ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ترومبین پلاسمای انسانی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ترومبین پلاسمای انسانی

86 / 100

ترومبین پلاسمای انسانی، یک آنزیم نوع II فعال شده با سدیم، شامل دو اگزوزیت اتصال آنیون، ABE-I و ABE-II است.[1] این آنزیم پروتئاز سرین از پروترومبین زیموژن (فاکتور II) در کبد سنتز می شود.

ترومبین پلاسمای انسانی، یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ترومبین پلاسمای انسانی 

ترومبین پلاسمای انسانی یک پروتئین است که در فرآیند خونریزی نقش مهمی دارد. این پروتئین توسط کبد تولید می‌شود و با فعال‌کردن یک سری پروتئین‌های دیگر، باعث تشکیل یک ماسه خونی (ترومبوس) می‌شود که به خونریزی پایان می‌دهد.

ترومبین پلاسمای انسانی، نوعی ترومبین است که از پلاسمای خون انسان بدست می‌آید. این محصول برای درمان بیماری‌هایی مانند هموفیلی، بیماری‌های کبدی و ترومبوز (تشکیل لخته خون در رگ‌ها) استفاده می‌شود. همچنین، ترومبین پلاسمای انسانی به‌عنوان یک ماده دارویی در دسترس است که در برخی عملیات جراحی و درمان مشکلات قلبی عروقی استفاده می‌شود.

مشخصات ترومبین پلاسمای انسانی

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

605190-M
Sigma-Aldrich

Thrombin, Human Plasma

Synonym(s):
Thrombin, Human Plasma
CAS Number:

خواص ترومبین پلاسمای انسانی

 • منبع بیولوژیکی: پلاسمای انسانی
 • سطح کیفیت: 100
 • فرمک لیوفیلیز شده
 • فعالیت خاص: ≥1000 واحد NIH/mg پروتئین
 • سازنده/نام تجاری: Calbiochem®
 • شرایط نگهداری: OK برای یخ زدن
 • انحلال پذیری: آب: 1 میلی گرم در میلی لیتر
  بافر آبی: محلول
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد

کاربرد ترومبین پلاسمای انسانی

ترومبین پلاسمای انسانی در درمان برخی بیماری‌ها و مشکلات پزشکی استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این دارو عبارتند از:

1. درمان هموفیلی: ترومبین پلاسمای انسانی برای کاهش خونریزی در بیمارانی که به دلیل کمبود فاکتورهای خون از جمله فاکتور VIII برای پوشش دادن صفحه‌ای و یا برای جلوگیری از خونریزی بعد از جراحی استفاده می‌شود.

2. درمان بیماری‌های کبدی: در بیمارانی که به دلیل بیماری‌های کبدی مانند سیروز کبد، تولید ترومبین طبیعی کبد کاهش می‌یابد، ترومبین پلاسمای انسانی به‌عنوان جایگزین برای کاهش خطر خونریزی در این بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. درمان ترومبوز: ترومبین پلاسمای انسانی به‌عنوان ماده‌ای دارویی برای پیشگیری و درمان تشکیل لخته خون در رگ‌ها (ترومبوز) استفاده می‌شود. این دارو می‌تواند در بیمارانی که دارای علائم ترومبوزی و یا به دلیل عوامل پیش‌زمینه (مانند سابقه تشکیل لخته خون در خانواده) در خطر تشکیل لخته خون هستند، مفید باشد.

4. درمان برخی مشکلات قلبی عروقی: ترومبین پلاسمای انسانی ممکن است به‌عنوان یک ماده دارویی در درمان برخی مشکلات قلبی عروقی مانند آترومبوز کاربرد داشته باشد.

ترومبین، پلاسمای انسانی استفاده شده است:

به عنوان جزئی از محیط رشد اندوتلیال (EGM) برای پیوند و جداسازی مجدد سلول‌های هرپس ویروس هرپس مرتبط با سارکوم کاپوزی و رده سلولی اندوتلیال انسانی (KSHV-HuARLT) از موش

5.برای ساخت ژل های فیبرین: به عنوان جزئی از رسانه EGM برای تجزیه و تحلیل شماره نسخه ویروسی سلول های KSHV-HuARLT و ایمپلنت ماتریژل

ترومبین پلاسمای انسانی--min

چه عوارض جانبی‌ای می‌تواند داشته باشد؟

استفاده از ترومبین پلاسمای انسانی، مانند بسیاری از داروهای دیگر، ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. عوارض جانبی این دارو ممکن است شامل افزایش خطر خونریزی باشد که می‌تواند در مواردی مانند کبد بیماری، سابقه درمان با آنتی‌کوآگولانت‌ها (داروهای ضد لخته)، عفونت‌های حاد، سوء تغذیه و یا بیماری‌های پیش‌زمینه قلبی عروقی بیشتر شود. همچنین، ممکن است عوارض جانبی دیگری مانند درد و تورم در محل تزریق، حساسیت، تب و نفخ و علائم گوارشی مانند تهوع و استفراغ نیز رخ دهد.

برای اینکه بتوانید بهترین تصمیم را درباره استفاده از ترومبین پلاسمای انسانی بگیرید و عوارض جانبی را کاهش دهید.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول 

ترومبین فیبرینوژن را شکافته و به فیبرین تبدیل می کند. سپس فاکتورهای V، VIII، XI و XIII را فعال می کند. ترومبین فعال شدن پلاکت ها را تحریک می کند و پلیمرهای فیبرین را تثبیت می کند.[6][7] این نقش حیاتی را در آخرین مراحل آبشار انعقاد خون برمی‌انگیزد.

هشدار

سمیت: مضر (C)

تعریف واحد

یک واحد با مقایسه با منحنی استاندارد تهیه شده با استفاده از ترومبین استاندارد Bureau of Biologics تعیین می شود.

فرم فیزیکی

لیوفیلیز شده از 200 میلی مولار NaCl، 50 میلی مولار بافر سیترات، 0.1٪ PEG-8000، pH 6.5. حاوی BSA به عنوان تثبیت کننده.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

ترومبین پلاسمای انسانی-

خرید و فروش ترومبین پلاسمای انسانی سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ترومبین پلاسمای انسانی  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید. تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

 کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل( ترمینال،تیپاکس، پست) 

ترومبین پلاسمای انسانی-

قیمت – ترومبین پلاسمای انسانی سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ترومبین پلاسمای انسانی می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت