ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کلسترول سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کلسترول سیگما آلدریچ

84 / 100

کلسترول سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich)، یکی از تولیدکنندگان مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی است. این شرکت برای تامین مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی به محققان، صنعتی‌ها و دانشگاه‌ها در سراسر جهان فعالیت می‌کند.

کلسترول سیگما آلدریچ نیز همانند بقیه کلسترول‌ها، به عنوان یک ترکیب چربی مانند در دسترس است. این ماده در شرایط استاندارد به صورت جامد در دمای اتاق (25 درجه سلسیوس) و فشار یکاتا (1 اتمسفر) وجود دارد و مشخصات فیزیکوشیمیایی آن شامل فرمول شیمیایی C27H46O، وزن مولکولی 386.65 گرم بر مول، دمای ذوب 148-150 درجه سلسیوس، دمای جوش 360 درجه سلسیوس، چگالی 1.067 گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای اتاق، حلالیت کم حل در آب و حل در الکل، کلروفرم و اتر، شکل ظاهری جامد سفید رنگ و بدون بو و نقطه اشتعال 148 درجه سلسیوس است.

کلسترول سیگما آلدریچ به‌عنوان یک ماده اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به عنوان ترکیبی مهم در صنایع شیمیایی، داروسازی، غذایی و محصولات بهداشتی استفاده شود.

کلسترول سیگما آلدریچ یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

کلسترول 

کلسترول سیگما آلدریچ یک ماده چربی‌مانند است که در بدن انسان و سایر حیوانات وجود دارد. این ماده برای ساختن سلول‌های بدن ضروری است و در سنتز هورمون‌های جنسی، ویتامین D و صفراوی نیز نقش دارد. با این حال، مصرف اضافه کلسترول از طریق غذاها می‌تواند باعث افزایش سطح کلسترول خون شود که باعث افزایش خطر بروز بیماری‌های قلبی-عروقی مانند آترواسکلروز، درد قلبی، سکته قلبی و عروقی می‌شود.

کلسترول به دو نوع تقسیم می‌شود:

 1. کلسترول خوب (HDL): کلسترول خوب باعث حمل چربی‌ها از بافت‌های بدن به کبد می‌شود و به این ترتیب از بروز بیماری‌های قلبی-عروقی جلوگیری می‌کند.
 2. کلسترول بد (LDL): کلسترول بد باعث انباشت چربی‌ها در دیواره عروق و تشکیل پلاک‌های چربی می‌شود که می‌تواند باعث بروز بیماری‌های قلبی-عروقی شود.

برای کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی-عروقی مرتبط با کلسترول، می‌توان از روش‌هایی مانند تغییر رژیم غذایی به سمت مصرف غذاهایی با کمترین میزان کلسترول، ورزش منظم، کاهش وزن و مصرف داروهای کاهش کلسترول بهره برد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که افرادی که دارای سطح بالای کلسترول خون هستند، با پزشک خود مشاوره کنند و برای کاهش سطح کلسترول خون، به دستور العمل‌های پزشکی عمل کنند.

مشخصات کلسترول سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

C8667
Sigma-Aldrich

Cholesterol

Sigma Grade, ≥99%

Synonym(s):3β-Hydroxy-5-cholestene, 5-Cholesten-3β-ol
Empirical Formula (Hill Notation):C27H46O
CAS Number:57-88-5
Molecular Weight:386.65
Beilstein:1915888
EC Number:200-353-2
MDL number:MFCD00003646
eCl@ss:39023139
PubChem Substance ID:24893094
NACRES:NA.77
کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ

خواص کلسترول سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

 • منبع بیولوژیکی
  پشم گوسفند
 • سطح کیفیت
  200
 • مقطع تحصیلی
  درجه سیگما
 • سنجش
  ≥99%
 • فرم
  پودر
 • bp
  360 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • mp
  147-149 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری
  آب: محلول 0.00003 گرم در لیتر در 20 درجه سانتی گراد
 • تراکم
  1.067 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • حمل شده در
  محیط

مشخصات فیزیکوشیمیایی کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول یک ترکیب شیمیایی چربی مانند است که در شرایط استاندارد به صورت جامد در دمای اتاق (25 درجه سلسیوس) و فشار یکاتا (1 اتمسفر) وجود دارد. مشخصات فیزیکوشیمیایی کلسترول سیگما آلدریچ به شرح زیر است:

 • فرمول شیمیایی: C27H46O
 • وزن مولکولی: 386.65 گرم بر مول
 • دمای ذوب: 148-150 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: 360 درجه سلسیوس
 • چگالی: 1.067 گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای اتاق
 • حلالیت: کم حل در آب، حل در الکل، کلروفرم و اتر
 • شکل ظاهری: جامد سفید رنگ، بدون بو
 • نقطه اشتعال: 148 درجه سلسیوس

با توجه به این که کلسترول یک ترکیب چربی مانند است، در تمامی شرایط حفظ شدن و نگهداری از آن، باید از تماس با نور خورشید، حرارت، رطوبت بالا و اکسیژن جلوگیری شود.

کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ

کاربرد کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ به عنوان یک ماده شیمیایی با اهمیت در محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای کلسترول سیگما آلدریچ عبارتند از:

 1. صنایع داروسازی: کلسترول به‌عنوان یک ترکیب چربی مانند، در تولید داروهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله، در تولید هورمون‌های جنسی، ویتامین D و صفراوی، که به عنوان داروهای مهم در صنایع داروسازی شناخته می‌شوند، از کلسترول به‌عنوان یک ماده اولیه استفاده می‌شود.
 2. صنایع غذایی: کلسترول به‌عنوان یک ترکیب چربی مهم، در تولید مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید محصولات پنیری، آجیل و روغن‌های گیاهی، کلسترول به‌عنوان یک عامل پایه استفاده می‌شود.
 3. صنایع بهداشتی و آرایشی: کلسترول به عنوان یک ماده پایه در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی مختلف، مانند کرم‌های مرطوب‌کننده، شامپو و کرم‌های ضد آفتاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. آزمایشگاهی: کلسترول به عنوان یک ماده مرجع در آزمایشگاه‌ها برای سنجش سطح کلسترول خون و همچنین برای تهیه استانداردهای مختلف استفاده می‌شود.
 5. تحقیقات علمی: کلسترول به عنوان یک ماده مورد استفاده در تحقیقات علمی مختلف، به‌خصوص در زمینه بررسی عوارض بیماری‌هایی مانند آترواسکلروز (افزایش رسوبات چربی در دیواره عروق) و بررسی مکانیسم عمل کلسترول در بدن استفاده می‌شود.

کاربرد شیمیایی کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ، به عنوان یک ترکیب شیمیایی با اهمیت، در علوم شیمیایی نیز کاربردهایی دارد. برخی از کاربردهای شیمیایی کلسترول سیگما آلدریچ عبارتند از:

 1. استفاده به عنوان یک استاندارد: کلسترول به عنوان یک ماده استاندارد در شیمی تجزیه‌ای، به‌خصوص در کروماتوگرافی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش‌ها، کلسترول به‌عنوان یک نقطه مرجع برای مقایسه و تعیین خصوصیات دیگر ترکیبات مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. تهیه دیگر ترکیبات شیمیایی: کلسترول به‌عنوان یک ماده پایه در تهیه ترکیبات شیمیایی دیگر، مانند استروئیدها و ویتامین D، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. مطالعه ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی: کلسترول به‌عنوان یک ترکیب چربی مانند، مورد استفاده در مطالعات فیزیکوشیمیایی، مانند بررسی خواص سطحی و چگالی، قرار می‌گیرد.
 4. بررسی اثر محیطی: کلسترول به‌عنوان یک ترکیب چربی، در بررسی اثر محیطی بر رفتار و ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی ترکیبات دیگر، مانند مواد نشاسته‌ای و پروتئین‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. بررسی مکانیسم عمل کلسترول در بدن: کلسترول به‌عنوان یک ترکیب مهم در بدن، در بررسی مکانیسم عمل آن در بدن، به‌عنوان یک ماده مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، در بررسی اثر کلسترول بر فعالیت آنزیم‌های مختلف، مانند آنزیم‌های پراکسیداز و لیپوپروتئین لیپاز، از کلسترول به‌عنوان یک ماده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

محصولات مشابه

کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ

بسته بندی

 • 500 MG
 • 1 G
 • 5 G
 • 25 G
 • 100 G
کلسترول سیگما آلدریچ

کلسترول سیگما آلدریچ

خرید و فروش کلسترول سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید کلسترول سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – کلسترول سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کلسترول سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت