ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

84 / 100

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان یک بتاهیدروکسی اسید است که به عنوان یک ترکیب طبیعی در گیاهان تولید می شود. این ماده با فرمول شیمیایی C7H6O3 یک ماده جامد سفید تا برنزه و بدون بو است که به آرامی در آب حل می شود. نمک و استرهای این ماده به عنوان سالیسیلات شناخته می شوند که در صنعت دارو کاربرد دارند. اسید سالیسیلیک از نظر سازمان بهداشت جهانی جزء ایمن ترین و موثرترین داروهای مورد نیاز در یک سیستم بهداشتی است.

اسید سالیسیلیک (SA) یک ترکیب فنولیک ساده است که در طیف گسترده ای از موجودات پروکاریوتی و یوکاریوتی ، از جمله گیاهان سنتز می شود. برگ و پوست درخت بید حاوی مقادیر زیادی از این ماده است که به عنوان دارویی برای تسکین درد در دنیای باستان استفاده می شد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان یک ترکیب شیمیایی است که با فرمول شیمیایی C7H6O3 نماینده شده و به صورت بلوری سفیدرنگ در دسترس است. این ترکیب به عنوان یک اسید آلی فعال است و در صنایع مختلف به کار می‌رود.

بعضی از کاربردهای اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان در صنایع مختلف عبارتند از:

1- صنایع دارویی: اسید سالیسیلیک به عنوان یک دارو درمانی در صنایع دارویی به کار می‌رود. این ترکیب به عنوان یک ضد التهاب و دردآور در درمان بیماری‌های مربوط به عضلات و استخوان‌ها، مانند آرتریت، درد عضلانی و اسپاسم عضلات، استفاده می‌شود.

2- صنایع آرایشی و بهداشتی: اسید سالیسیلیک به عنوان یک ماده‌ی آنتی باکتریال و ضد التهابی در صنایع آرایشی و بهداشتی به کار می‌رود. این ترکیب در تولید محصولات پاک‌کننده پوست، کرم‌های ضد جوش، شامپو و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3- صنایع کاغذ و چاپ: اسید سالیسیلیک به عنوان یک ماده‌ی مختلط کننده و مانع از رشد باکتری در صنایع کاغذ و چاپ استفاده می‌شود.

4- صنایع مواد غذایی: اسید سالیسیلیک به عنوان یک افزودنی غذایی در صنایع مواد غذایی به کار می‌رود. این ترکیب به عنوان یک عامل حفظ خواص محصولات غذایی مانند سس‌ها، رب گوجه فرنگی، کنسروها، غذاهای آماده و غیره به کار می‌رود.

بنابراین، اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متعدد در صنایع مختلف است که به دلیل خواص ضد التهابی، ضد باکتریال و حفظ خواص محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.00631
SAFC

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمانSalicylic acid

EMPROVE® ESSENTIAL Ph Eur,BP,USP

Synonym(s):Salicylic acid, 2-Hydroxybenzoic acid
Empirical Formula (Hill Notation):C7H6O3
CAS Number:69-72-7
Molecular Weight:138.12
MDL number:MFCD00002439
EC Index Number:200-712-3

خصوصیات فیزیکوشیمیایی اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان با فرمول شیمیایی C7H6O3 شناخته می‌شود و به صورت بلوری سفیدرنگ در دسترس است. وزن مولکولی این ترکیب برابر با 138.12 گرم بر مول می‌باشد. اسید سالیسیلیک در آب کم‌حل شده و در الکل و اتر قابل حل است.

اسید سالیسیلیک به عنوان یک اسید آلی فعال شناخته می‌شود و خواص ضد التهابی و ضد باکتریال دارد. این ترکیب به عنوان یک دارو درمانی در درمان بیماری‌های مربوط به عضلات و استخوان‌ها، مانند آرتریت، درد عضلانی و اسپاسم عضلات، استفاده می‌شود. همچنین، اسید سالیسیلیک در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان یک ماده‌ی آنتی باکتریال و ضد التهابی، در تولید محصولات پاک‌کننده پوست، کرم‌های ضد جوش و شامپوها استفاده می‌شود.

به علاوه، اسید سالیسیلیک به عنوان یک ماده افزودنی غذایی در صنایع مواد غذایی نیز به کار می‌رود و به عنوان یک ماده‌ی حفظ خواص محصولات غذایی مانند سس‌ها، رب گوجه فرنگی، کنسروها و غذاهای آماده استفاده می‌شود.

 • نام ماده : اسیدسالیسیلیک
 • نام لاتین : Salicylic acid

  اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

 • مترادف : 2Hydroxybenzoic acid
 • کد : 100631
 • CAS No : 69-72-7
 • EC number : 200-712-3
 • Hill Formula : C7H6O3
 • Chemical formula : HOC6H4COOH
 • Molar Mass : 138.12 g/mol
 • HS Code : 2918 21 00

خواص فیزیکی و شیمیایی اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

این ترکیب یک اسید آروماتیک کوچک است که نام شیمیایی آن منوهیدروکسی بنزوئیک اسید است. طبیعت این ماده لیپوفیلیک است و در گیاهان به عنوان هورمون رشد عمل می کند. نقطه جوش و ذوب آن به ترتیب ۲۱۱ و ۳۱۵ درجه سانتی گراد می باشد و حلالیت آن در آب پایین است. این ماده هنگام تجزیه شدن بخارات تحریک کننده و دودی با بوی بسیار ناخوشایند تولید می کند. این ماده کاربرد وسیعی خصوصا در صنایع داروسازی دارد و رایج ترین کاربرد آن استفاده در داروهای مسکن از جمله آسپرین است. این اسید به دلیل خواص کراتئولیتیک برای لایه برداری پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد و برای درمان آکنه و پسوریازیس کاربرد دارد.اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

این اسید در شامپوهای ضد شوره نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از رسوب سبوم بر روی منافذ پوست و اطراف فولیکول مو جلوگیری کرده و سلول های مرده را از پوست سر پاک می کند. اسید سالیسیلیک خواص ضدعفونی کننده متوسطی دارد و به عنوان یک ماده باکتریواستاتیک شناخته می شود. این ماده باکتریها را نمی کشد ولی در هرجایی که استفاده شود از رشد باکتریها جلوگیری می کند.

کاربردهای اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

اسید سالیسیلیک یک ماده ضد التهابی فعال است و به دلیل داشتن توانایی لایه برداری به عنوان یک ماده ضد باکتری موضعی عمل می کند. این اسید آلی به طور گسترده ای در سنتز مواد آلی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند. مانند سایر اسیدهای هیدروکسی، اسید سالیسیلیک ماده اصلی بسیاری از محصولات دارویی برای درمان درماتیت سبوروئیک، آکنه، پسوریازیس و زگیل است. این اسید به عنوان ماده نگهدارنده مواد غذایی، ضد باکتری و ضد عفونی کننده استفاده می شود. آسپرین (استیل سالیسیلیک اسید یا ASA) را می توان با استری شدن گروه هیدروکسیل فنولیک این ماده با گروه استیل از انیدرید استیک یا کلرید استیل تهیه کرد.اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید.

عوارض جانبی اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

این ترکیب به عنوان یک داروی موضعی، برخلاف اسیدهای آلفا هیدروکسی قادر به نفوذ و تجزیه چربی ها و لیپیدها است و در غلظت های بسیار بالا باعث سوختگی شیمیایی متوسط در پوست می شود. اگر حلال آن الکل ، استون یا روغن باشد ، ممکن است به پوشش منافذ پوست آسیب برساند.اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

اسید سالیسیلیک ۲۰ تا ۵۰ درصد به شکل پماد برای از بین بردن زگیل و تگ های پوستی استفاده می شوند ولی نباید روی صورت یا برای درمان آکنه استفاده شود. استفاده مکرر از این ماده ممکن است بدون افزایش اثربخشی منجر به افزایش عوارض جانبی شود.

برخی از افراد نسبت به این اسید و ترکیبات آن حساسیت دارند. همچنین اگر غلظت بالای پماد سالیسیلیک اسید بر روی درصد زیادی از سطح بدن اعمال شود ، مقادیر بالایی از این ماده می تواند وارد خون شود و برای جلوگیری از عوارض بعدی نیاز به همودیالیز است. این ماده در گیاهان به صورت اسید سالیسیلیک آزاد و استرهای کربوکسیله و گلیکوزیدهای فنلی وجود دارد. مطالعات متعدد نشان می دهد كه انسان این ماده را به میزان قابل توجهی متابولیزه می كند.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

عوارض جانبی اسید سالیسیلیک در مواد غذایی

نوشیدنی ها و غذاهای حاوی مقادیر بالای این اسید شامل آبجو ، قهوه ، چای ، میوه ها و سبزیجات ، سیب زمینی شیرین ، آجیل و روغن زیتون هستند. گوشت ، مرغ ، ماهی ، تخم مرغ ، لبنیات ، شکر و نان و غلات حاوی مقادیر کمی از این ماده هستند. برخی از افراد به علت حساسیت نسبت به سالیسیلات موجود در رژیم غذایی ممکن است علائم واکنش آلرژیک مانند آسم برونش ، رینیت ، اختلالات دستگاه گوارش یا اسهال نشان دهند.اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی صنعتی میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.اسید سالیسیلیک کد 100631 مرک آلمان

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت