ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

گلوتارآلدئید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

گلوتارآلدئید

83 / 100

گلوتارآلدئید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

گلوتارآلدئید

گلوتارآلدئید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک عامل حفظ کننده‌ی غذا به کار می‌رود. این ماده به صورت طبیعی در برخی از میوه‌ها و سبزیجات وجود دارد، اما اغلب به عنوان یک ماده افزودنی در مواد غذایی استفاده می‌شود.

گلوتارآلدئید به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی‌ای که دارد، به عنوان یک حفظ کننده در مواد غذایی استفاده می‌شود. هدف استفاده از گلوتارآلدئید این است که عمر مفید مواد غذایی را افزایش دهد و از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها جلوگیری کند.

استفاده از گلوتارآلدئید در مواد غذایی معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما در برخی موارد مصرف آن ممکن است باعث حساسیت‌های غذایی شود. بنابراین، در برخی کشورها استفاده از گلوتارآلدئید محدود شده است.

مشخصات گلوتارآلدئید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

G6257
Sigma-Aldrich

Glutaraldehyde solution

Grade II, 25% in H2O

Synonym(s):Glutaric dialdehyde solution, Pentane-1,5-dial
Linear Formula:OHC(CH2)3CHO
CAS Number:111-30-8
Molecular Weight:100.12
Beilstein:605390
MDL number:MFCD00007025
PubChem Substance ID:24895250
NACRES:NA.21
گلوتارآلدئید

گلوتارآلدئید

 

 

 

 

مشخصات فیزیکو شیمیایی گلوتارآلدئید

گلوتارآلدئید یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C5H8O5 است. این ترکیب یک کربوکسیلیک اسید دیکربوکسیلیک است و به عنوان یک ماده میانی در فرآیندهای شیمیایی و صنعتی استفاده می‌شود.

مشخصات فیزیکوشیمیایی گلوتارآلدئید به شرح زیر است:

جرم مولی: ۱۳۲٫۰۹ گرم بر مول
چگالی: ۱٫۷۴۲ گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای اتاق
نقطه ذوب: ۱۲۱-۱۲۵ درجه سلسیوس
نقطه جوش: ۲۲۰-۲۲۵ درجه سلسیوس
حلالیت در آب: قابل حل در آب
خطرات: گلوتارآلدئید ماده‌ای تحریک‌کننده است و با تماس با چشم‌ها، پوست و تنفس می‌تواند آسیب برساند. همچنین ممکن است سرطانزا باشد و باید با احتیاط و توجه به مقررات ایمنی و بهداشتی استفاده شود.

خواص گلوتارآلدئید

 • نوع
  درجه دوم
 • سطح کیفیت
  200
 • تمرکز
  25 درصد در H2O
 • سیم SMILES
  [H]C(CCCC([H])=O)=O
 • InChI
  1S/C5H8O2/c6-4-2-1-3-5-7/h4-5H،1-3H2
 • کلید InChI
  SXRSQZLOMIGNAQ-UHFFFAOYSA-N
گلوتارآلدئید

گلوتارآلدئید

کاربرد گلوتارآلدئید

گلوتارآلدئید به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص متعددی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از خواص و کاربردهای گلوتارآلدئید اشاره شده است:

ماده‌ی میانی در تولید رنگ‌ها، پلاستیک‌ها و رزین‌ها
افزایش ماندگاری و شفافیت در محصولات نظافتی و آرایشی
در تولید مواد ضدعفونی کننده و ماده‌ی حفظ کننده‌ی غذا به کار می‌رود
استفاده در صنایع الکترونیکی و فرآیندهای تصفیه آب
استفاده در تولید مواد شیمیایی دارویی
به عنوان یک ماده‌ی حفظ کننده‌ی گیاهان و آبگیر در کشاورزی
به عنوان یک ماده‌ی حفظ کننده‌ی چوب در صنایع ساختمانی
در کل، گلوتارآلدئید به عنوان یک ماده‌ی متعدد الاستفاده در صنایع مختلف به کار می‌رود.

چه موادی با گلوتارآلدئید ترکیب می‌شوند؟

گلوتارآلدئید به عنوان یک ترکیب شیمیایی با انواعی از مواد دیگر قابل ترکیب است. برخی از موادی که با گلوتارآلدئید ترکیب می‌شوند عبارتند از:

۱. آمین‌ها: گلوتارآلدئید با آمین‌ها و امینواسیدها ترکیب می‌شود و موادی مانند پروتئین‌ها و پپتیدها را تشکیل می‌دهد.

۲. الکل‌ها: گلوتارآلدئید می‌تواند با الکل‌ها ترکیب شود تا الکل‌های گلیکولیک پلیمری تشکیل شود که در صنایع پلاستیک، رنگ و رزین‌ها به کار می‌روند.

۳. اتیلن: گلوتارآلدئید با اتیلن ترکیب شده و پلاستیک پلی‌اتیلن گلیکولیک تولید می‌شود که در صنعت بسته‌بندی و ساخت قطعات خودرو کاربرد دارد.

۴. آمونیاک:  با آمونیاک ترکیب شده و موادی مانند ملامین‌ها و رزین‌های فنی تولید می‌شود که در صنایع چوب، مبلمان و فرش کاربرد دارند.

۵. اکسیژن:  با اکسیژن ترکیب شده و موادی مانند پلی‌هیدروکسی استیرن‌ها و رزین‌های پلی‌آمید تولید می‌شود که در صنایع الکترونیک، دارویی و نساجی به کار می‌روند.

در کل، گلوتارآلدئید با انواعی از مواد شیمیایی قابل ترکیب است و می‌تواند به عنوان یک ماده میانی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

گلوتارآلدئید.

کاربرد گلوتارآلدئید در مواد شیمیایی

گلوتارآلدئید یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متعدد در صنایع مختلف است. در زیر به برخی از کاربردهای گلوتارآلدئید در مواد شیمیایی اشاره شده است:

۱. تولید رزین‌ها:به عنوان یک ماده میانی در تولید رزین‌های دمای بالا و پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رزین‌ها در صنایع رنگ، چوب، پوشش‌دهی، چاپ و مواد شیمیایی دیگر به کار می‌روند.

۲. تولید مواد حفظ کننده‌ی غذا:به عنوان یک ماده حفظ کننده‌ی غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده‌ی ضد باکتری در محصولات نظافتی و بهداشتی نیز استفاده می‌شود.

۳. تولید پلیمرها: در تولید پلیمرهایی مانند پلی‌استر و پلی‌آمید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمرها در صنایع الکترونیک، دارویی و نساجی به کار می‌روند.

۴. تولید مواد شیمیایی دارویی: به عنوان یک ماده میانی در تولید مواد شیمیایی دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از مواد شیمیایی دارویی که با استفاده از گلوتارآلدئید تولید می‌شوند عبارتند از آنتی‌بیوتیک‌ها، آمینواسیدها و ویتامین‌ها.

۵. تولید مواد شیمیایی صنعتی:  در تولید مواد شیمیایی صنعتی مانند مواد حفظ کننده‌ی چوب، آبگیرها و مواد ضدعفونی کننده به کار می‌روند.

در کل، گلوتارآلدئید به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متعدد در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

گلوتارآلدئید.

بسته بندی

 • 100 ML
 • 10 X 10 ML
 • 1 L

خرید و فروش گلوتارآلدئید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید گلوتارآلدئید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

گلوتارآلدئید.

قیمت – گلوتارآلدئید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی اتیلن گلیکول متیل اتر می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت