ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هپارین سدیم سالت

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هپارین سدیم سالت

86 / 100

هپارین سدیم سالت  عمدتاً مسئول تاخیر در انعقاد خون است. این دارو غیرفعال سازی پروتئازها با واسطه آنتی ترومبین را در مسیر انعقاد افزایش می دهد. نمک هپارین سدیم از مخاط روده خوک در خالص سازی sLRP (پروتئین-1 مرتبط با گیرنده لیپوپروتئین با چگالی کم محلول) از پلاسمای انسان استفاده شده است. به عنوان مکمل در محیط M199 برای کشت سلول های اندوتلیال ورید ناف انسان استفاده شده است. به عنوان یک عامل ضد انعقاد در هنگام جداسازی خون استفاده شده است.

هپارین سدیم سالت یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت یک نوع داروی ضد انعقاد است که به عنوان یک ماده فعال در بسیاری از داروهای ضد انعقاد استفاده می‌شود. این دارو به عنوان یک ماده فعال در داروهایی مانند لوونوکس، اینوکساپارین و دلتاپارین استفاده می‌شود.

هپارین سدیم سالت از نظر شیمیایی یک پلی‌ساکارید از نوع گلیکوزامینوگلیکان است که به صورت طبیعی در بدن انسان و حیوانات وجود دارد. این دارو با اتصال به آنتی‌ترومبین III، یک پروتئین خاص در خون، باعث مهار فعالیت فاکتورهای انعقادی مانند فاکتور Xa و فاکتور IIa (ترومبین) می‌شود. این اثر باعث کاهش تشکیل لخت خون در رگ‌ها و عروق می‌شود و برای پیشگیری از بروز بیماری‌های قلبی عروقی، سکته مغزی و ترومبوزهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات هپارین سدیم سالت

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

H3149
Sigma-Aldrich
Heparin sodium salt from porcine intestinal mucosa

Grade I-A, ≥180 USP units/mg, powder, BioReagent, suitable for cell culture

CAS Number:9041-08-1
MDL number:MFCD00081689
NACRES:NA.21

مشخصات فیزیکو شیمیایی هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت یک پلی‌ساکارید یونی است که به صورت طبیعی در بدن انسان و حیوانات وجود دارد. برای مصارف دارویی، هپارین سدیم سالت به صورت نمک سدیمی تهیه می‌شود. برخلاف هپارین نامحلول در آب است اما از طریق ترکیب با نمک‌های فلزی به آب حل می‌شود.

مشخصات فیزیکوشیمیایی هپارین سدیم سالت عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: (C12H19NO20S3)n
 • جرم مولی: متغیر و وابسته به وزن مولکولی هپارین
 • شکل ظاهری: پودر سفید
 • دمای ذوب: بین 120-128 درجه سلسیوس
 • حلالیت در آب: قابل حل در آب
 • pH محلول آبی: حدود 7
 • دوام در حلال‌های آلی: قابل حل در آب، به دلیل داشتن گروه‌های پلار برای اتصال به آنتی‌ترومبین III و دیگر پروتئین‌های
 • خونی، قابلیت حل شدن در حلال‌های آلی کم است.
 • شکل دارویی: به صورت نمک سدیمی، مانند هپارین سدیم
 • نقطه انعطاف: در حدود 20-25 درجه سلسیوس

با توجه به اینکه هپارین سدیم سالت یک داروی پلی‌ساکاریدی است، وزن مولکولی آن متغیر است و بسته به سایز زنجیره پلیمری می‌تواند متفاوت باشد. همچنین، ترکیب دقیق پلیمر هپارین سدیم سالت در داروهای مختلف ممکن است متفاوت باشد.

هپارین سدیم سالت

کاربرد هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت یک داروی ضد انعقاد است که برای جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی و کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هپارین سدیم سالت به عنوان یک آنتی‌کواگولانت استفاده می‌شود و در درمان بیماری‌هایی مانند انسداد رگ‌های خونی، بیماری‌های قلبی، پیشگیری از خطر سکته مغزی، پروفیلاکسی پس از جراحی و همچنین در درمان بیماری‌های ترومبوزی اساسی و ثانویه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هپارین سدیم سالت به دلیل خاصیت ضد انعقادی که دارد، مانع از تشکیل لخته‌های خونی در رگ‌ها می‌شود و همچنین می‌تواند لخته‌های خونی موجود را حل کند. با این کار، خطر بروز بیماری‌های قلبی عروقی مانند سکته قلبی و سکته مغزی کاهش می‌یابد. هپارین سدیم سالت همچنین می‌تواند به عنوان یک داروی پیشگیری از خطر تشکیل لخته‌های خونی در بیمارانی که بعد از عمل جراحی بستری هستند، استفاده شود.

هپارین سدیم سالت همچنین در درمان بیماری‌های ترومبوزی مانند فراوری خون، بیماری‌های کبدی، سرطان و بیماری‌های کلیوی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در برخی از موارد، هپارین سدیم سالت با داروهای دیگر مانند آسپرین ترکیب می‌شود تا خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی کاهش یابد.

خواص هپارین سدیم سالت

 • منبع بیولوژیکی: مخاط روده خوک
 • سطح کیفیت: 200
 • نوع:درجه I-A
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: پودر
 • فعالیت خاص: ≥180 واحد USP/mg
 • تکنیک: کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • انحلال پذیری: H2O: 50 میلی گرم در میلی لیتر
 • بسته بندی 
 • 10000 UNITS
 • 25000 UNITS
 • 50000 UNITS
 • 100000 UNITS
 • 250000 UNITS
 • 500000 UNITS

هپارین سدیم سالت

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش هپارین سدیم سالت

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  از جمله خرید هپارین سدیم سالت با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

هپارین سدیم سالت

قیمت – هپارین سدیم سالت سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هپارین سدیم سالت می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت