ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سولفات پالادیوم (II)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سولفات پالادیوم (II)

83 / 100

سولفات پالادیوم (II) را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

سولفات پالادیوم (II)

سولفات پالادیوم(II) (Palladium(II) sulfate) یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک یون پالادیوم دو بارگذاری مثبت (Pd2+) و دو یون سولفات منفی (SO4-) است. فرمول شیمیایی این ترکیب PdSO4 است.

سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک کاتالیست مورد استفاده در شیمی و صنعت است. همچنین در ساخت جواهرات، رنگ‌ها و پوشش‌های ضد زنگ نیز به کار می‌رود. این ترکیب به دلیل خواص خود به عنوان یک کاتالیست برای واکنش‌های هیدروژناسیون، اکسیداسیون و کربونیلاسیون مورد استفاده قرار می‌گیرهمچنین در تولید پلاستیک‌ها، داروها، عایق‌های الکتریکی و محافظتی، سموم حشره‌کش و سایر ترکیبات مفید دیگر نیز به کار می‌رود.

 • رنگ قرمز تا قهوه ای
 • فرمول خطی PdSO4
 • شماره سازمان ملل متحد UN3264
 • غلظت Pd 6% w/w (ادامه Pd)
 • اطلاعات حلالیت کاملاً با آب قابل اختلاط است.
 • وزن فرمول 202.48 (بی آب)
 • مقدار 5 گرم
 • مایع شکل فیزیکی
 • نام شیمیایی یا ماده سولفات پالادیوم (II)، محلول

مشخصات سولفات پالادیوم (II)

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

205788
Sigma-Aldrich

سولفات پالادیوم (II)-minPalladium(II) sulfate

98%
Synonym(s):Palladium(2+) sulfate, Palladous sulfate
Linear Formula:PdSO4
CAS Number:13566-03-5
Molecular Weight:202.48
EC Number:236-957-8
MDL Number: MFCD00011173
PubChem Substance ID:24852347
NACRES: NA.23

مشخصات فیزیکو شیمیایی سولفات پالادیوم (II)

سولفات پالادیوم (II) (Palladium(II) sulfate) یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک یون پالادیوم دو بارگذاری مثبت (Pd2+) و دو یون سولفات منفی (SO4-) است. فرمول شیمیایی این ترکیب PdSO4 است. مشخصات فیزیکوشیمیایی سولفات پالادیوم (II) به شرح زیر است:

سولفات پالادیوم (II) (Palladium(II) sulfate) یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک یون پالادیوم دو بارگذاری مثبت (Pd2+) و دو یون سولفات منفی (SO4-) است. فرمول شیمیایی این ترکیب PdSO4 است.

 • سطح کیفیت:100
 • سنجش:98%
 • فرم:پودر-مناسب بودن واکنش
 • نوع معرف: کاتالیزور
 • هسته: پالادیوم
 • bp
 • 330 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  [Pd++].[O-]S([O-])(=O)=O
 • – جرم مولی: 237.52 g/mol
 • – شکل ظاهری: پودر سفید
 • – چگالی: 5.10 g/cm³
 • – دمای ذوب: 712 درجه سلسیوس
 • – دمای جوش: نامشخص
 • – حلالیت در آب: قابل حل در آب
 • – پایداری: پایدار در شرایط نرمال، اما در محیط‌های قلیایی و اسیدها به طور کامل تجزیه و شکل پالادیوم(II) اکسید می‌دهد.ویژگی‌های دیگر سولفات پالادیوم (II) عبارتند از:
  – محلول در اسیدهای معدنی قوی مانند اسید نیتریک و اسید کلریدریک
  – تحریک کننده است و می‌تواند تنفس را مختل کند
  – به دلیل خواص کاتالیستی برای واکنش‌های هیدروژناسیون، اکسیداسیون و کربوکسیلاسیون، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سولفات پالادیوم (II)-min

کاربرد سولفات پالادیوم (II)

سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک کاتالیست مورد استفاده در صنایع مختلف قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای سولفات پالادیوم(II) در صنایع عبارتند از:

صنایع شیمیایی: سولفات پالادیوم(II) به عنوان کاتالیست در واکنش‌های هیدروژناسیون، اکسیداسیون و کربوکسیلاسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تولید پلاستیک‌ها، داروها، عایق‌های الکتریکی و محافظتی، سموم حشره‌کش و سایر ترکیبات مفید دیگر نیز به کار می‌رود.

صنایع جواهرسازی: سولفات پالادیوم(II)به عنوان یکی از مواد اصلی در فرآیند الکترولیز طلا و نقره مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تهیه فلزات قیمتی دیگر نیز به کار می‌رود.

صنایع رنگ و پوشش: سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک ماده کاتالیستی در تولید رنگ‌های سفید و زرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تهیه پوشش‌های ضد زنگ برای فلزات، شیشه و سرامیک نیز به کار می‌رود.

صنعت الکترونیک: سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک ماده آلایشی در تولید قطعات الکترونیکی مانند میکروپروسسسورها، قطعات دیسک سخت، و سایر قطعات الکترونیکی استفاده می‌شود. همچنین در تولید خازن‌های الکترولیتی و پالایش نوری نیز به کار می‌رود.

صنعت نفت و گاز: سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک کاتالیست در واکنش‌های هیدروژناسیون و اکسیداسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تولید مواد جاذب برای جداسازی گازهای طبیعی و روغن‌های مختلف نیز به کار می‌رود.

صنعت خودروسازی: سولفات پالادیوم(II) به عنوان یک ماده کاتالیستی در تولید کاتالیست‌های خودرو مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تولید قطعات خودرو و مواد ضد زنگ نیز به کار می‌رود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش سولفات پالادیوم (II)

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید پرفلوردسیل تری اتوکسی سیلان سیگماآلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

سولفات پالادیوم (II)-min

قیمت –خرید سولفات پالادیوم (II) سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سولفات پالادیوم (II) می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت