ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

84 / 100

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان یکی از محصولات شرکت شیمی کهن در  نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران  می باشد. شرکت مرک یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص در بخش محصولات تخصصی می باشد.

این کمپانی در بین تولید کنندگان محصولات دارویی، محققان، دانشمندان، دانشجویان، آزمایشگاهها و … از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محصول در صنایع شیمیایی مختلفی کاربرد دارد. همچنین از این محلول می‌توان در روش‌های شیمی تجزیه می‌توان استفاده کرد. این محصول در صنایع شیمیایی مختلفی کاربرد دارد. همچنین از این محلول می‌توان در روش‌های شیمی تجزیه می‌توان استفاده کرد، برای مثال در تیتراسیون رسوبی کاربرد دارد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

ایزو آمیل الکل کد 822255، یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی رنگ و بدون بو می‌باشد. این ترکیب شیمیایی با نام دیگر 3-methyl-1-butanol نیز شناخته می‌شود.

این ترکیب از مواد اولیه‌ای است که در صنایع شیمیایی و فرآوری نفت مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، به عنوان مذکره و یا حلال در آزمایشگاه‌های شیمیایی نیز کاربرد دارد. ایزو آمیل الکل توسط شرکت مرک (Merck) تولید و عرضه می‌شود و به دلیل خواصش، به عنوان یک محلول حلال در فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

مشخصات ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله ایزو آمیل الکل با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

8.22255

Supelco

Isoamyl alcoho

(mixture of isomers) EMPLURA®

Synonym(s):
Isoamyl alcohol, iso-Pentyl alcohol, 3-Methyl-1-butanol, Iso-Amylalcohol
Empirical Formula (Hill Notation):C5H12O
CAS Number:30899-19-5
Molecular Weight:88.15
MDL number:MFCD00002977
EC Index Number:250-378-8

مشخصات فیزیکو شیمیایی ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

 • نام انگلیسی Isoamyl alcohol
 • کد مرک 100979
 • کد سیگما 1.00978
 • CAS 123-51-3
 • EC Number 204-633-5
 • فرمول شیمیایی : (CH₃)₂CHCH₂CH₂OH
 • جرم ملکولی : 88.15 g/mol
 • حجم 0.5 و 1 و 1.5 لیتر
 • سایر کد مرک : 822255,818969,100978

کاربرد ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

الکل ایزوآمیل یا 3-متیل بوتانول شناخته می شود، در گروه ترکیبات آلی است که به عنوان الکل های اولیه شناخته می شوند. الکل های اولیه ترکیباتی هستند که از گروه عملکردی تشکیل می شوند. ایزوامیل الکل مایعی شفاف و بی رنگ با فرمول شیمیایی CH3)2CHCH2CH2OH) است. این ترکیب غیر سمی دارای بوی نامطبوع و عامل خفگی است.

چگالی آن کمتر از آب است در آب محلول است و روی آب شناور می ماند. کاربرد اصلی آن در صنعت به عنوان ماده افزودنی و طعم دهنده مواد غذایی است. این ماده از نفت سبک با تقطیر کسری تولید می شود. بنابراین ، یک مولکول چربی، الکل چرب در نظر گرفته می شود.به عنوان یک ترکیب جامد ، محلول و یک ترکیب اسیدی بسیار ضعیف وجود دارد. در چندین مایعات بیولوژیکی مانند مدفوع و بزاق شناسایی شده است. در همه یوکاریوت ها وجود دارد ، از مخمر گرفته تا انسان.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید مواد شیمیایی مرک و هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

فرمول ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

یک ترکیب الکلی، تولید عناصر روغن موز استر است که در طبیعت یافت می شود و همچنین به عنوان طعم دهنده در صنعت تولید می شود. این یک الکل فیوزل رایج است که به عنوان یک محصول اصلی از تخمیر اتانول تولید می شود. در تعدادی از مواد غذایی مانند گلابی ، هویج وحشی و عناب یافت می شود. این امر نشانگر زیستی بالقوه برای مصرف این محصولات غذایی را بیان می کند. به اختلالات متابولیکی مادرزادی از جمله بیماری سلیاک مرتبط است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران را دارا می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان در چه صنایعی بیشترین کاربرد را دارد؟

ایزو آمیل الکل به دلیل خواص حلالیت و قابلیت مخلوط شدن با آب و بسیاری از مواد شیمیایی، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی عبارتند از:

1. صنایع رنگ و رزین: در تولید رنگ‌های صنعتی و رزین‌ها، از ایزو آمیل الکل به عنوان حلال استفاده می‌شود.

2. صنایع عطرسازی: این ترکیب به عنوان ماده اولیه در تولید بسیاری از عطرها و ادوکلن‌ها به کار می‌رود.

3. صنایع نساجی: ایزو آمیل الکل به عنوان یک ماده نرم‌کننده برای پارچه‌ها در صنایع نساجی استفاده می‌شود.

4. صنایع روانکاری: در تولید مواد روانکاری، مانند اسپری‌های مو و اسپری‌های بدن، این ترکیب به عنوان یک ماده محلول استفاده می‌شود.

5. صنایع پلیمری: در تولید بسیاری از پلیمرها، ایزو آمیل الکل به عنوان یک حلال و یا ماده نرم‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، ایزو آمیل الکل به عنوان یک محلول حلال در فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

شرکت شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت مرک آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات خرید ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک

کمپانی مرک به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی مرک و نمایندگی سیگماآلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت – ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.ایزو آمیل الکل کد 822255 مرک آلمان

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت