ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

هپتان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

هپتان

هپتان یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در این شرکت که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. جهت آگاهی از قیمت و خرید هپتان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

هپتان چیست؟

ماده هپتان بی رنگ، فرار، متشکل از هفت کربن از گروه  مواد آلی و خانواده آلکان هاست. نام تجاری آن اسکیلی سولو است. این ماده آلی مناسب برای ذخیره سازی و حمل و نقل است. هپتان و ایزومر هایش  به عنوان حلال در زمینه های مختلف از جمله آزمایشگاه ها کاربرد دارند. ترکیب بخارات این ماده با هوا در دمای بالاتر از 4- باعث انفجار می­شود. وجود  آن در بنزین نامطلوب بوده و ممکن است سبب انفجار شود.

هپتان سمیت پایینی دارد. استنشاق کوتاه مدت آن باعث کاهش کارایی سیستم اعصاب می­شود. در تست نقطه گریسی از  این ماده برای حل نقطه روغن روی کاغذ لک شده و نشان دادن میزان ترکیبات آلی استفاده می­شود. شناسایی محلول های برومین از آیودین توسط عمل استخراج از درون ماده انجام می شود.

Heptane 3D balls B

موارد کاربرد هپتان

یکی از مهمترین کاربرد های هپتان برای چسب لاستیک و چسب کوره است ؛نقش اصلی آن به عنوان حلال است. اکثر حلال های آلی مشکلات سمیت دارند. از جمله کلروفرم اما در مورد این محلول، این ماده از سمیت کمتری برخوردار است. این موضوع می­تواند مزیتی برای این ماده به شمار ­آید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش محصولات مرک به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید محصولات مرک را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

موارد ایمنی :

 • راه های ورود این ماده شامل :پوست ،چشم و استنشاق است.
 • در اثر تجزیه ماده ای مانند دی اکسید کربن تولید می­کند.
 • در صورت انفجار باید از مواد خاموش کننده مانند؛
 • پودر های شیمیایی خشک ،کپسول های co2  و اسپری آب و مه استفاده کرد.
 • ترکیب این ماده با اکسید کننده ناسازگار است.
 • در صورت ورود آن به چشم باید فورا با آب فراوان شسته شود.
 • درصورت استنشاق باید فرد به محیط آزاد منتقل شود.
 • در صورت بلعیدن فرد را وادار به استفراغ نکنید ؛به فرد آب بخورانید.
 • باید در محیط خنک و  ظروف در بسته  نگه داری شود.
 • در مواقع حمل و نقل باید از لوازم حفاظت فردی استفاده شود ،دور از منابع حرارتی و احتراقی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

عوارض هپتان

هپتان یک‌ ترکیب نوروتوکسیک است. یعنی برای سیستم عصبی انسان سمی است. تماس مستقیم انسان با هپتان علائمی مانند تهوع و سرگیجه و همچنین ایجاد توهم را در پی دارد.

همه این علائم پس از بهبود‌ در هوای تازه از بین می‌روند. همچنین افرادی که تماس مستقیم با هپتان را تجربه کرده‌اند. مزه مشابه بنزین در دهان خود حس کرده‌اند.

مزایای استفاده از هپتان

هپتان به عنوان یک هیدروکربن مایع شفاف و بدون بو، بهترین ترکیب به عنوان نقطه صفر استاندارد برای درجه‌بندی اکتان بنزین است. به طوریکه تقریباً در هر پمپ بنزینی در سراسر جهان دیده می‌شود.

وقتی تحت فشار زیادی در یک موتور بنزینی قرار می‌گیرد به راحتی می‌سوزد. البته انتخاب heptane به عنوان سوخت خودرو مناسب نیست! زیرا هپتان به صورت انفجاری می‌سوزد و باعث کوبیدن موتور می‌شود.

این هیدروکربن نسبت به ایزومرهای اکتان سریع‌تر و با ضربات بیشتری می‌سوزد. علاوه بر تنظیم نقطه صفر برای رتبه‌بندی اکتان، heptane اغلب به عنوان حلال آزمایشگاهی به دلیل واکنش‌پذیری کم با سایر مولکول‌ها استفاده می‌شود.

اشتعال پذیری بالای این هیدروکربن به آن خواصی می‌دهد که در بسیاری از صنایع از جمله استفاده به عنوان سوخت ضروری است. همچنین به دلیل ترکیبات شیمیایی هیدروکربنی که در طی احتراق انرژی ایجاد می‌کنند.

منبع سوختی عالی برای اجاق‌های سوخت مایع تحت فشار و در فضای باز است. همچنین heptane به عنوان رقیق کننده سیمان لاستیکی کاربرد دارد.

دبیرستان‌ها، کالج‌ها و دانشگاه‌ها به لطف ایزومرهای هپتان که حلال‌های غیرقطبی قابل اعتمادی هستند، همگی به heptane به عنوان یک معرف آزمایشگاهی در دوره‌های شیمی متکی هستند. هپتان در استخراج ترکیبات گوگردی آروماتیک نیز کاربرد دارد.

قیمت -فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی بخصوص هپتان می باشد. شما عزیزان می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات این شرکت با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه مقدار درخواستی خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

این شرکت نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هپتان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

سوالات متداول:

آیا هپتان در آب محلول است؟خیر، هپتان در آب نامحلول است. محلول به این معنی است که چیزی می تواند حل شود یا با آب مخلوط شود. برای اینکه یک ماده در آب محلول باشد، باید همان قطبیت آب را داشته باشد.

عوارض هپتان چیست؟ هپتان یک‌ ترکیب نوروتوکسیک است. یعنی برای سیستم عصبی انسان سمی است. تماس مستقیم انسان با هپتان علائمی مانند تهوع و سرگیجه و همچنین ایجاد توهم را در پی دارد.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت