو

ترومبین گاو نیز همانند ترومبین انسانی، در برخی بیماری‌ها و مشکلات پزشکی استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این دارو عبارتند از:

 1. درمان هموفیلی: ترومبین گاو، همانند ترومبین انسانی، برای کاهش خونریزی در بیمارانی که به دلیل کمبود فاکتورهای خون از جمله فاکتور VIII برای پوشش دادن صفحه‌ای و یا برای جلوگیری از خونریزی بعد از جراحی استفاده می‌شود.
 2. درمان ترومبوز: ترومبین گاو، همانند ترومبین انسانی، به‌عنوان یک ماده دارویی برای پیشگیری و درمان تشکیل لخته خون در رگ‌ها (ترومبوز) استفاده می‌شود. این دارو می‌تواند در بیمارانی که دارای علائم ترومبوزی و یا به دلیل عوامل پیش‌زمینه (مانند سابقه تشکیل لخته خون در خانواده) در خطر تشکیل لخته خون هستند، مفید باشد.
 3. درمان برخی مشکلات قلبی عروقی: ترومبین گاو، مانند ترومبین انسانی، ممکن است به‌عنوان یک ماده دارویی در درمان برخی مشکلات قلبی عروقی مانند آترومبوز کاربرد داشته باشد.
 4. استفاده در ایمونولوژی: ترومبین گاو در تحقیقات ایمونولوژی و بیوشیمی نیز به‌عنوان ماده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات فیزیکو شیمیایی ترومبین از پلاسمای گاو

ترومبین از پلاسمای گاو نیز مانند ترومبین انسانی، یک پروتئین است که از پلاسمای خون گاو به‌دست می‌آید. مشخصات فیزیکوشیمیایی این دارو شامل:

– وزن مولکولی: حدود 37 کیلو دالتون
– pH محلول: حدود 6.5 تا 7.5
– دمای نگهداری: باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهداری شود.
– شکل فرموله شده دارو: پودر سفید به رنگ کرم

ترومبین گاو نیز برای استفاده در بیماری‌هایی مانند هموفیلی، ترومبوز و برخی مشکلات قلبی عروقی، تحت نظارت پزشک متخصص و با نسخه پزشکی درمانی قابل استفاده است.

آیا ترومبین از پلاسمای گاو دارای عوارض جانبی است؟

همانند بسیاری از داروها، ترومبین گاو نیز ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. برخی از عوارض جانبی ممکن شامل:

حساسیت‌های ناشی از واکنش‌های آلرژیک: این عارضه نادر است، اما ممکن است در برخی از بیماران باعث واکنش آلرژیک شود.

 1. خونریزی: ترومبین گاو باعث افزایش خطر خونریزی می‌شود، به‌خصوص در بیمارانی که دارای بیماری‌هایی مانند نارسایی کلیه، نارسایی کبد، یا بیماری‌های خونی هستند.
 2. لخته‌های خونی: برخی از بیماران ممکن است به دلیل تزریق ترومبین گاو، با خطر تشکیل لخته‌های خونی مواجه شوند.
 3. مشکلات تنفسی: در برخی از بیماران، تزریق ترومبین گاو ممکن است باعث مشکلات تنفسی مانند تنگی نفس، سرفه و درد در قفسه سینه شود.
 4. درد و التهاب در نقاط تزریق: در برخی از بیماران، تزریق ترومبین گاو ممکن است باعث درد، التهاب و قرمزی در نقاط تزریق شود.

آیا ترومبین از پلاسمای گاو برای استفاده در بیمارانی با حساسیت به لاکتوز مناسب است؟

ترومبین گاو به عنوان پروتئینی است که از پلاسمای گاو به دست می‌آید، در اکثر موارد حاوی لاکتوز نیست. اما، باید توجه داشت که برخی فرموله‌های تجاری ترومبین گاو ممکن است حاوی مقادیر کوچکی لاکتوز باشند و برای بیمارانی که حساسیت به لاکتوز دارند، مشکل ساز باشند.

بنابراین، پیش از استفاده از ترومبین گاو، بیمارانی که حساسیت به لاکتوز دارند باید با پزشک خود مشورت کنند و در صورت لزوم، فرموله تجاری مناسبی که حاوی لاکتوز نباشد، انتخاب کنند. همچنین، باید توجه داشت که تزریق ترومبین گاو یک مراحل درمانی خاص است و برای استفاده از آن باید تحت نظارت پزشک متخصص باشید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه  ترومبین از پلاسمای گاو

ترومبین از پلاسمای گاو

خرید و فروش ترومبین از پلاسمای گاو سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ترومبین از پلاسمای گاو با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

ترومبین از پلاسمای گاو-min

قیمت – ترومبین از پلاسمای گاو سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ترومبین پلاسمای گاو می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت