ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

گوانیدین هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

گوانیدین هیدروکلراید

90 / 100

گوانیدین هیدروکلراید با کد یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

گوانیدین هیدروکلراید

در این متن شما می توانید در مورد محصول Guanidine hydrochloride گوانیدین هیدروکلراید که در دسته محصولات سیگماآلدریچ می باشد اطلاعات کسب نمائید.

G3272

Sigma-Aldrich

Guanidin -hydrochlorid

for molecular biology, ≥99%

Synonym(e):Aminomethanamidin -hydrochlorid, Guanidiniumchloridگوانیدین هیدروکلراید
Lineare Formel:NH2C(=NH)NH2 · HCl
CAS-Nummer:50-01-1
Molekulargewicht:95.53
Beilstein:3591990
EC-Nummer:200-002-3
MDL-Nummer:MFCD00013026
PubChem Substanz-ID:24895119
NACRES:NA.31

مشخصات فنی گوانیدین هیدروکلراید

 • منبع بیولوژیکی
 • مصنوعی (ارگانیک)
  سطح کیفیت
 • 400
  کیفیت
 • برای زیست شناسی مولکولی
  سنجش
 • ≥99%
  شکل
 • پودر کریستالی
  تکنیک)
 • استخراج RNA: مناسب
  ناخالصی ها
 • ≤0.3٪ آب (کارل فیشر)
  رنگ
 • سفید
  مقدار PH
 • (25 درجه سانتیگراد، 4.6 – 6/573 گرم در لیتر)
  mp (نقطه ذوب)
 • 180-185 درجه سانتیگراد (لیتر)

کاربرد گوانیدین هیدروکلراید مورد استفاده قرار می گیرد:

به عنوان جزئی از بافر استخراج برای استخراج پروتئوگلیکان ها
در استخراج در طول شکنش پروتئین رده های سلولی ATDC5
به عنوان یک افزودنی شیمیایی برای مطالعه طیف جذب موثر آن در تجزیه و تحلیل ساختاری
برای انکوباسیون تراشه برای آزادسازی آنتی ژن اختصاصی پروستات و برای بازسازی آپتامر
به عنوان جزئی از محلول 2،4-دی نیتروفنیل هیدرازین (DNPH) برای شناسایی کربونیل های پروتئین با مطالعه کربونیلاسیون پروتئین  در جداسازی RNA برای جداسازی نوکلئوپروتئین ها و برای مهار RNase

عامل شدیداً آشوب‌گردان برای دناتوره‌سازی و متعاقب آن تا کردن مجدد پروتئین‌ها. این دناتورانت قوی می تواند پروتئین های نامحلول یا دناتوره شده مانند. ب. اجسام گنجاندن حل می کنند. این می تواند به عنوان اولین مرحله در تا کردن مجدد پروتئین ها یا آنزیم ها به شکل فعال آنها استفاده شود. اوره و دی تیوتریتول (DTT) نیز ممکن است مورد نیاز باشد.

بسته بندی

25، 100، 500 گرم در بطری پل

1.2 کیلوگرم در بطری پلی

هیدروکلراید. min

بیوشیمی./فیزیول. اثر

گوانیدین هیدروکلراید (GuHCl) یک مولکول هیدروسکوپی کوچک است.این نقش در مهار in vivo فعالیت آدنوزین تری فسفاتاز (ATPase) پروتئین شوک حرارتی 104 (Hsp104) دارد.[6] این یک دناتوره کننده قوی است و آنزیم ها و پروتئین های مختلف را غیرفعال می کند. GuHCl می تواند آمینواسیلاز و پاپائین را غیرفعال کند. در باز شدن و غیرفعال شدن آلکالین فسفاتاز در هالیوتیس دیورسیکالر نقش دارد. در غلظت‌های بالاتر، GuHCl در غیرفعال کردن ویروس‌هایی مانند ویروس هرپس سیمپلکس 1 (HSV-1) نقش دارد.

احتیاط

ممکن است در انبار آگلومره شود. با این حال، به نظر نمی رسد که این بر کیفیت محصول تأثیر بگذارد و محلول های ساخته شده از هیدروکلراید گوانیدین با جریان آزاد و توده ای یکسان به نظر می رسند.

اطلاعات تولید

برای تهیه محلول 8M در آب، محلول باید به مدت تقریبی 30 دقیقه تا دمای 35 درجه سانتیگراد گرم شود.
حداکثر حلالیت گوانیدین هیدروکلراید در آب در دمای اتاق حدود 6 M است.

نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما وشرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد .شرکت سیگما آلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی، متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است .سپتامبر 2014 ،شرکتMercK  KGaA اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید.

  نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد . سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد . در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.نیکوتین مایع خالص

گوانیدین هیدروکلراید..-min(1)

خرید و فروش   گوانیدین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی مادهگوانیدین هیدروکلراید سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید گوانیدین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید گوانیدین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید گوانیدین هیدروکلراید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات  سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.نیکوتین مایع

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین مرک820877

قیمت –  گوانیدین هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش گوانیدین هیدروکلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت