ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ال سیستین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ال سیستین

83 / 100

ال سیستین یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ال سیستین

ال سیستین یک ماده شیمیایی است که در ساختار پروتئین‌ها دخیل است. این ماده به عنوان یک آمینو اسید مهم در ساختار پروتئین‌ها و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در بدن عمل می‌کند. ال سیستین به صورت طبیعی در مواد غذایی مانند ماهی، گوشت، سویا، ذرت و سیب زمینی یافت می‌شود.

این ماده در ساختار کراتین، کولاژن و کراتینهای ساختمانی دیگر در بدن نقش مهمی دارد. همچنین، ال سیستین در ترکیب و تثبیت ساختار موها نیز تأثیرگذار است. در علاوه، به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد، می‌تواند در محافظت از سلول‌های بدن در برابر آسیب‌های اکسیداتیو نیز موثر باشد.

در نتیجه، ال سیستین به عنوان یک ماده شیمیایی کلیدی در ساختار و عملکرد پروتئین‌ها و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان حیاتی در بدن انسان محسوب می‌شود.

مشخصات ال سیستین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

C7602
Sigma-Aldrich

L-Cystine

from non-animal source, meets EP testing specifications, suitable for cell culture, 98.5-101.0%

Synonym(s):(R,R)-3,3′-Dithiobis(2-aminopropionicacid)
Linear Formula:[-SCH2CH(NH2)CO2H]2
CAS Number:56-89-3
Molecular Weight:240.30
Beilstein:1728094
EC Number:200-296-3
MDL number:MFCD00064228
eCl@ss:32160406
PubChem Substance ID:24892973
NACRES:NA.26
ال سیستین

ال سیستین

خواص ال سیستین

 • منبع بیولوژیکی: منبع غیر حیوانی
 • سطح کیفیت: 200
 • آژانس: مطابق با مشخصات تست EP است
 • خط تولید: BioXtra
 • سنجش: 98.5-101.0٪
 • فرم: پودر
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها: اندوتوکسین، آزمایش شده
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: > 240 درجه سانتیگراد (دور) (لیتر)

مشخصات فیزیکوشیمیایی ال سیستین

ال سیستین، که با نماد Cys یا C نیز نشان داده می‌شود، یک آمینو اسید با وزن مولکولی تقریبی 121.16 گرم بر مولکول است. مشخصات فیزیکوشیمیایی ال سیستین عبارتند از:

 • نقطه ذوب: ال سیستین در دمای حدوداً 215 درجه سانتیگراد ذوب می‌شود.
 • نقطه جوش: نقطه جوش ال سیستین در دمای حدوداً 250 درجه سانتیگراد وجود دارد.
 • رنگ: ال سیستین به صورت پودری سفید رنگ است.
 • حلالیت: این ماده در آب قابل حل است و در حلال‌های آبکی دیگر نیز محلول می‌شود.
 • pH: pH به مقدار pH=5.07 برای ال سیستین در آب 0.1 مولار است.
 • دوپک: دوپک نوری ال سیستین در طول موج 280 نانومتر با مقدار 3.65 واحد است.

این مشخصات فیزیکوشیمیایی ال سیستین می‌تواند بسته به شرایط محیطی و وجود سایر عوامل متغیر باشد.

ال سیستین

ال سیستین

کاربرد ال سیستین

ال سیستین در محیط‌های مختلف کاربردهای گوناگونی دارد. در زیر به برخی از کاربردهای ال سیستین اشاره می‌کنم:

 1. مصارف در صنایع غذایی: ال سیستین به عنوان یک ماده افزودنی غذایی در برخی محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده می‌تواند به بهبود و تقویت خواص حسی، ماندگاری و پایداری محصولات غذایی کمک کند.
 2. تکمیل ویتامین C: ال سیستین می‌تواند به عنوان یک پیش ماده برای ساخت ویتامین C در بدن عمل کند. برخی مکمل‌های غذایی حاوی ال سیستین برای افزایش سطح ویتامین C در بدن استفاده می‌شوند.
 3. مصارف در صنعت داروسازی:  در تهیه برخی از داروها و مکمل‌های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله، در ترکیب برخی آنتی‌بیوتیک‌ها، ضد سم‌ها و داروهای آنتی‌اکسیدان استفاده می‌شود.
 4. کاربردهای صنعتی: در برخی صنایع، مانند صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع آرایشی مو، صنعت مواد رنگزا و همچنین صنایع الکترونیک و داروسازی به عنوان ماده موثره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. مصارف در زیست‌فناوری: در تکنیک‌های مختلف زیست‌فناوری، مانند رشد سلول‌ها در محیط کشت، تولید آنتی‌بادی‌ها و پروتئین‌های بازدارنده و همچنین بهبود عملکرد آنزیم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

می‌توان گفت که این ماده به علت ویژگی‌هایش، در صنایع مختلف و برخی تکنولوژی‌های پیشرفته کاربردهای متنوعی دارد.

شرح کاربرد

این ماده به عنوان مکمل در محیط های تهویه شده با اختروگلیال برای کشت آستروگلیا مغزی استفاده شده است. از آن در چندین تکنیک مانند HPLC-FD، UHPLC-UV، UHPLC-MS، و طیف سنجی جرمی پشت سر هم چهار قطبی (UHPLC-MS/MS)، برای تمایز BMAA (β-N-methylamino-L-آلانین) استفاده شده است. نوروتوکسین سیانوباکتری، از سایر اسیدهای آمینه.
ال سیستین به عنوان یک مکمل در محیط های کشت تخمک برای بهبود بلوغ تخمک و پارتنوژنز رشد جنینی استفاده شده است.

ال سیستین

ال سیستین

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

سیستینوری با انتقال کلیوی و دفع ال سیستین مشخص می شود. سیستئین یکی از آمینو اسیدهای کاربردی است که با رشد، تولید مثل، نگهداری و ایمنی مرتبط است. سیستئین منبع پیوند دی سولفید در پروتئین است و با انتقال گوگرد مرتبط است. در pH فیزیولوژیکی، سیستئین تحت اکسیداسیون سریع قرار می گیرد و سیستین را تشکیل می دهد. کاهش دسترسی به سیستئین یا سیستین، بر متابولیسم لکوسیت ها تأثیر می گذارد.ال سیستین برای تولید اکسیژن و اصلاح LDL (لیپوپروتئین با چگالی کم) توسط سلول های ماهیچه صاف شریانی ضروری است.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

ال سیستین

 

بسته بندی

 • 10 MG
 • 25 G
 • 100 G
 • 1 KG

خرید و فروش ال سیستین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ال سیستین  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –ال سیستین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ال سیستین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت