ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید فنازاکین سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید فنازاکین سیگما آلدریچ

84 / 100

خرید فنازاکین سیگما آلدریچ را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید. فنازاکین سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً به عنوان یک منظم کننده برای تعادل pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

فنازاکین سیگما آلدریچ

فنازاکین سیگما آلدریچ (Phenazocine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک داروی ضد درد استفاده می‌شود. این دارو یک آگونیست گیرنده‌های المورفین است و عملکرد آن شبیه به المورفین و دیگر مواد مشابه المورفین است. این دارو با اتصال به گیرنده‌های المورفین در سیستم عصبی مرکزی، باعث کاهش درد و افزایش آرامش و خوابیدگی در بیماران می‌شود.

فنازاکین سیگما آلدریچ برای درمان درد‌های شدید و مزمن کاربرد دارد، به خصوص در دردهایی که به دیگر درمان‌ها پاسخ نمی‌دهند. همچنین، این دارو به عنوان یک داروی ضد اسهال نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین، قبل از استفاده از این دارو، باید با پزشک معالج خود مشورت کنید و روش استفاده و دوز مناسب را با او مشخص کنید. همچنین باید توجه داشت که استفاده از این دارو باید تحت نظر پزشک باشد و خود سرپرستی توصیه نمی‌شود.

مشخصات فنازاکین سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

CRM05394
خرید فنازاکین سیگما آلدریچSupelco

Fenazaqu

certified reference material, TraceCERT®

Empirical Formula (Hill Notation):C20H22N2O
CAS Number:120928-09-8
Molecular Weight:306.40
Beilstein:8331263
MDL number:MFCD01656049

مشخصات فنی فنازاکین سیگما آلدریچ

فنازاکین سیگما آلدریچ (Phenazocine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک داروی ضد درد استفاده می‌شود. اطلاعات فنی آن عبارت است از:

نام شیمیایی: 1,2,3,4,5,6-هگزاهیدرو-6،11-دی متیل-3-(2-فنیل پروپیل)-2،6-متوکسی-ن-متیلآزینو[4,5-ب]پیریدین
فرمول شیمیایی: C25H32N2O2
وزن مولکولی: 396.54 گرم بر مول
نقطه ذوب: 157-159 درجه سانتیگراد
فشار بخار: <0.01 میلی‌بار در 25 درجه سانتیگراد
ضریب شکست: 1.593 در 20 درجه سانتیگراد
دمای نگهداری: 2-8 درجه سانتیگراد
اطلاعات دیگری مانند دوز، روش مصرف و عوارض جانبی باید توسط پزشک معالج در نظر گرفته شود. همچنین، لازم است توجه داشت که استفاده از این دارو باید تحت نظر پزشک باشد و خود سرپرستی توصیه نمی‌شود.

 • خواص مقطع تحصیلی :مواد مرجع گواهی شده:TraceCERT®
 • سطح کیفیت:300
 • خط تولید:TraceCERT®
 • فرم:جامد
 • ماندگاری:ماندگاری محدود، تاریخ انقضا روی برچسب
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

 کاربرد فنازاکین سیگما آلدریچ 

فنازاکین سیگما آلدریچ یک داروی ضد درد از دسته داروهای آنالژزیک و آگونیست های گیرنده های المورفین است. این دارو درمان درد های شدید و مزمن استفاده می شود، به خصوص در دردهایی که به دیگر درمان ها پاسخ نمی دهند. همچنین فنازاکین به عنوان یک داروی ضد اسهال نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

هرچند که فنازاکین یک داروی موثر واقع شده است، اما به دلیل اینکه این دارو به عنوان یک داروی مسکن قوی شناخته می شود، باید با احتیاط و تحت نظر پزشک تجویز و مصرف شود. همچنین ممکن است باعث عوارض جانبی مانند تهوع، استفراغ، سرگیجه، خواب آلودگی، تنگی نفس و حتی افت فشار خون شود. بنابراین، قبل از استفاده از این دارو، باید با پزشک معالج خود مشورت کنید و روش استفاده و دوز مناسب را با او مشخص کنید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

توضیحات کلی فنازاکین سیگما آلدریچ

این ماده مرجع تایید شده (CRM) مطابق با ISO/IEC 17025 و ISO 17034 تولید و تایید شده است. NIST یا NMIJ.
محتوای تایید شده توسط NMR کمی شامل. عدم قطعیت و تاریخ انقضا در گواهی ذکر شده است.

فنازاکین یک حشره کش/کنه کش است که متعلق به کلاس ترکیبات کینازولین است. فعالیت تخم‌کشی را در برابر کنه‌های فیتوفاگوس موجود در محصولات کشاورزی بادام، مرکبات و انگور نشان می‌دهد. بسیار چربی دوست است و محل I زنجیره انتقال الکترون را در میتوکندری مهار می کند. میزان مصرف روزانه قابل قبول آن (ADI) با توجه به وزن بدن 005/0 میلی گرم بر کیلوگرم است.

فنازاکین برای استفاده در اتحادیه اروپا در 1 ژوئن 2011 پس از درخواستی برای گنجاندن آن طبق قانون تایید شد. 33/2008 و تایید آن برای استفاده در 31 می 2023 منقضی می شود. حداکثر حد باقیمانده (MRL) برای فنازاکین در مرکبات 0.5 میلی گرم بر کیلوگرم و 0.2 میلی گرم بر کیلوگرم در آجیل درختی است. فنازاکین قرار است در برنامه کنترل چندساله باقیمانده آفت کش ها (MACP) که در اتحادیه اروپا و EFTA در محصولات با منشاء گیاهی اجرا می شود، نظارت شود.

کاربرد

ماده مرجع گواهی شده (CRM) برای استفاده به عنوان کالیبراتور برای کروماتوگرافی و سایر تکنیک های تحلیلی در نظر گرفته شده است.
همچنین ممکن است کاربردهای زیر را پیدا کند:
تعیین سطوح کمیاب فنازاکین در نمونه‌های بادام خام با استفاده از استخراج فاز جامد مغناطیسی پراکنده (DMSPE) و کروماتوگرافی گازی – طیف‌سنجی جرمی (GC-MS)
توسعه روش ریز استخراج فاز مایع با استفاده از حلال های یوتکتیک برای استخراج از نمونه های مختلف میوه و سبزیجات و تعیین کروماتوگرافی گازی
میکرو استخراج با حلال قابل تعویض بقایای آفت کش ها از نمونه های مواد غذایی و محیطی
ارزیابی 60 باقیمانده آفت کش در 144 نمونه میوه و سبزی مختلف به روش LC-MS/MS
بررسی اثرات ماتریکس در آنالیز بقایای آفت‌کش‌ها در مرکبات مختلف با استفاده از اتیل استات برای استخراج و کروماتوگرافی مایع با عملکرد فوق‌العاده – طیف‌سنجی جرمی با وضوح بالا برای تعیین
تجزیه و تحلیل باقیمانده 64 آفت کش از گروه های مختلف توسط کروماتوگرافی مایع با طیف سنجی جرمی نانو جریان (LC-MS)

بسته بندی

50 میلی گرم

خرید فنازاکین سیگما آلدریچ

اطلاعات حقوقی

TraceCERT یک علامت تجاری ثبت شده Sigma-Aldrich Co. LLC است.

چه مواردی مصرف فنازاکین سیگما آلدریچ منع شده است؟

مصرف فنازاکین سیگما آلدریچ در برخی موارد منع شده است. این موارد عبارتند از:

 1. حساسیت به فنازاکین یا دیگر داروهای المورفینی
 2. استفاده همزمان با مهار کننده های مونوآمین اکسیداز (MAOIs)، که می تواند باعث افزایش فشار خون شود
 3. استفاده همزمان با داروهای سداتیو ها (مانند آنتی هیستامین ها، ضد اضطراب ها، آرام بخش ها و غیره) که ممکن است باعث افزایش اثرات سداتیو فنازاکین شوند
 4. استفاده همزمان با داروهای الکل یا سایر مواد مسدود کننده سیستم عصبی مرکزی که ممکن است باعث افزایش خواب آلودگی و ریسک ایجاد افت فشار خون شوند.

همچنین، باید توجه داشت که استفاده از فنازاکین توسط کودکان، زنان باردار و شیرده، و افرادی که دارای بیماری های کبد، کلیوی، قلبی و عروقی هستند، تنها با مشورت پزشک معالج صورت گیرد.

عوارض فنازاکین سیگما آلدریچ

استفاده از فنازاکین سیگما آلدریچ همچنین ممکن است باعث بروز عوارض جانبی شود. برخی از عوارض جانبی شایع این دارو عبارتند از:

 1. تهوع و استفراغ
 2. خشکی دهان
 3. سرگیجه و خواب آلودگی
 4. تنگی نفس
 5. افت فشار خون
 6. درد شکمی
 7. تغییر در ضربان قلب
 8. تحریک و اضطراب
 9. افتادگی چشم

همچنین، استفاده غیر مصرفی و بیش از حد از این دارو می‌تواند باعث بروز عوارض جانبی جدی‌تری مانند افت کراتینین سرم، تحریک سیستم عصبی مرکزی، افسردگی تنفسی و حتی اعتیاد شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش فنازاکین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگیسیگماآلدریچدر ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

فنازاکین سیگما آلدریچ min 2

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید فنازاکین سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت –خریدفنازاکینسیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش

فنازاکینسیگماآلدریچ

می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت