ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کورکومین کد C1386

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کورکومین کد C1386

87 / 100

کورکومین کد C1386 را از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کورکومین کد C1386

کورکومین کد C1386 یک ترکیب شیمیایی طبیعی است که از ریشه زنجبیل زرد به دست می‌آید. این ترکیب در جیره غذایی سنتی هند و چین به طور گسترده مصرف می‌شود و به عنوان یک رنگدهی طبیعی نیز به کار می‌رود. کورکومین به عنوان یک ضد التهاب طبیعی شناخته شده است و به دلیل فعالیت آنتی‌اکسیدانی خود، به عنوان یک ماده‌ای مفید برای حفظ سلامتی قلبی، مغزی و سایر اعضا شناخته می‌شود.

مطالعات نشان داده‌اند که مصرف کورکومین می‌تواند در کاهش التهاب‌های مرتبط با بیماری‌های مفصلی، کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی و عروقی، بهبود عملکرد مغزی، کاهش علائم افسردگی و بهبود عملکرد گوارشی مفید باشد. همچنین، برخی تحقیقات نشان داده‌اند که کورکومین می‌تواند در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی مانند سرطان، دیابت و بیماری‌های نفرینی مفید باشد. با این حال، نیاز به مطالعات بیشتری در این زمینه وجود دارد تا اطلاعات دقیق‌تری درباره مزایا و عوارض کورکومین به دست آید.

مشخصات کورکومین کد C1386

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

C1386

Sigma-Aldrich

Curcumin

from Curcuma longa (Turmeric), powder

Synonyme(s):
(E,E)-1,7-bis(4-Hydroxy-3-methoxyphenyl)-1,6-heptadiene-
3,5-dione, Diferuloylmethane, Diferulylmethane, Natural Yellow 3
Formule linéaire:[HOC6H3(OCH3)CH=CHCO]2CH2کورکومین کد C1386
Numéro CAS:458-37-7
Poids moléculaire:368.38
Numéro C.I. (Colour Index):75300
Beilstein:2306965
Numéro EC:207-280-5
Numéro MDL:MFCD00008365
ID de substance PubChem:24892408
NACRES:NA.77

مشحصات فنی کورکومین کد C1386 

 • منبع بیولوژیکی
  کورکوما لونگا (زردچوبه)
 • سطح کیفیت
  200
 • چگالی بخار
  13 (در مقابل هوا)
 • تست / سنجش
  ≥65٪ (HPLC)
 • فرم
  پودر
 • pf
  175 درجه سانتی گراد

شرح توضیحات کلی کورکومین کد C1386 

کورکومین یک پلی فنل زرد رنگ است که از ریزوم گیاه Curcuma longa L به دست می‌آید. این ماده بخش مهمی از رژیم‌های غذایی و داروهای گیاهی مختلف را تشکیل می‌دهد، به‌ویژه در قاره آسیا به دلیل اثرات مفید آن بر سلامت انسان.[1][2][3]. ]

کاربرد کورکومین کد C1386 

کورکومین یک ترکیب شیمیایی طبیعی است که از ریشه زنجبیل زرد (Curcuma longa) استخراج می‌شود و به عنوان یک رنگدانه طبیعی و همچنین یک عصاره گیاهی در تغذیه و پزشکی سنتی استفاده می‌شود.

برخی از کاربردهای کورکومین عبارتند از:

 1. بهبود عملکرد مغزی: کورکومین به دلیل فعالیت ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی خود، می‌تواند به بهبود عملکرد مغز و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با پیری مغزی کمک کند.
 2. کاهش التهابات: کورکومین به عنوان یک ضد التهاب طبیعی شناخته شده است و می‌تواند در کاهش التهاب‌های مرتبط با بیماری‌های مزمن مانند آرتریت، التهاب مفاصل و التهاب روده کمک کند.
 3. پیشگیری از بیماری‌های قلبی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف کورکومین می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌های قلبی کمک کند، با کاهش فشار خون و کلسترول خون و بهبود عملکرد عروق خونی.
 4. کاهش خطر بیماری‌های سرطانی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که کورکومین می‌تواند به کاهش خطر برخی از بیماری‌های سرطانی مانند سرطان پستان، سرطان کبد و سرطان پوست کمک کند.
 5. بهبود عملکرد گوارشی: کورکومین می‌تواند در بهبود عملکرد گوارشی کمک کند و در درمان برخی از بیماری‌های مرتبط با گوارش مانند عفونت‌های باکتریایی و التهاب روده مفید باشد.
 6. کاهش درد: برخی مطالعات نشان داده‌اند که کورکومین می‌تواند در کاهش درد‌های مرتبط با بیماری‌های مختلف مانند دردهای مفصلی و درد عضلانی کمک کند.

کورکومین کد C1386

کورکومین استفاده شده است:

 • برای مطالعه تأثیر آن بر پیامدها و مکانیسم دخیل در سرکوب ژن هومئوباکس انسانی NKX3.1 در سلول سرطان پروستات LNCaP[1]
 • بررسی تأثیر آن بر استرس در خوک‌ها با تأثیر مهاری بر غلظت کورتیزول سرم، تولید اکسید نیتریک هیپوکامپ و بیان فاکتور نوروتروفیک مشتق از مغز
 • مطالعه اثر آن به عنوان یک مکمل غذایی بر رشد، ایمنی، فعالیت آنتی اکسیدانی و مقاومت به بیماری در Oreochromis niloticus
  برای تجزیه و تحلیل اثر محافظتی آن بر روی کشت های ارگانوتیپی برش هیپوکامپ در برابر سمیت سیناپسی ناشی از پپتیدهای بتا آمیلوئید (Aβ1-42)
 • بررسی امکان غلظت غیر سمی آن برای کاهش التهاب ناشی از اینترلوکین-1بتا (IL-1β) در کشت های ریزنمونه غضروفی
 • به منظور مطالعه تاثیر محافظتی آن در برابر آسیب ایسکمی روده- خونرسانی مجدد در موش صحرایی
 • برای اندازه گیری فعالیت ضد باکتریایی آن در شرایط آزمایشگاهی
 • برای تعیین اثرات پیشگیرانه آن برای بیماری آلزایمر (AD) در موش
 • به عنوان یک عامل دو عملکردی برای تولید و اعتبار سنجی سیستم گزارشگر فاکتور 2 (Nrf2) مربوط به اریتروئید 2
 • برای مطالعه اثرات مهاری آن در شرایط آزمایشگاهی بر فعالیت گلوکورونیداسیون کبد انسان
 • برای ارزیابی اثرات آن بر فنوتیپ های مشابه بیماری پارکینسون (PD)

بسته بندی

5، 10، 50 گرم در بطری شیشه ای

کورکومین کد C1386

اقدامات بیوشیمیک/فیزیولوژیک

یک ترکیب فنلی طبیعی عامل ضد تومور قوی با خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی. کورکومین علاوه بر فعالیت شیمی درمانی، به عنوان یک عامل بالقوه پیشگیری کننده از شیمی درمانی نیز ذکر شده است. آپوپتوز را در سلول های سرطانی القا می کند و فعالیت پروتئین کیناز C (PKC) ناشی از استر فوربول را مهار می کند.

گزارش شده است که تولید سیتوکین های التهابی توسط مونوسیت های خون محیطی و ماکروفاژهای آلوئولی را مهار می کند. مهار کننده قوی تیروزین کیناز EGFR و کیناز IκB. نیتریک اکسید سنتاز القایی (iNOS)، سیکلوکسیژناز و لیپوکسیژناز را مهار می کند. به راحتی در سیتوپلاسم سلول ها نفوذ می کند و در ساختارهای غشایی مانند غشای پلاسما، شبکه آندوپلاسمی و پوشش هسته تجمع می یابد.

خواص کورکومین

کورکومین دارای خواص ضد التهابی، پیشگیری کننده از سرطان و آنتی اکسیدان است. همچنین ماهیت آنتاگونیستی را نسبت به خوشه سرطان روده بزرگ، سینه و مغز خون نشان می دهد. این کار را از طریق داشتن یک اثر بازدارنده بر روی آنزیم‌های مرتبط مختلف مانند سیکلاکسیژناز-2 (COX-2)، لیپوکسیژناز و اورنیتین دکربوکسیلاز انجام می‌دهد.

همچنین فرض بر این است که اثرات ضد افسردگی، ضد استرس و محافظت عصبی بر انسان و سایر حیوانات دارد. به دلیل توانایی آن در ایجاد سمیت سیناپسی، اعلام شده است که به عنوان یک درمان برای بیماری آلزایمر استفاده می شود.علاوه بر این، فعالیت های ضد قارچی، ضد ویروسی، ضد میکروبی، شیمی درمانی، حساس کننده پرتو و ترمیم زخم را نیز نشان می دهد.

ویژگی ها و مزیت ها

این ترکیب یک محصول برجسته برای تحقیقات تنظیم ژن است. اینجا را کلیک کنید تا محصولات ویژه ژن مقررات را کشف کنید. در sigma.com/discover-bsm درباره مولکول‌های کوچک فعال زیستی برای سایر زمینه‌های تحقیقاتی بیشتر بیاموزید.

آیا مصرف کورکومین کد C1386 برای همه مناسب است؟

مصرف کورکومین برای همه مناسب نیست و باید با احتیاط و بر اساس دستورالعمل‌های پزشکی و تغذیه‌ای مناسب صورت گیرد. برخی از افراد ممکن است به دلیل شرایط خاص سلامتی، مصرف کورکومین را نتوانند تحمل کنند یا با عوارض جانبی روبرو شوند. به عنوان مثال، مصرف کورکومین ممکن است با داروهای ضد پلاکت خون تداخل داشته باشد و خطر خونریزی را افزایش دهد. همچنین، برخی از افراد ممکن است به دلیل حساسیت به کورکومین، عوارض حادی مانند تحریک پوستی، تب و درد سر داشته باشند.

به طور کلی، افرادی که دارای بیماری خاصی هستند، افرادی که داروهای خاصی مصرف می‌کنند، زنان باردار و شیرده و افرادی که قصد عمل جراحی دارند، قبل از مصرف کورکومین باید با پزشک خود مشورت کنند. همچنین، افرادی که مشکلات گوارشی دارند، باید با احتیاط مصرف کنند و در صورت وجود عوارض جانبی، به پزشک خود اطلاع دهند. در نهایت، برای مصرف کورکومین بهتر است از محصولات با کیفیت و از منابع معتبر تهیه شده استفاده کنید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش کورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید کورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

کورکومین کد C1386

اطلاعات خرید کورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریدکورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت – کورکومین کد C1386 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسکوپولامین هیدروبروماید تری هیدرات سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت