ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

84 / 100

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید. محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم  (Betaine Sigma-Aldrich) محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات مشابه با هیدروکسید سدیم (NaOH) و هیدروکسید پتاسیم (KOH) است که در فرآیندهای مختلف صنایع شیمیایی، پتروشیمی، داروسازی و الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم (TBAH) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C16H37NO است که در آب و الکل قابل حل است. این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی با خصوصیات مشابه با هیدروکسید سدیم (NaOH) و هیدروکسید پتاسیم (KOH) شناخته می‌شود.

هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم (TBAOH) یک نمک آمونیوم چهارتایی است که عمدتا به عنوان یک پایه قوی و کاتالیزور انتقال فاز استفاده می شود. TBAOH ممکن است به عنوان یک معرف جفت یونی در آماده سازی فاز متحرک برای کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا جفت یون فاز معکوس در طی تعیین کروم (III) و کروم (VI) استفاده شود.محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

مشخصات محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

86854
Supelco

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیومTetrabutylammonium hydroxide solution

~40% in water, suitable for ion chromatography

Linear Formula:(CH3CH2CH2CH2)4N(OH)
CAS Number:2052-49-5
Molecular Weight:259.47
Beilstein:3571228
MDL number:MFCD00009425
PubChem Substance ID:329769497
NACRES:NB.21

مشخصات فنی محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم (TBAH) یک ماده شیمیایی با فرمول شیمیایی C16H37NO است که در آب و الکل قابل حل است. در زیر مشخصات فنی این ترکیب ذکر شده است:

 • وزن مولکولی: 259.48 g/mol
 • نقطه ذوب: 65-68 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 192-194 درجه سلسیوس
 • چگالی: 0.96 g/mL در 25 درجه سلسیوس
 • pH: 11-12 در حالت محلول آبی با غلظت 1M

قابلیت اشتعال: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم قابل اشتعال است و باید با احتیاط و در شرایط ایمنی مناسب نگهداری شود.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم
خطرات و ایمنی: این ترکیب باید در محیطی خشک و خنک نگهداری شود و از تماس با چشم، پوست و لبهای دهان خودداری شود. این ترکیب باید تنها در محیط‌های پوشیده و با استفاده از لوازم ایمنی مناسب مانند دستکش، عینک و ماسک محافظ مورد استفاده قرار گیرد.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

 • شرح:کاتیونی
 • سطح کیفیت:100
 • فرم:مایع
 • تمرکز:40% در آب
 • کروماتوگرافی یونی: مناسب
 • ناخالصی ها:≤0.01% هالیدها (به عنوان برمید)
 • تراکم:0.995 گرم بر سانتی متر مکعب
 • آثار آنیونی:سولفات (SO42-): ≤100 mg/kg
 • آثار کاتیونی:K: ≤100 میلی گرم بر کیلوگرم
  Na: ≤100 mg/kg

کاربرد محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در فرآیندهای مختلف شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب در صنایع مختلف عبارتند از:

تصفیه آب: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در فرآیندهای تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند باعث کاهش میزان اسیدیته آب شود و بهبود کیفیت آب را فراهم کند.

صنایع داروسازی: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در تولید داروهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل پایداری، عامل خنثی‌کننده و عامل تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید داروها استفاده شود.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

صنایع الکترونیک: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در تولید واکنشگرهای الکترونیکی، سلول‌های خورشیدی و دستگاه‌های نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید کاتالیست‌ها: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در تولید کاتالیست‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده پایه در تولید کاتالیست‌های فلزی و غیرفلزی استفاده شود.

بنابراین، محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی با کاربردهای متنوع در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی در صنعت پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

بله، محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم (TBAH) در صنعت پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک عامل قلیایی در بسیاری از فرآیندهای پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم در صنعت پتروشیمی عبارتند از:

فرآیندهای خنثی‌سازی: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل قلیایی در فرآیندهای خنثی‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده خنثی‌کننده در فرآیندهای تولید پلیمرها، سوخت‌های هواپیما، مواد شیمیایی و دیگر محصولات پتروشیمی مورد استفاده قرار بگیرد.

فرآیندهای تصفیه: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل قلیایی در فرآیندهای تصفیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل پایداری در فرآیندهای تصفیه آب، خنک کننده‌ها و دیگر مواد شیمیایی استفاده شود.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

فرآیندهای شیمیایی: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل قلیایی در فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل پایداری، عامل خنثی‌کننده و عامل تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار بگیرد.

بنابراین، محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ماده شیمیایی قلیایی با کاربردهای متنوع در صنعت پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

آیا محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم در داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

بله، محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم (TBAH) در داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک عامل پایداری، عامل خنثی‌کننده و عامل تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم در داروسازی عبارتند از:

 1. تولید داروهای ژنریک: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید داروهای ژنریک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل پایداری و عامل خنثی‌کننده در فرآیندهای تولید داروهای ژنریک استفاده شود.
 2. تولید داروهای سیستمیک: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل پایداری در فرآیندهای تولید داروهای سیستمیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل خنثی‌کننده و تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید داروهای سیستمیک استفاده شود.
 3. تولید داروهای بیولوژیکی: محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک عامل پایداری و عامل تنظیم کننده pH در فرآیندهای تولید داروهای بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل خنثی‌کننده در فرآیندهای تولید داروهای بیولوژیکی مانند پروتئین‌ها، آنتی‌بادی‌ها و واکسن‌ها استفاده شود.

بنابراین، محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متنوع در داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

خرید و فروش محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید محلول هیدروکسید تترابوتیل آمونیوم سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت