ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

 پلی ال لیزین هیدروبرومید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

 پلی ال لیزین هیدروبرومید

83 / 100

پلی ال لیزین هیدروبرومید، پلیمرهای Poly-L-lysine را می توان در تقویت چسبندگی سلولی به بسترهای جامد، کونژوگاسیون به متوترکسات برای افزایش انتقال دارو، ریزپوشانی جزایر، فناوری ریزپوشانی سلولی، پوشش اسلاید شیشه ای ریزآرایه و آماده سازی کروموزومی استفاده کرد. پلی ال لیزین با وزن مولکولی کمتر (30000-70000) در محلول لزج کمتری دارد، اما نسخه های با وزن مولکولی بالاتر، محل اتصال بیشتری را در هر مولکول ایجاد می کنند.

 پلی ال لیزین هیدروبرومید، یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پلی ال لیزین هیدروبرومید

پلی ال لیزین هیدروبرومید یک پلیمر ساختاری است که از واکنش پلیمریزاسیون ال لیزین با هیدروبرومید به‌دست می‌آید. این ماده به عنوان یک پوشش برای فرآیند تولید داروها به کار می‌رود و همچنین در نسخه‌های دارویی مانند نانوذرات دارویی و تحریک‌پذیر سازهای دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلی ال لیزین هیدروبرومید به دلیل خواص چسبندگی، پایداری، قابلیت حلالیت در آب و خواص بیولوژیکی خود، به‌عنوان یک ماده موثر در فرآیند تحویل دارو به بافت‌های بدن از طریق تزریق به کار می‌رود. همچنین، این ماده در تحقیقات بسیاری در حوزه داروسازی، به‌عنوان یک پلیمر ساختاری کاربرد دارد.

مشخصات  پلی ال لیزین هیدروبرومید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P2636
Sigma-Aldrich

Poly-L-lysine hydrobromide

mol wt 30,000-70,000
Synonym(s):L-Lysine homopolymer hydrobromide
CAS Number:25988-63-0
MDL number:MFCD00237230
eCl@ss:32160406
PubChem Substance ID:24898343
NACRES:NA.26
پلی ال لیزین هیدروبرومید

پلی ال لیزین هیدروبرومید

خواص  پلی ال لیزین هیدروبرومید

 • فرم: پودر
 • سطح کیفیت: 300
 • mol wt: 30000-70000
  بیوکونژوگاسیون: مناسب
  کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • رنگ: سفید تا زرد کم رنگ
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Cl.NCCCCC(N)C(O)=O

کاربرد پلی ال لیزین هیدروبرومید

پلی ال لیزین هیدروبرومید به دلیل خواص بیولوژیکی و فیزیکی خود، در بسیاری از حوزه‌های پزشکی کاربرد دارد. برخی از کاربردهای آن عبارتند از:

1. تحویل دارو: پلی ال لیزین هیدروبرومید به عنوان یک پوشش برای فرآیند تولید داروها به کار می‌رود و همچنین در نسخه‌های دارویی مانند نانوذرات دارویی و تحریک‌پذیر سازهای دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خواص بیولوژیکی خود، به‌عنوان یک ماده موثر در فرآیند تحویل دارو به بافت‌های بدن از طریق تزریق به کار می‌رود.

2. بستریابی بافت‌های بدن: پلی ال لیزین هیدروبرومید به دلیل خواص چسبندگی، پایداری و قابلیت حلالیت در آب، به‌عنوان یک بستر برای بستریابی بافت‌های بدن در تحقیقات بسیاری در حوزه پزشکی به کار می‌رود.

3. روکش دارویی: پلی ال لیزین هیدروبرومید به عنوان یک پوشش برای داروها در فرآیند تولید دارو به کار می‌رود و به دلیل خواص بیولوژیکی خود، به‌عنوان یک ماده موثر در تحویل دارو به بافت‌های بدن از طریق تزریق به کار می‌رود.

4. ساخت محصولات پزشکی: پلی ال لیزین هیدروبرومید به عنوان یک پلیمر ساختاری در ساخت محصولات پزشکی مانند پالپ دندان، مواد لاک‌های دندان، و پلاستیک‌های غیر جذبی که در فضای دهان و دندان قرار می‌گیرند، به کار می‌رود.

5. کاربرد در تحقیقات بیولوژیکی: پلی ال لیزین هیدروبرومید به دلیل خواص بیولوژیکی خود، در تحقیقات بسیاری در حوزه بیولوژی به کار می‌رود، از جمله تحقیقات درباره سلول‌های بنیادی و ساختار سلولی.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

Poly-L-lysine یک عامل اتصال غیراختصاصی برای سلول‌ها است که با افزایش تعامل الکترواستاتیکی بین یون‌های دارای بار منفی غشای سلولی و سطح کشت، در تقویت چسبندگی سلول به بسترهای جامد مفید است. هنگامی که به سطح کشت سلولی جذب می شود، پلی ال-لیزین برای افزایش تعداد مکان های با بار مثبت موجود برای اتصال سلول عمل می کند. با سلول هایی که می توانند پلی ال لیزین را هضم کنند، پلی دی لیزین باید به عنوان عامل اتصال استفاده شود.

بسته بندی

 • 25 MG
 • 100 MG
 • 500 MG
 • 1 G

پلی ال لیزین هیدروبرومید

اجزاء

Poly-L-lysine یک پلیمر اسید آمینه با بار مثبت با تقریباً یک HBr در هر باقیمانده لیزین است. هیدروبرومید به پلی ال لیزین اجازه می دهد تا به شکل کریستالی محلول در آب باشد. مقدار کمی از محصول ممکن است در ساختار بتا یافت شود زیرا HBr با پیوند هیدروژنی بین آمینو و گروه‌های کربوکسیل یا بخش‌های حاوی N یا O تداخل می‌کند.

احتیاط

محلول های استریل زمانی که در دمای 8-2 درجه سانتی گراد نگهداری می شوند تا 2 سال پایدار هستند. باید در دمای 20- درجه سانتیگراد خشک شده نگهداری شود.

یادداشت آماده سازی

این محصول دارای وزن مولکولی 30000-70000 می باشد. برای حذف HBr، این محصول را در یک بافر خنثی حل کنید و برای حذف نمک ها دیالیز کنید. هیچ یک از محصولات پلی ال لیزین در معرض اسید تری فلورواستیک قرار نگرفته اند و برای حذف هر گونه مونومر، دیمر یا تریمر دیالیز می شوند که توسط کروماتوگرافی لایه نازک تایید شده است.

به طور کلی، برای استفاده از این محصول به عنوان عامل چسبندگی، 50 میلی لیتر آب گرید کشت بافت استریل را به 5 میلی گرم پلی لیزین اضافه کنید و سطح را با 1 میلی لیتر به ازای هر 25 سانتی متر مربع محلول به صورت آسپتیک بپوشانید. پس از 5 دقیقه محلول را از طریق آسپیراسیون خارج کرده و سطح را کاملاً بشویید. اجازه دهید دو ساعت قبل از وارد کردن سلول و محیط خشک شود.

یادداشت تحلیلی

وزن مولکولی بر اساس ویسکوزیته و همچنین توسط MALLS سنجش شد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه

_پلی ال لیزین هیدروبرومید

خرید و فروش  پلی ال لیزین هیدروبرومید سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید پلی ال لیزین هیدروبرومید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

پلی ال لیزین هیدروبرومید

قیمت –  پلی ال لیزین هیدروبرومید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش  پلی ال لیزین هیدروبرومید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت