ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

86 / 100

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

L- هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک دارو و مکمل غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به صورت پودر بلوری سفید و بدون بو در دسترس است.

در زیر خصوصیات فیزیکوشیمیایی L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات آمده است:

 • فرمول شیمیایی: C6H10N3O1. HCl. H2O
 • وزن مولکولی: 209.63 گرم بر مول
 • نقطه ذوب: 272-274 درجه سلسیوس
 • محلولیت در آب: قابل حل در آب
 • pH محلول آبی: حدود 5
 • ذخیره‌سازی: در محیط خشک و خنک در محفظه‌ای بسته و محافظت شده از نور و رطوبت نگهداری می‌شود.

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات مونوهیدرات اغلب برای درمان علائم حساسیت مانند آلرژی، آسم، رینیت و افتراقی درمان زخم‌های دهان و لثه، درمان دردهای عضلانی و استفاده در مکمل‌های غذایی برای بهبود سلامتی گوارشی و عملکرد ایمنی مصرف می‌شود. این ترکیب شیمیایی برای استفاده به عنوان دارو یا مکمل غذایی، باید به دستور پزشک یا متخصص تغذیه مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

H5659
Sigma-Aldrich

L-Histidine monohydrochloride monohydrate

from non-animal source, meets EP testing specifications, suitable for cell culture, 98.5-101.0%

Synonym(s):L-α-Amino-β-(4-imidazolyl)propionic acid monohydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation):C6H9N3O2 · HCl · H2O
CAS Number:5934-29-2
Molecular Weight:209.63
Beilstein:209.63
4168261
MDL number:MFCD00151027
eCl@ss:32160406
PubChem Substance ID:24895703
NACRES:NA.26
L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

خواص L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

 • منبع بیولوژیکی: منبع غیر حیوانی
 • سطح کیفیت: 200
 • آژانس: مطابق با مشخصات تست EP است
 • خط تولید
  BioXtra
 • سنجش: 98.5-101.0٪
 • فرم: پودر کریستالی
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها: اندوتوکسین، آزمایش شده
 • رنگ: سفید
 • mp: 254 درجه سانتیگراد (دکتر) (لیتر)

مشخصات فیزیکوشیمیایی L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر بلوری سفید بدون بو در دسترس است. در زیر خصوصیات فیزیکوشیمیایی آن ذکر شده است:

فرمول شیمیایی: C6H10N3O.HCl.H2O
وزن مولکولی: 209.63 گرم بر مول
نقطه ذوب: 272-274 درجه سلسیوس
محلولیت در آب: قابل حل در آب
pH محلول آبی: حدود 5
ذخیره سازی: در محیط خشک و خنک در محفظه‌ای بسته و محافظت شده از نور و رطوبت نگهداری می‌شود.
لازم به ذکر است که خصوصیات فیزیکوشیمیایی L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات ممکن است بسته به منبع و تولید کننده متفاوت باشد.

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

کاربرد L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات به عنوان یک ترکیب شیمیایی به دلیل خواص درمانی و تغذیه‌ای خود، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی اشاره شده است:

 • درمان حساسیت و آسم: L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات به عنوان یک دارو ضد حساسیت و ضد آسم به کار می‌رود.
 • آرامبخشی درد عضلانی: L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات در برخی از ترکیبات دارویی برای کاهش درد عضلانی و استخوانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • درمان زخم‌های دهان و لثه: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده ضد التهابی و ضد عفونی کننده در درمان زخم‌های دهان و لثه استفاده می‌شود.
 • بهبود سلامتی گوارشی: L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات ممکن است در مکمل‌های غذایی به عنوان یک ماده تغذیه‌ای برای بهبود سلامتی گوارشی، کاهش التهاب‌های دستگاه گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده شود.
 • در صنایع غذایی: L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات به عنوان یک ماده تغذیه‌ای و افزودنی غذایی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • در صنایع داروسازی: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده موثر در برخی از ترکیبات دارویی مانند داروهای ضد حساسیت، ضد افسردگی و ضد درد استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که استفاده از L-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات در هر یک از موارد فوق باید به دلیل تاثیرات جانبی ممکن برای سلامتی و با دستور پزشک یا متخصص تغذیه انجام شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

 L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات

بسته بندی

 • 25 G
 • 100 G
 • 1 KG

خرید و فروش L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات----min

قیمت – L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش L- هيستيدين مونو هيدروكلوريد مونوهيدرات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت