ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

83 / 100

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.  برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

این کنسانتره شوینده تایید شده برای کروماتوگرافی یونی با تیتراسیون پتانسیومتری به مواد مرجع استاندارد NIST قابل ردیابی است. این گواهی مطابق با راهنمای ISO 31 است. تمام جزئیات در مورد محتوای دقیق، عدم قطعیت، قابلیت ردیابی و تاریخ انقضا در گواهی توضیح داده شده است.کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

بله، کنسانتره هیدروکسید سدیم با کد 43617 یکی از نام‌های تجاری محلول قلیایی با غلظت بالا از هیدروکسید سدیم است. این محلول به دلیل خاصیت قلیایی قوی خود برای استفاده در صنعت، شستشو، تصفیه آب، پالایش نفت و سایر کاربردها مفید استفاده می‌شود. همچنین این محلول باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد زیرا می‌تواند با پوست و چشم در ارتباط باشد و باعث آسیب جدی شود.

مشخصات کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

43617
Supelco

Sodium hydroxide concentrate

کنسانتره هیدروکسید سدیم 436170.1 M NaOH in water (0.1N), Eluent concentrate for IC

Synonym(s):Sodium hydroxide solution
Linear Formula:NaOH
CAS Number:1310-73-2
Molecular Weight:40.00
MDL number:MFCD00003548
PubChem Substance ID:329756357
NACRES:NB.21

مشخصات فنی کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

مشخصات فنی کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 ممکن است بسته به تولیدکننده و فرمولاسیون محصول متفاوت باشد، اما معمولاً این محلول دارای مشخصات فنی زیر است:

 • نام تجاری: کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617
 • نام شیمیایی: هیدروکسید سدیم (NaOH)
 • فرمول شیمیایی: NaOH
 • غلظت: حدود 50 درصد و بالاتر
 • pH: حدود 14
 • وزن مخصوص: حدود 1.5 گرم بر سانتی‌متر مکعب
 • نقطه جوش: 1385 درجه سانتی‌گراد
 • نقطه ذوب: 318 درجه سانتی‌گراد
 • شکل ظاهری: مایع شفاف بدون رنگ
 • کاربردها: استفاده در صنایع شیمیایی، پالایش نفت، تصفیه آب، شستشوی لباس، تولید صابون و محصولات بهداشتی، تولید کاغذ و سایر صنایع
 • خطرات: قویا قلیایی است و با پوست و چشم در ارتباط باشد، باعث آسیب جدی می‌شود. باید با احتیاط و به دقت استفاده شود.
 • فشار بخار:3 میلی متر جیوه (37 درجه سانتی گراد)
 • سطح کیفیت:100
 • فرم:مایع
 • تمرکز:0.1 مولار NaOH در آب (0.1N)
  کروماتوگرافی یونی: مناسب کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

کاربرد کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 به دلیل خاصیت قلیایی قوی خود در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این محلول عبارتند از:

 1. صنایع شیمیایی: هیدروکسید سدیم از مواد پایه‌ای در صنایع شیمیایی است که برای تولید صابون، آلیاژهای فلزی، رنگ‌ها، رزین‌ها، پلاستیک و محصولات شیمیایی دیگر استفاده می‌شود.
 2. پالایش نفت: هیدروکسید سدیم در صنایع پالایش نفت برای جداسازی اسیدهای چرب، پالایش روغن و افزایش کیفیت محصولات نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. تصفیه آب: هیدروکسید سدیم برای تصفیه آب و حذف آلودگی‌های آلی و غیرآلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. شستشوی لباس: این محلول برای شستشوی لباس در صنایع شیمیایی و خانگی به عنوان یک قلیای قوی استفاده می‌شود.
 5. تولید صابون و محصولات بهداشتی: هیدروکسید سدیم از مواد پایه‌ای در تولید صابون و محصولات بهداشتی مانند شامپو، صابون دست، پاک کننده و… استفاده می‌شود. کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617
 6. تولید کاغذ: هیدروکسید سدیم برای تنظیم pH در تولید کاغذ استفاده می‌شود.
 7. صنایع دیگر: هیدروکسید سدیم در صنایع دیگری مانند تولید قطعات الکترونیک، پرورش آبزیان، تولید مواد اولیه برای تولید پلاستیک و مواد ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

کاربرد کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 در صنایع شیمیایی

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 در صنایع شیمیایی به عنوان یکی از مهمترین مواد شیمیایی به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این محلول در صنایع شیمیایی عبارتند از:

تولید صابون: هیدروکسید سدیم به عنوان یکی از مواد اصلی در تولید صابون به کار می‌رود. با ترکیب هیدروکسید سدیم با روغن، یک فرآیند شیمیایی به نام ساپونیفیکاسیون ایجاد می‌شود که منجر به تولید صابون می‌شود.

تولید رزین‌ها: هیدروکسید سدیم برای تولید رزین‌های پلی‌استر، پلی‌آمید و مواد دیگر به کار می‌رود.

رنگ‌ها: هیدروکسید سدیم برای تنظیم pH در فرآیندهای تولید رنگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید کاغذ: هیدروکسید سدیم به عنوان یک ماده تنظیم کننده pH در فرآیند تولید کاغذ به کار می‌رود.

تولید پلاستیک: هیدروکسید سدیم به عنوان یکی از مواد اصلی در تولید پلاستیک‌های پلی‌وینیل کلراید (PVC) و پلی‌استایرن (PS) به کار می‌رود.کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

تولید شیمیایی‌های نیمه‌رسانا: هیدروکسید سدیم برای تولید شیمیایی‌های نیمه‌رسانا مانند سیلیکون و گالیوم نیز به کار می‌رود.

تولید مواد شیمیایی دیگر: هیدروکسید سدیم برای تولید مواد شیمیایی دیگر مانند سولفات سدیم، کلرید سدیم و کربنات سدیم به کار می‌رود.

به طور کلی، هیدروکسید سدیم به عنوان یک ماده پایه‌ای در صنایع شیمیایی به کار می‌رود و در تولید محصولات شیمیایی مختلف، به عنوان یک عامل تنظیم کننده pH و قلیایی قوی به کار می‌رود.

آیا هیدروکسید سدیم در صنایع دیگری مانند صنایع غذایی هم کاربرد دارد؟

بله، هیدروکسید سدیم در صنایع غذایی هم کاربرد دارد. این محلول به عنوان یک عامل قلیایی قوی در فرآیندهای تولید مواد غذایی مختلف مانند نان، پختن گوشت، تولید قند، تنظیم pH مواد غذایی، تصفیه شیر و… استفاده می‌شود. همچنین، هیدروکسید سدیم در تولید صابون‌های سفید کننده مانند صابون مایع و پودر شوینده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
با این حال، باید توجه داشت که هیدروکسید سدیم یک محلول شدیداً قلیایی است و در صورت استفاده نادرست و نامناسب می‌تواند خطرناک باشد، بنابراین استفاده از آن در صنایع غذایی نیازمند دقت و احتیاط است. همچنین، مقادیر استفاده شده باید مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی و مقررات مربوط به هر صنعت باشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617-

خرید و فروش محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.کنسانتره هیدروکسید سدیم 43617

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت