ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

88 / 100

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ،  و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

هموگلوبین انسانی (Human Hemoglobin) یک پروتئین بزرگ است که در سلول‌های قرمز خون انسان وجود دارد و برای حمل اکسیژن از ریه‌ها به بافت‌های بدن استفاده می‌شود. هموگلوبین انسانی شامل چهار زنجیره پپتیدی است که هر یک حاوی یک گروه هم (Heme) هستند.

کد H7379 به هموگلوبین بتای حلقه پنجم اشاره دارد. هموگلوبین انسانی از چهار نوع زیر تشکیل شده است:
– هموگلوبین آلفا (HbA)
– هموگلوبین بتا (HbB)
– هموگلوبین گاما (HbG)
– هموگلوبین دلتا (HbD)

هموگلوبین بتا (HbB)، که با کد H7379 مشخص می‌شود، یکی از دو زنجیره پپتیدی شامل درون حلقه پنجم هموگلوبین است. این زنجیره پپتیدی حاوی یک گروه هم است که نقش مهمی در حمل اکسیژن به بافت‌های بدن دارد. در بیماری‌هایی مانند کم‌خونی همولیتیک، بیماری سل، بیماری کبدی و … سطح هموگلوبین در خون می‌تواند کاهش یا افزایش یابد که ممکن است نیاز به درمان داشته باشد.

مشخصات و ویژگی های  Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید. 

Hbهموگلوبین انسانی کد H7379 جزو اصلی گلبول های خون است و مسئول رنگ قرمز آنها است. غلظت طبیعی آن در قلبول های قرمز 34% است . هموگلوبین مهمترین پروتئین تنفسی مهره داران به دلیل توانایی انتقال اکسیژن از ریه ها به بافت های بدن و تسهیل انتقال دی اکسید کربن است.

H7379

Sigma-Aldrich

Hämoglobin human

lyophilized powder

Synonym(e):Haemoglobin aus Rinderblut, Hb
CAS-Nummer:9008-02-0
MDL-Nummer:MFCD00131282
eCl@ss:42030116
NACRES:NA.61

مشخصات فنی

 • منبع بیولوژیکی
 • انسانی
  سطح کیفیت
 • 200
  شکل
 • پودر لیوفیلیزه
  تکنیک)
 • ایمونواسی آنزیمی: مناسب
  ناخالصی ها
 • آنتی ژن HIV و هپاتیت B، منفی بود
  انحلال پذیری
 • H2O: محلول 20 میلی گرم در میلی لیتر
  شماره دسترسی UniProt
 • P02008
  P02042
  P02100
  P09105
  P68871
  P69891
  P69892
  P69905
  دمای ذخیره سازی
 • 2-8 درجه سانتی گراد
  اطلاعات ژنتیکی
 • انسان … HBA1(3039) , HBA2(3040) , HBB(3043) , HBD(3045) , HBE1(3046) , HBG1(3047) , HBG2(3048) , HBQ1(3049) , HBZ(3049)

کاربردها Hb هموگلوبین انسانی

ازHb هموگلوبین انسانی کد H7379 در تولید یک روش ایمونواسی سریع برای تشخیص پروتئین متصل به رتینول استفاده شد . همچنین این ماده در مهار واکنش پلاکت انسان توسط عامل آرامش بخش مشتق از آندوتلیوم استفاده شد.

کاربردهای هموگلوبین انسانی (Hemoglobin) در پزشکی عبارتند از:

 1. اندازه‌گیری سطح هموگلوبین در خون: سطح هموگلوبین در خون نشان دهنده میزان اکسیژن حمل شده توسط سلول‌های قرمز خون است. اندازه‌گیری سطح هموگلوبین در خون به عنوان یکی از آزمایش‌های پایه‌ای پزشکی استفاده می‌شود.
 2. درمان کم‌خونی: در صورت کمبود هموگلوبین در خون، بیماران ممکن است به هموگلوبین انسانی نیاز داشته باشند. در این موارد، ممکن است هموگلوبین انسانی به صورت تزریقی به بیمار تجویز شود.
 3. تشخیص بیماری‌های مرتبط با هموگلوبین: بیماری‌هایی مانند کم‌خونی همولیتیک، بیماری سل، بیماری کبدی و … ممکن است با تغییر سطح هموگلوبین در خون همراه باشند. بنابراین، اندازه‌گیری سطح هموگلوبین در خون ممکن است برای تشخیص و پیگیری این بیماری‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
 4. تحقیقات دارویی: هموگلوبین انسانی می‌تواند به عنوان یکی از مدل‌های آزمایشگاهی در تحقیقات دارویی استفاده شود. این پروتئین به عنوان یکی از عوامل مهم در حمل اکسیژن به بافت‌های بدن شناخته شده است و ممکن است در تحقیقات مرتبط با بیماری‌های قلبی، ریوی و مغزی مورد استفاده قرار گیرد.

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379-3-min

اقدامات Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

شاخص فیزیولوزیکی اکسیژن رسانی خون است  +Fe2+    fe3  تعادل یک گشاد کننده عروق کد، NO هموگلوبین اکسیژن زدایی با کاهش نیتریت به جریان خون را در بافت های فاقد اکسیژن افزایش می دهد، به یک حلقه بازخورد دسترسی پیدا می کند. NO انتقال دهنده اکسیژن ، پاک کننده می باشد.از آنجا که در هموگلوبین بومی به راحتی در هوا اکسید می شود، ممکن است این ترکیبات عمدتا متهموگلوبین باشند.

بیشتر بخوانید:اسید اتیلن دی آمین تترا استیک کد 03695

قیمت – فروش Hb  هموگلوبین انسانی 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص محصولات مرک آلمان و سیگماآلدریچ Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 می باشد .شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروشHb هموگلوبین انسانی کد H7379 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید ماده Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 سیگما آلدریچ با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.خرید نیکوتین مایع

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379-3-min

جهت مشاهده محصول و آنالیز کلیک نمائید.

اطلاعات خرید Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت  Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.نیکوتین مرک 820877

قیمت – Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش Hb هموگلوبین انسانی کد H7379 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

Hb هموگلوبین انسانی کد H7379

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت