ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تست اکسیداز

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تست اکسیداز

86 / 100

تست اکسیداز یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تست اکسیداز

تست اکسیداز (Oxidase Test) یکی از تست‌های شیمیایی در آزمایشگاه‌های بیولوژیک است که برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود.

در این تست، سابسترا برای آنزیم اکسیداز (مانند N,N,N’,N’-تترامتیل پارافنیلن دی‌آمین) با رنگ‌دهنده‌ای (مانند تترا زولیوم کلراید) ترکیب می‌شود. در صورتی که باکتری یا میکروارگانیسمی که در حال بررسی است، آنزیم اکسیداز را داشته باشد، سابسترا با آنزیم واکنش می‌دهد و رنگ‌دهنده را به رنگ آبی تیره یا بنفش تبدیل می‌کند.

به طور کلی، تست اکسیداز به عنوان یکی از تست‌های ساده و سریع در شناسایی برخی از باکتری‌ها مانند Pseudomonas aeruginosa، Neisseria و Moraxella مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات تست اکسیداز

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

70439
Millipore

suitable for microbiology

eCl@ss:32161000
NACRES:NA.85

مشخصات فیزیکوشیمیایی تست اکسیداز

تست اکسیداز یک تست شیمیایی ساده است که برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود. در زیر مشخصات فیزیکوشیمیایی این تست آمده است:

 • نام شیمیایی: تست اکسیداز (Oxidase Test)
  نوع تست: تست شیمیایی
  هدف: تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها
  مواد مورد استفاده: سابسترا حاوی آنزیم اکسیداز (مانند N,N,N’,N’-تترامتیل پارافنیلن دی‌آمین) و رنگ‌دهنده (مانند تترا زولیوم کلراید)
  روش انجام تست: سابسترا حاوی آنزیم اکسیداز با رنگ‌دهنده ترکیب می‌شود و در صورت وجود آنزیم، رنگ محلول به رنگ آبی تیره یا بنفش تغییر می‌کند.
  شرایط تست: برای انجام تست اکسیداز، نمونه مورد نظر باید از نمونه باکتری گرفته شده و نمونه روی سطح تست قرار داده شود. پس از چند دقیقه، سابسترا حاوی آنزیم اکسیداز با رنگ‌دهنده ترکیب می‌شود.
  نتیجه تست: در صورت وجود آنزیم اکسیداز، رنگ محلول به رنگ آبی تیره یا بنفش تغییر می‌کند، در غیر اینصورت رنگ محلول تغییر نمی‌کند.

به طور کلی، تست اکسیداز یک تست ساده و سریع برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها است که در بسیاری از آزمایشگاه‌های بیولوژیک استفاده می‌شود.

تست اکسیداز

تست اکسیداز

خواص تست اکسیداز

 • آژانس:بر اساس ISO 9308-1:2014
 • سطح کیفیت:200
 • خط تولید: BioChemika
 • ماندگاری: ماندگاری محدود، تاریخ انقضا روی برچسب
 • تکنیک: شناسه میکروب | تشخیص آنزیم خاص: مناسب
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی
  باکتری های گرم منفی
 • برنامه های کاربردی:کشاورزی /تست بالینی  محیطی/ غذا و نوشیدنی/ دارویی/ میکروبیولوژی
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • مناسب بودن
  Plesiomonas spp.
  Aeromonas spp.
  نایسریا spp.
  Pseudomonas spp.
  باکتری ها

کاربرد تست اکسیداز

تست اکسیداز یکی از تست‌های مهم در آزمایشگاه‌های بیولوژیک است که برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود. به طور کلی، کاربردهای تست اکسیداز به شرح زیر است:

شناسایی باکتری‌های خاص: تست اکسیداز به عنوان یکی از تست‌های سریع و دقیق در شناسایی برخی از باکتری‌ها مانند Pseudomonas aeruginosa، Neisseria و Moraxella مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسایی باکتری‌های فرعی: تست اکسیداز به عنوان یکی از تست‌های کم هزینه و سریع در شناسایی باکتری‌های فرعی مانند باکتری‌های لاکتوز منفی و اسیدوفیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تشخیص تغییرات ژنتیکی: تست اکسیداز به عنوان یکی از روش‌های تشخیص تغییرات ژنتیکی در باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا آنزیم اکسیداز به عنوان یکی از مؤشرهای تغییرات ژنتیکی در باکتری‌ها شناخته شده است.

تعیین خصوصیات بیوشیمیایی: تست اکسیداز به عنوان یکی از روش‌های تعیین خصوصیات بیوشیمیایی باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا آنزیم اکسیداز یکی از مهمترین آنزیم‌های بیوشیمیایی است که در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها وجود دارد.

به طور کلی، تست اکسیداز یکی از تست‌های سریع، دقیق و کم هزینه در شناسایی برخی از باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها است که در بسیاری از آزمایشگاه‌های بیولوژیک استفاده می‌شود.

تست اکسیداز باکتری

تست اکسیداز باکتری یک روش آزمایشی است که برای تشخیص حضور آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها استفاده می‌شود. این آزمایش بر اساس توانایی آنزیم اکسیداز در تبدیل N,N-dimethyl-p-phenylenediamine به اکسید آن بر اثر تماس با هوا می‌باشد. اگر باکتری مورد آزمایش قادر به فعالیت اکسیداز باشد، با افزودن نمک اکسید آلومینیوم و N,N-dimethyl-p-phenylenediamine به محیط کشت، رنگ مثبت (بنفش یا آبی) شکل می‌گیرد. این آزمایش به عنوان یکی از روش‌های تشخیصی اهمیت زیادی در تمیز کردن و تشخیص باکتری‌ها در آزمایشگاه‌های پزشکی و میکروبیولوژی دارد.

تست اکسیداز باکتری

تست اکسیداز باکتری

 آزمایشات  تست اکسیداز در آزمایشگاه های بیولوژیکی چیست؟

تست اکسیداز یکی از تست‌های پایه در آزمایشگاه‌های بیولوژیکی است که برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود. این آزمایش معمولا به صورت زیر انجام می‌شود:

جمع‌آوری نمونه: ابتدا نمونه مورد نظر از محیط مورد نظر گرفته می‌شود. نمونه می‌تواند از یک باکتری، قارچ، یا سایر میکروارگانیسم‌ها باشد.

آماده‌سازی نمونه: نمونه جمع‌آوری شده برای آزمایش آماده می‌شود. به عنوان مثال، در صورتی که نمونه باکتری باشد، باکتری‌ها با محلول فیزیولوژیک شسته شده و در محیط آبی-سرخ (TSI) کشت می‌شوند.

انجام آزمایش: پس از کشت نمونه، نمونه‌ای از باکتری‌ها روی یک تستر قرار داده می‌شود. سپس یک قطره از سابسترا حاوی آنزیم اکسیداز (مانند N,N,N’,N’-تترامتیل پارافنیلن دی‌آمین) روی نمونه قرار داده می‌شود. در نهایت، رنگ‌دهنده‌ای مانند تترا زولیوم کلراید به سابسترا اضافه می‌شود.

تفسیر نتایج: پس از اضافه کردن رنگ‌دهنده، در صورت وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها، رنگ محلول به رنگ آبی تیره یا بنفش تغییر می‌کند. در صورت عدم وجود آنزیم اکسیداز، رنگ محلول تغییر نمی‌کند.

در کل، تست اکسیداز یکی از تست‌های پایه در آزمایشگاه‌های بیولوژیکی است که برای تشخیص وجود آنزیم اکسیداز در باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود. این تست یکی از روش‌های سریع، دقیق و کم هزینه در شناسایی برخی از باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها است که در بسیاری از آزمایشگاه‌های بیولوژیکی به کار می‌رود.

تست اکسیداز

تست اکسیداز

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش تست اکسیداز سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید تست اکسیداز  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – تست اکسیداز سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تست اکسیداز می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت تست اکسیداز میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت