ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

87 / 100

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید یکی از محصولات کمپانی سیگماآلدریچ  است که به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت شیمی کهن به عنوان  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران را به صورت انحصاری دراختیار داشته است.

محصولات و مواد شیمیایی نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. شرکت شیمی کهن بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیای مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند

در این متن شما می توانید در مورد خرید هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید که در دسته محصولات سیگماآلدریچ می باشد اطلاعات کسب نمائید.

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

هگزامتیلن دی‌آمین دی‌هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید بی‌بو و بی‌طعم در دستررس است. این ترکیب شیمیایی در دستگاه عصبی مرکزی به عنوان مهار کننده عصبی عمل می‌کند و به عنوان یک ماده مخدر در بسیاری از کشورها ممنوع است. هگزامتیلن دی‌آمین دی‌هیدروکلراید برای استفاده در پزشکی نیز استفاده می‌شود، به عنوان مثال به عنوان یک داروی ضد افسردگی و ضد علائم درد عصبی. با این حال، برای استفاده در پزشکی باید تحت نظارت پزشک قرار گیرد و باید دقیقاً به دستور پزشک مصرف شود.

کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته است.  محصولات و مواد شیمیایی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید

سمیت هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید بررسی شده است. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید همچنین با نام های 1،6-دی آمینو هگزان دی هیدروکلراید، 1،6-هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید، 1،6- هگزیلن دی آمین دی هیدروکلراید یا 1،6-دیامینو-n-هگزان دی هیدروکلراید نیز شناخته می شود. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید در ترکیب 1:6-دی-(N3-سیانو-N1-گوانیدینو)-هگزان دیگوانیدهای پلیمری تولید می کند.

 • بسته بندی:25، 100 گرم در بطری شیشه ای
 • هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش 99% mp 256-257 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری آب: آزادانه محلول

247731

Sigma-Aldrich

Hexamethylenediamine dihydrochlorid

99%هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید-min(2)

Synonym(s):1,6-Hexanediamine dihydrochloride
Linear Formula:H2N(CH2)6NH2 · 2HCl
CAS Number:6055-52-3
Molecular Weight:189.13
EC Number:227-977-8
MDL number:MFCD00012528
PubChem Substance ID:24854890
NACRES:NA.22

بیشتر بخوانید:گوانیدین هیدروکلراید

مشخصات فنی

 • سطح کیفیت
 • 200
  سنجش
 • 99%
  mp (نقطه ذوب)
 • 256-257 درجه سانتیگراد (لیتر)
  انحلال پذیری
 • آب: آزادانه محلول
  سیم SMILES
 • Cl.Cl.NCCCCCCN
  InChI
 • 1S/C6H16N2.2ClH/c7-5-3-1-2-4-6-8;;/h1-8H2;2*1H
  کلید InChI
 • XMVQMBLTFKAIOX-UHFFFAOYSA-N

عوارض جانبی استفاده از هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید چیست؟

استفاده از هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید می تواند عوارض جانبی متعددی ایجاد کند، از جمله: – سرگیجه – حالت تهوع – استفراغ – سردرد – گیجی – تاری دید – توهمات – تشنج – دپرسیون تنفسی – فشار خون بالا – برادی کاردی – ایست قلبی این عوارض جانبی می تواند جدی و در برخی موارد تهدید کننده زندگی باشد. بنابراین، استفاده از هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید فقط تحت نظارت یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و رعایت دقیق دستورالعمل های آنها بسیار مهم است. اگر هر یک از این عوارض جانبی را تجربه کردید، باید فورا به پزشک مراجعه کنید.

اگر هر یک از این عوارض جانبی را تجربه کردم چه باید بکنم؟

اگر هر یک از عوارض جانبی مرتبط با استفاده از هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید را تجربه کردید، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید. بسته به شدت علائم، ممکن است لازم باشد به اورژانس بروید یا برای راهنمایی بیشتر با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید. همچنین مهم است که ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را از هر گونه عوارض جانبی که هنگام استفاده از این دارو تجربه می کنید مطلع کنید.

آنها ممکن است نیاز به تنظیم دوز شما داشته باشند، شما را به داروی دیگری تغییر دهند، یا درمان اضافی برای کمک به مدیریت علائم شما ارائه دهند. بدون مشورت با پزشک خود، استفاده از هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید یا هر داروی دیگری را متوقف نکنید. آنها می توانند راهنمایی هایی در مورد ایمن ترین و مؤثرترین راه برای قطع مصرف دارو در صورت لزوم ارائه دهند.

نمایندگی سیگماآلدریچ هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید 

شرکت سیگما آلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما وشرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد . شرکت سیگما آلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی، متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است. سپتامبر 2014 ،شرکتMercK  KGaA اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید. نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد. سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد. در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

توضیحات کلی

سمیت هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید قبلا مورد مطالعه قرار گرفته است. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید همچنین با نام های 1،6-دی آمینو هگزان دی هیدروکلراید، 1،6-هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید، 1،6-هگزیلن دی آمین دی هیدروکلراید یا 1،6-دیامینو-n-هگزان دی هیدروکلراید شناخته می شود. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید دیگوانیدهای پلیمری را با همجوشی 1:6-دی-(N3-سیانو-N1-گوانیدینو)هگزان تولید می کند.

بسته بندی

25، 100 گرم در بطری شیشه ای

هگزامتیلن دی آمین

هگزامتیلن دی آمین

نمایندگی های سیگماآلدریچ هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید 

پس از ایجاد شرکت تابعه در اسکاندیناوی، نمایندگی سیگماآلدریچ افزایش پیدا کرد که شامل موارد زیر است:

 • سوئد
 • نروژ
 • فنلاند
 • دانمارک

محصولات سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ(Aldrich )یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است . این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتز شیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند. این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی، ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

شرکت شیمی کهن  بطور مستمر فعالیت خود را در حوزه تولید مواد شیمیایی و صنعتی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی ،مواد شیمیایی مورد نیاز  را در صنعت دارو سازی برای شرکت های دارویی تامین میکند. مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید، در حال افزایش است. شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید.

در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند .نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند.با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

سیگما  (sigama) تامین کننده اصلی مواد بیوشیمیایی از جمله :

 • آنتی بیوتیک ها
 • بافرها
 • کربوهیدراتها
 • آنزیم ها
 • هماتولوژی
 • بافت شناسی
 • اسیدهای آمینه و مشتقاتsigmas aldrich

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگما آلدریچ کلیک کنید:

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.نیکوتین مایع خالص

خرید و فروش هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید.....-min(1)

اطلاعات خرید هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات  سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.نیکوتین مایع

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین مرک820877

قیمت –  هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت هگزامتیلن دی آمین  میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت