ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

82 / 100

آیا از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و کاربردهای آن اطلاعاتی دارید؟ مواد شیمیایی آزمایشگاهی در هر برند و نوعی که باشند اساسی ترین جز هر آزمایشگاه محسوب می شوند. برای انجام تمام آزمایش ها و آنالیزها در محیط آزمایشگاه به مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک احتیاج داریم. اما آنچه که مهم است درصد خلوص این مواد می باشد.چرا که درصد خلوص مواد شیمیایی با تعیین جواب و نتیجه به دست آمده ارتباط مستقیم دارد. باید از مواد شیمیایی با کیفیت و با درصد خلوص بالا برای آزمایش ها استفاده کرد.

گرید و درجه خلوص مواد شیمیایی روی بسته بندی محصولات درج شده است. کمپانی مرک آلمان با سال ها تجربه در این کار یکی از بزرگترین شرکت های سازنده مواد شیمیایی میباشد. یکی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آمونیوم دی کرومات است. این ماده، معدنی، بلوری شکل و به رنگ نارنجی است که در آزمایشی به نام کوه آتشفشان کاربرد دارد.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تیترازول بی کرومات پتاسیم 0.1 نرمال می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک یا مواد شیمیایی آزمایشگاهی Merck، به مجموعه‌ای از ترکیبات شیمیایی و محصولات مرتبط اطلاق می‌شود که توسط شرکت Merck KGaA تولید و عرضه می‌شود. شرکت Merck یک شرکت آلمانی بزرگ در زمینه تولید مواد شیمیایی و محصولات آزمایشگاهی است که در سراسر جهان فعالیت دارد.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک شامل یک طیف گسترده از ترکیبات شیمیایی مانند مواد شیمیایی تجزیه‌ای، توالی امینواسید، مواد شیمیایی تصفیه آب، مواد شیمیایی بیوشیمیایی، مواد شیمیایی میکروبیولوژی، و محصولات مرتبط با تجهیزات آزمایشگاهی است. این مواد معمولاً با کیفیت بالا و استانداردهای دقیق تولید می‌شوند و برای استفاده در آزمایشگاه‌های پزشکی، تحقیقات علمی، داروسازی، صنایع شیمیایی و دیگر صنایع مرتبط به کار می‌روند.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک به عنوان یک منبع معتبر برای تأمین مواد و محصولات شیمیایی در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شوند و نقش مهمی در پشتیبانی از پروژه‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی در سطح جهانی ایفا می‌کنند. این محصولات به عنوان ابزار اساسی برای تحقیقات علمی و کاربردهای صنعتی در زمینه شیمی، بیوشیمی، داروسازی، و سایر حوزه‌های علمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کاربرد آمونیوم دی کرومات

این ماده که یکی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک است،کاربردهای زیادی در محیط آزمایشگاهی و صنعتی دارد. از جمله:مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

 • برای عکاسی
 • مواد آتش بازی
 • تولید آلیزارین و آلوم
 • برای لیتوگرافی
 • تهیه مواد رنگرزی
 • استفاده از آن در محیط اسیدی به عنوان اکسید کننده قوی
 • کاتالیزور برای سوختن گلیسیرین و آمونیاک
 • برنزه کردن چرم
 • تصفیه روغن ها
 • منبع نیتروژن خالص و کاتالیزور

توجه داشته باشید که آمونیوم دی کرومات ماده ای سمی سرطان زا و خورنده است. همچنین این ماده مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک حلال در آب و الکل و نامحلول در استون است. در دمای اتاق این ماده مانند سایر مواد یونی به صورت جامد است. نقطه ذوب این محصول بالا می باشد (170 درجه سانتی گراد). این مجموعه با داشتن کادری مجرب و با سال ها تجربه در زمینه فروش انواع مواد شیمیایی در خدمت شماست.

Potassium dichromate sample

فروش سدیم کلرات

سدیم کلرات جامدی سفید رنگ با فرمول شیمیایی NaClO3 است که در صنعت از طریق الکترولیز کردن محلول سدیم کلرید تولید می شود. در آزمایشگاه برای به دست آوردن کلرات فلزها کلر را به هیدروکسید داغ فلزی مانند هیدروکسید پتاسیم اضافه میکنیم.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

 • کلرات‌ها نمک‌های اسید کلریک‌اند.
 •  اکسیدکننده‌ های قوی اند و باید آن‌ها را از مواد آلی یا موادی که به آسانی دچار اکسایش می‌شوند دور نگه داشت.
 • کلرات فلزها را می‌توان با افزودن کلر به هیدروکسید داغ فلز بدست آورد.
 • باعث شعله‌ور شدن هیدروژنو واکنش آن می‌گردد.
 • پتاسیم و سدیم از نظر شیمیایی بسیار شبیه‌اند.
 • سدیم کلرات ماده ای قابل اشتعال است.
 • سدیم کلرات محلول در آب، گلیسرول، هیدرازین و متانول است.
 • کلرات سدیم به مقدار کمی محلول در اتانول و آمونیاک است.
 • سدیم کلرات در علف کش ها استفاده می شود.
 • اصلی ترین کاربرد سدیم کلرات در صنعت و بمنظور ساخت دی اکسید کلر است.
 • تمام ترکیبات پرکلرات از طریق اکسیداسیون محلولهای سدیم کلرات و بوسیله الکترولیز تولید می شوند.

High Quality Edta disodium salt powder with

فروش دی سدیم سالت

اتیلن دی آمین تترا استیک اسید یکی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک استکه با نام عمومی تر آن ادتا EDTA شناخته می شود. پودر بی رنگ جامدی است که قابلیت حل شدن در آب را نیز داراست. باز مُزدوج اِدتا، آمینو پلی کربوکسیلیک اسید است. این ترکیب به صورت وسیع در حل رسوبات آهکی استفاده میشود. رسوبات سفید رنگ و گچ مانندی که در کتری های آب جوش و یا سیستم های گرمایش آب داغ به وجود می آید. اِدتا، توانایی جذب یون های کلسیم و آهن را دارا است. از این ترکیب برای تولید نمک به ویژه نمک “اِدتا دی سدیم” و “اِدتا دی کلسیم” استفاده میشود.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

شیمی کهن نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید

کاربرد اِدتا در آزمایشگاه

 • در جداسازی فلزات لانتانیدها به روش کروماتوگرافی و تبادل یونی
 • از نمک این ترکیب در پزشکی به عنوان “اِدتات کلسیم” برای اتصال یون های فلز در عمل کی لیت استفاده میشود
 • در حذف یون های اضافی آهن خون در بیماران تالاسمی که تزریق مکرر خون انجام میدهند
 • در آزمایشگاه های بیوشیمیایی و مولکولی به طور گسترده برای مهار یون های فلزی و برای کاهش و غیر فعال سازی آنزیم های وابسته به فلز
 • تجزیه و تحلیل سختی آب به عنوان عامل جداکننده یون های فلزی در Complex Metric
 • در شاخه شیمی تحلیلی در عمل تیتراسیون
 • در کشت بافت به عنوان عامل کیلیت متصل به کلسیم برای جداکنندگی سلول های چسبنده در پاساژ سلول

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت و مشخصات محصول با همکاران فروش شیمی کهن در ارتباط باشید.

فروش تری اتانول آمین

تری اتانول امین که به صورت TEA یا TEOA شناخته می شود. یکی دیگر از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک است. محصول جانبی واکنش دو ماده ی سمی آمونیاک و اتیلن اکسید است. این ماده با فرمول شیمیایی C6H15NO3  و جرم مولکولی 149.19 g/molدر انواع لوازم آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی آن تنظیم pH واکنش است.TEA به حل موادی که با هم ترکیب نمی شوند و حالت امولوسیونی پیدا می کنند نیز کمک می کند و در لوازم آرایشی بهداشتی موجب می شود تا ماده یا کرم مورد استفاده به راحتی روی پوست بنشیند و دوام زیادی داشته باشد.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

 یکی از مهم ترین کاربرد های آن در صنعت آرایشی و بهداشتی گزارش شده است. این ماده کاربرد وسیعی به عنوان عامل بازدانده ی خوردگی دارد. برای ساخت پلیمر های اپوکسی،و لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.TEA به عنوان کمپلکس مس-تری اتانول آمین می تواند موجب کنترل رشد جلبک ها در آب های شیرین ، دریاچه ها و استخر ها شود. این ماده در صنایع کشاورزی نیز کاربرد دارد. در فرمولاسیون علف کش ها برای بهبود خاصیت پراکندگی و خنثی سازی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

TEOA در ساخت لوازم آرایشی بهداشتی و شامپو به طور عمده استفاده می شود.

download 1 1

فروش کلرید جیوه

کلرید جیوه ( I ) ترکیبی شیمیایی با فرمول Hg2Cl2 است.هم چنین به عنوان کالومل ( یک فرم معدنی که بسیار کم در طبیعت پیدا می شود ) یا کلرید مرکوری شناخته می شود،این جامد سفید رنگ یا سفید – زرد رنگ است . هم چنین جزء الکترود های مرجع  و مواد شیمیایی آزمایشگاهی در الکتروشیمی است. این جامد شفاف سفید یک معرف آزمایشگاهی و یک ترکیب مولکولی است. زمانی از آن برای درمان سیفیلیس استفاده می شد، دیگر به دلیل سمیت جیوه و موجودیت راه های درمانی بهتر، کاربرد درمانی ندارد.

کاربرد اصلی کلرید جیوه کاتالیزوری برای تبدیل استیلین به کلرید وینیل ، پیش ماده ای برای پلی وینیل کلرید است. جیوه کلرید اغلب اوقات به منظور شکل دادن آلیاژ جیوه با فلزات نظیر آلومینیوم ، استفاده می شود. به دنبال استفاده از یک محلول آبی کلرید جیوه بر روی آلومینیوم ، نوار های آلومینیومی سریعا توسط یک لایه ی نازک از آلیاژ جیوه پوشانده می شوند.

جیوه کلرید به منظور ضد عفونی کردن جراحات توسط پزشکان عرب در قرون وسطی استفاده می شده اند . استفاده از آن تا قرن بیستم توسط پزشکان عرب ادامه یافت ، تا این که از نظر پزشکی مدرن استفاده از آن با خطر همراه بود .

فروش اتیلن اکساید

اتیلن اکساید ترکیبی آلی با فرمول C2H4O  است. این ترکیب یک اتر سیکلیک (حلقوی)  است. اتیلن اکسید گازی قابل اشتعال، بی رنگ در دمای اتاق، با بوی خوش ملایم است. یک حلقه شامل سه عضو متشکل از  یک اتم اکسیژن و دو اتم کربن است که این ساده ترین نوع اپوکسید است. اکسید اتیلن که یکی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک است به دلیل ساختار مولکولی خاص خود به راحتی در واکنش ها شرکت می کند؛ به عنوان مثال، حلقه اش را  باز می کند و به راحتی در پلیمریزاسیون شرکت می کند.

(پلیمریزاسیون واکنشی شیمیایی است که در آن مولکول های کوچک با هم پیوند برقرار می کنند مولکولی بزرگ تشکیل می دهند.) امروزه استریلیزاسیون پزشکی به فرایندی مهم و مورد نیاز تبدیل شده است. به دلیل درمعرض قرار گرفتن بیمار با عفونت های ناشی از میکروارگانیسم هایی که در ابزارها و دستگاه های مورد استفاده در بیمارستان ها وجود دارند،استریلیزاسیون پزشکی بسیار مورد توجه است. تابش و عقیم سازی با اتیلن اکساید دو فرایندی هستند که در صنعت تجهیزات پزشکی برای ارائه محصول استریل به کار می روند.

بیشتر بخوانید:   کاربرد مواد شیمیایی مرک در صنعت

فروش استات سدیم

نمک استات سدیم یا به عبارت ساده تر سدیم استات کاربرد های زیادی دارد. استات سدیم نمک مزدوج یک اسید ضعیف است. به این معنی که , فقط مقدار کمی از آن در آب یونیزه می شود. این ویژگی خاصیت بافری نام دارد , که باعث می شود pH حتی با اضافه کردن اسید یا باز تا حدی ثابت بماند.

استات سدیم جزء مواد سمی نیست و از این لحاظ محدودیتی ندارد و همچنین خاصیت بافری دارد ,که با این توضیحات می توان کاربرد وسیع آن در صنایع مختلف از نفت گرفته تا صنایع غذایی را درک کرد. استات سدیم شامل یک اتم سدیم , دو اتم کربن , دو اتم اکسیژن و سه اتم هیدروژن است .

از لحاظ فنی می توان فرمول آن را به شکل C2H3NAO2 نشان داد. اما فرمول مولکولی اطلاعات زیادی به جز تعداد اتم ها ندارد. برای درک بهتر آن نمایش مولکولی به شکلCH3COONA می تواند مفید تر باشد. در این حالت , می توان دید که یک گروه استات به شکل CH3COO و کاتیون NA در اتم حضور دارد .
وزن مولکولی سدیم استات ۸۳.۰۳ گرم بر مول است . نام های دیگر آن سدیم اتانوات , نمک سدیم استیک اسید , نمک سدیم اتانوات بی آب و… است .

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک را ازکجا خریداری کنیم؟شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک می باشد.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت