ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ

86 / 100

خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید. لوتیراستام سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً به عنوان یک منظم کننده برای تعادل pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

لوتیراستام سیگما آلدریچ

لوتیراستام سیگما آلدریچ (Luterastram Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده میانجی در سنتز داروها و تولید محصولات شیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب در واقع یک بلور سفید است که در آب حل می‌شود.

بیشتر به عنوان یک ماده میانجی در تولید داروهای ضد افسردگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین ممکن است در تولید سایر محصولات شیمیایی مانند رنگدانه‌ها و مواد حفظ کننده مورد استفاده قرار گیرد.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این ترکیب و سایر مواد شیمیایی، باید دارای مجوز و آموزش‌های لازم باشید و از احتیاط‌های لازم برای جلوگیری از ایجاد خطرات برای سلامتی پیروی کنید.

مشخصات لوتیراستام سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

PHR1447
Supelco

Levetiracetam

Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material

Synonym(s):Levetiracetam, (αS)-α-Ethyl-2-oxo-1-pyrrolidineacetamide, 2(S)-(2-Oxopyrrolidin-1-yl)butyramide
سیگما آلدریچ Empirical Formula (Hill Notation):C8H14N2O2
CAS Number:102767-28-2
Molecular Weight:170.21
MDL number:MFCD03265610
PubChem Substance ID:329822607

مشخصات فنی لوتیراستام سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات فنی لوتیراستام سیگما آلدریچ به شرح زیر است:لازم به ذکر است که مشخصات فنی ممکن است بسته به منبع و تولیدکننده متفاوت باشد. همچنین برای استفاده از این ماده باید به دقت دستورالعمل تهیه، ذخیره و استفاده آن را دنبال کرد.

 • نام شیمیایی: Luterastram Sigma-Aldrich
 • فرمول شیمیایی: C22H28ClNO
 • وزن مولکولی: 365.92 گرم بر مول
 • نقطه ذوب: 202-204 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 465.4 درجه سلسیوس در فشار نرمال
 • درجه خلوص: حداقل 98٪
 • شکل ظاهری: بلور سفید
 • محلولیت: قابل حل در آب، الکل و کلروفرم
 • کاربردها: تولید داروهای ضد افسردگی و سایر محصولات شیمیایی
 • استاندارد ثانویه دارویی
 • سطح کیفیت:300
 • بسته بندی:pkg 1 گرم
 • تکنیک:HPLC: مناسب
 • کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • برنامه های کاربردی):دارویی (مولکول کوچک)
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

توضیحات کلی لوتیراستام سیگما آلدریچ

استانداردهای ثانویه دارویی برای کاربرد در کنترل کیفیت، جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی به آزمایشگاه های داروسازی و تولیدکنندگان می دهد.
لویتیراستام، آنالوگ پیراستام، یک داروی ضد صرع است که به طور گسترده برای درمان تشنج‌های صرع، صرع جزئی و عمومی استفاده می‌شود.

کاربرد لوتیراستام سیگما آلدریچ

لویتیراستام ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی با تکنیک های مختلف کروماتوگرافی  و تکنیک اسپکتروفلوئوریمتری استفاده شود.
این استانداردهای ثانویه به عنوان مواد مرجع تایید شده واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله، اما نه محدود به آزمایش انتشار دارو، توسعه روش دارویی برای آنالیزهای کمی و کیفی، آزمایش کنترل کیفیت غذا و نوشیدنی، و سایر الزامات کالیبراسیون مناسب هستند.

اقدامات بیوشیمی/فیزیولوژی

لوتیراستام یک پیرولیدین با فعالیت ضد صرع است. اتصال استریو انتخابی لوتیراستام به غشای پلاسمایی سیناپسی در سیستم عصبی مرکزی بدون اتصال در بافت محیطی محدود شد. لوتیراستام بدون تأثیر بر تحریک پذیری عصبی طبیعی، شلیک انفجاری را مهار می کند، که نشان می دهد ممکن است به طور انتخابی از همگام سازی بیش از حد شلیک انفجاری صرعی و انتشار فعالیت تشنج جلوگیری کند.

یادداشت تحلیلی

این استانداردهای ثانویه قابلیت ردیابی چندگانه را برای استانداردهای اولیه USP، EP و BP، در جایی که در دسترس هستند، ارائه می‌کنند.

این ماده مرجع گواهی شده (CRM) مطابق با ISO 17034 و ISO/IEC 17025 تولید و تایید شده است. تمام اطلاعات مربوط به استفاده از این CRM را می توان در گواهی تجزیه و تحلیل یافت.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش لوتیراستام سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

 

خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ

قیمت خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت –خرید لوتیراستام سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش لوتیراستام سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت