ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر
tel

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید یکی از محصولات کمپانی سیگماآلدریچ  است که به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت شیمی کهن به عنوان  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران را به صورت انحصاری دراختیار داشته است.

محصولات و مواد شیمیایی نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. شرکت شیمی کهن بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته است.  محصولات و مواد شیمیایی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

در این متن شما می توانید در مورد خرید هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید که در دسته محصولات سیگماآلدریچ می باشد اطلاعات کسب نمائید.

 هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

مشخصات هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید

سمیت هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید بررسی شده است. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید همچنین با نام های 1،6-دی آمینو هگزان دی هیدروکلراید، 1،6-هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید، 1،6- هگزیلن دی آمین دی هیدروکلراید یا 1،6-دیامینو-n-هگزان دی هیدروکلراید نیز شناخته می شود. هگزامتیلن دی آمین دی هیدروکلراید در ترکیب 1:6-دی-(N3-سیانو-N1-گوانیدینو)-هگزان دیگوانیدهای پلیمری تولید می کند.

 • بسته بندی:25، 100 گرم در بطری شیشه ای
 • هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش 99% mp 256-257 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری آب: آزادانه محلول

247731

Sigma-Aldrich

Hexamethylenediamine dihydrochlorid

99%

Synonym(s):
1,6-Hexanediamine dihydrochloride
Linear Formula:
H2N(CH2)6NH2 · 2HCl
CAS Number:
Molecular Weight:
189.13
EC Number:
MDL number:
PubChem Substance ID:
NACRES:
NA.22

نمایندگی سیگماآلدریچ هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید 

شرکت سیگما آلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما وشرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد . شرکت سیگما آلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی، متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است. سپتامبر 2014 ،شرکتMercK  KGaA اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید. نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد. سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد. در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

نمایندگی های سیگماآلدریچ هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید 

پس از ایجاد شرکت تابعه در اسکاندیناوی، نمایندگی سیگماآلدریچ افزایش پیدا کرد که شامل موارد زیر است:

 • سوئد
 • نروژ
 • فنلاند
 • دانمارک

محصولات سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ(Aldrich )یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است . این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتز شیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند. این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی، ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

شرکت شیمی کهن  بطور مستمر فعالیت خود را در حوزه تولید مواد شیمیایی و صنعتی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی ،مواد شیمیایی مورد نیاز  را در صنعت دارو سازی برای شرکت های دارویی تامین میکند. مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید، در حال افزایش است. شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید.

در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند .نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند.با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

سیگما  (sigama) تامین کننده اصلی مواد بیوشیمیایی از جمله :

 • آنتی بیوتیک ها
 • بافرها
 • کربوهیدراتها
 • آنزیم ها
 • هماتولوژی
 • بافت شناسی
 • اسیدهای آمینه و مشتقاتsigmas aldrich

فروش هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگما آلدریچ ) فروش هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلرایدمی باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت هگزا متیلن دی آمین دی هیدروکلراید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگما آلدریچ کلیک کنید:

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت