ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

(II) 2-اتیل هگزانوات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

(II) 2-اتیل هگزانوات

83 / 100

(II) 2-اتیل هگزانوات یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

(II) 2-اتیل هگزانوات

(II) 2-اتیل هگزانوات یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولی C10H20O2 است. همچنین به عنوان اتیل 2-اتیل هگزانوات یا اتیل هگزانوات شناخته می شود. این ترکیب متعلق به گروه استر است و معمولاً به عنوان طعم دهنده و ماده معطر استفاده می شود.

2- اتیل هگزانوات دارای بوی میوه ای و سیب مانند است که آن را در کاربردهای مختلف مفید می کند. اغلب در تولید طعم دهنده های مصنوعی میوه مانند سیب، موز و توت فرنگی استفاده می شود. علاوه بر این، به عنوان حلال در صنایع مختلف از جمله تولید رنگ و پوشش استفاده می شود.

به عنوان یک استر، 2-اتیل هگزانوات از واکنش بین اتانول (C2H5OH) و اسید 2-اتیل هگزانوئیک (C8H16O2) تشکیل می شود. شکل مایع شفافی دارد و در حلال های آلی مانند اتانول، اتر و استون محلول است.

مشخصات (II) 2-اتیل هگزانوات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

S3252
Sigma-Aldrich

Tin(II) 2-ethylhexanoate

92.5-100.0%
Synonym(s):2-Ethylhexanoic acid tin(II) salt, Stannous 2-ethylhexanoate, Stannous octoate
Linear Formula:[CH3(CH2)3CH(C2H5)CO2]2Sn
CAS Number:301-10-0
Molecular Weight:405.12
EC Number:206-108-6
MDL number:MFCD00002676
PubChem Substance ID:57654612
NACRES:NA.22

(II) 2-اتیل هگزانوات

خواص (II) 2-اتیل هگزانوات

 • سطح کیفیت
  200
 • سنجش
  92.5-100.0٪
 • مناسب بودن واکنش
 • هسته: قلع
 • نوع معرف: کاتالیزور
 • نوع واکنش: پلیمریزاسیون حلقه باز
 • ضریب شکست
  n20/D 1.493 (لیتر)
 • تراکم
  1.251 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • آثار کاتیونی
  Na: ≤0.5٪
 • (II) 2-اتیل هگزانوات یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولی C10H20O2 است. این ترکیب همچنین با نام اتیل 2-اتیل هگزانوات یا اتیل هگزانوات شناخته می‌شود. این ترکیب به گروه استرها تعلق دارد و به عنوان یک ماده طعم‌دهنده و عامل بویایی استفاده می‌شود.
 • 2-اتیل هگزانوات بویی میوه‌ای شبیه به سیب دارد که در بسیاری از کاربردها مفید است. اغلب در تولید طعم‌دهنده‌های مصنوعی میوه‌ای مانند سیب، موز و توت فرنگی استفاده می‌شود. علاوه بر این، در صنایع مختلف از آن به عنوان حلال استفاده می‌شود، از جمله تولید رنگ و رنگرزی.
 • به عنوان یک استر، 2-اتیل هگزانوات توسط واکنش بین اتانول (C2H5OH) و اسید 2-اتیل هگزانویک (C8H16O2) تشکیل می‌شود. این ترکیب دارای شکل مایع شفاف است و در حلال‌های آلی مانند اتانول، اتر و استون حل می‌شود.

مشخصات فیزیکوشیمیایی (II) 2-اتیل هگزانوات

مشخصات فیزیکوشیمیایی (II) 2-اتیل هگزانوات به شرح زیر است:

 • فرمول مولکولی: C10H20O2
 • جرم مولکولی: 172.26 گرم/مول
 • ظاهر: مایع شفاف بی‌رنگ
 • بو: بوی میوه‌ای شبیه به سیب
 • دمای ذوب: در حدود -92 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: در حدود 211 درجه سلسیوس
 • چگالی: 0.864 گرم/سانتی‌متر مکعب در 25 درجه سلسیوس
 • حلالیت: حل شدن در حلال‌های آلی مانند اتانول، اتر و استون
 • فشار بخار: در حدود 0.3 میلی‌متر جیوه در 20 درجه سلسیوس
 • پایداری: پایدار در شرایط معمول و غیرقابل اشتعال
 • انحلال‌پذیری: انحلال‌پذیر در آب به میزان محدود، اما قابل انحلال در حلال‌های آلی

لطفا توجه داشته باشید که این مشخصات ممکن است بسته به شرایط و متغیرهای دیگر، مانند دما و فشار، متغیر باشند.

(II) 2-اتیل هگزانوات

(II) 2-اتیل هگزانوات

کاربرد(II) 2-اتیل هگزانوات

(II) 2-اتیل هگزانوات در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی دارد. در زیر برخی از کاربردهای این ترکیب را بررسی می‌کنیم:

 1. صنایع غذایی: 2-اتیل هگزانوات به عنوان طعم‌دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تولید مواد غذایی مانند نوشیدنی‌ها، انواع آبمیوه، شیرینی‌ها، شکلات‌ها و محصولات پخت‌وپز مصنوعی، از این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی استفاده می‌شود تا طعم میوه‌های مختلف به محصولات برسد.
 2. صنعت عطرسازی و صابون‌سازی: به دلیل بوی میوه‌ای شبیه به سیب، 2-اتیل هگزانوات در تولید عطرها، کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها و صابون‌ها به عنوان عامل بویایی استفاده می‌شود.
 3. صنعت رنگرزی و رنگ: 2-اتیل هگزانوات به دلیل خواص حلالیتی خود، در صنعت رنگرزی و رنگ استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان حلال در تولید رنگ‌های پوشاک، رنگ‌های صنعتی، رنگ‌های چوب و رنگ‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. صنعت پوشاک: در تولید رنگ‌های پوشاک و رنگ‌های مصنوعی برای رنگرزی پارچه‌ها و پوشاک نیز از 2-اتیل هگزانوات استفاده می‌شود.
 5. صنایع شیمیایی: این ترکیب به عنوان یک حلال در تهیه مواد شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فرآیندهای تهیه مواد شیمیایی مانند صنعت چسب، صنعت روانکارها و صنایع پلیمری استفاده می‌شود.

لطفا توجه داشته باشید که این توضیحات صرفاً به منظور اطلاع رسانی است و ممکن است کاربردهای دیگری برای (II) 2-اتیل هگزانوات وجود داشته باشد.

کاربرد های (II) 2-اتیل هگزانوات در صنایع شیمیایی 

(II) 2-اتیل هگزانوات در صنایع شیمیایی کاربردهای متنوعی دارد. در زیر برخی از کاربردهای این ترکیب را بررسی می‌کنیم:

 1. حلال: 2-اتیل هگزانوات به عنوان یک حلال مفید در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان حلال در فرآیندهای استخراج، تصفیه و تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار بگیرد.
 2. تهیه مواد شیمیایی: 2-اتیل هگزانوات به عنوان ماده اولیه در تهیه برخی مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان پیش‌ماده در تولید انواع استرها، آمیدها و دیگر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار بگیرد.
 3. صنعت رنگ و رنگرزی: به دلیل خواص حلالیتی خود، 2-اتیل هگزانوات در صنعت رنگ و رنگرزی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان حلال در فرآیندهای تولید رنگ‌ها، رنگرزها و پیگمنت‌ها به کار می‌رود.
 4. صنعت پلاستیک: در تهیه برخی نوع پلاستیک‌ها، 2-اتیل هگزانوات به عنوان یکی از مواد افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند بهبود دهنده ویژگی‌های فیزیکی و مکانیکی پلاستیک باشد.
 5. صنعت چسب: 2-اتیل هگزانوات در تهیه برخی از نوع چسب‌ها استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک حلال موثر و افزودنی در فرمولاسیون چسب‌ها به کار می‌رود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

محصولات مشابه

(II) 2-اتیل هگزانوات

(II) 2-اتیل هگزانوات

بسته بندی

 • 100 G
 • 250 G
 • 1 KG
(II) 2-اتیل هگزانوات

(II) 2-اتیل هگزانوات

خرید و فروش (II) 2-اتیل هگزانوات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید (II) 2-اتیل هگزانوات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – (II) 2-اتیل هگزانوات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش(II) 2-اتیل هگزانوات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت