ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

84 / 100

خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید. باسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ  (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً به عنوان یک منظم کننده برای تعادل pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ 

اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ (Linoleic acid) یک اسید چرب بی‌قطبن و اساسی است که در بسیاری از مواد غذایی، از جمله روغن‌های گیاهی مانند روغن ذرت، روغن آفتابگردان، روغن بادام، روغن کنجد و ماهی‌های چرب همچون ماهی سردآبی و سایر ماهی‌های گرمابی وجود دارد. این اسید چرب در بسیاری از فرآورده‌های غذایی و مکمل‌های غذایی نیز به صورت علف‌های خشک، کپسول‌های روغنی و پودر موجود است.

ماده شیمیایی L1376 که از شرکت Sigma-Aldrich به عنوان اسید لینولئیک عرضه می‌شود، یک ماده شیمیایی خالص است که به عنوان یک منبع از اسیدهای چرب امگا-۶ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده شیمیایی به عنوان یک مکمل غذایی و در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ماده شیمیایی به عنوان یک ماده اولیه در تولید بسیاری از محصولات غذایی و دارویی، از جمله امولسیفایرها، کرم‌های ضد آفتاب، لوسیون‌های پوستی و داروهایی که برای درمان بیماری‌های قلبی و عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

مشخصات اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

L1376
Sigma-Aldrich

Linoleic acid

≥99%

Synonym(s):9-cis,12-cis-Linoleic acid, cis-9,cis-12-Octadecadienoic acid, Telfairic acid
خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچLinear Formula:CH3(CH2)4CH=CHCH2CH=CH(CH2)7CO2H
CAS Number:60-33-3
Molecular Weight:280.45
Beilstein:1727101
EC Number:200-470-9
MDL number:MFCD00064241
PubChem Substance ID:24896279

مشخصات فنی اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ 

مشخصات فنی اسید لینولئیک (Linoleic acid) L1376 سیگما آلدریچ به شرح زیر است:خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

 • شماره کاتالوگ: L1376
 • نام محصول: Linoleic acid
 • نام شیمیایی: cis, cis-9,12-Octadecadienoic acid
 • فرمول شیمیایی: C18H32O2
 • وزن مولکولی: 280.45 g/mol
 • نقطه ذوب: -5 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 230-232 درجه سلسیوس در فشار 1 میلیمتر جیوه
 • ظاهر: مایع روغنی بی رنگ تا زرد روشن
 • ذخیره سازی: در دمای 2-8 درجه سلسیوس و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.
 • منبع بیولوژیکی:روغن گیاهی (گلرنگ)
 • سطح کیفیت:200
 • سنجش:≥99%
 • فرم:مایع
 • ضریب شکست:n20/D 1.466 (لیتر)
 • bp:229-230 درجه سانتی گراد/16 میلی متر جیوه (لیتر)
 • mp:-5 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم:0.902 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • گروه عملکردی : اسید کربوکسیلیک
 • حمل شده در :محیط

کاربرد اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

اسید لینولئیک (Linoleic acid) L1376 سیگما آلدریچ به عنوان یک منبع از اسیدهای چرب امگا-۶ در مکمل‌های غذایی، تحقیقات علمی و تولید محصولات غذایی و دارویی، از جمله امولسیفایرها، کرم‌های ضد آفتاب، لوسیون‌های پوستی و داروهایی که برای درمان بیماری‌های قلبی و عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسید لینولئیک به عنوان یک منبع مهم از اسیدهای چرب امگا-۶ شناخته شده است و در بسیاری از مواد غذایی، از جمله روغن‌های گیاهی مانند روغن ذرت، روغن آفتابگردان، روغن بادام، روغن کنجد و ماهی‌های چرب همچون ماهی سردآبی و سایر ماهی‌های گرمابی به دست می‌آید. این اسید چرب به دلیل داشتن ویژگی‌هایی همچون افزایش سطح کلسترول خوب (HDL)، کاهش سطح کلسترول بد (LDL) و کاهش فشار خون، برای درمان بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی، اختلالات متابولیکی، پوستی، اختلالات روانی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

همچنین، این ماده شیمیایی در تحقیقات علمی و بالینی نیز به عنوان یک ماده اولیه برای تولید داروهایی که درمان برخی بیماری‌های پوستی، روده، کبد و … را هدف دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این ماده شیمیایی باید دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری موجود در بسته‌بندی محصول را به دقت مطالعه کرده و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، عمل نمایید.

کاربرد اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ در صنعت مواد شیمیایی

اسید لینولئیک (Linoleic acid) L1376 سیگما آلدریچ در صنعت مواد شیمیایی به عنوان یک ماده اولیه در تولید بسیاری از محصولات غذایی و دارویی، از جمله امولسیفایرها، کرم‌های ضد آفتاب، لوسیون‌های پوستی و داروهایی که برای درمان بیماری‌های قلبی و عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، این ماده شیمیایی در تولید چسب‌ها، رنگ‌ها، پلاستیک‌ها، رزین‌ها، مواد نرم کننده، صابون‌ها، شامپوها، مواد شستشوی صنعتی و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای مثال، در صنعت رنگ‌ها، اسید لینولئیک به عنوان یک روغن خشک‌کننده استفاده می‌شود. همچنین، در تولید صابون‌ها، این ماده به عنوان یک عامل افزاینده خواص شستشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که استفاده از این ماده شیمیایی در صنعت مواد شیمیایی باید با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، به عنوان یک ماده شیمیایی قوی، انجام شود. همچنین، قبل از استفاده از این ماده در هر کاربردی، باید دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری موجود در بسته‌بندی محصول را به دقت مطالعه کرده و با متخصصین مرتبط مشورت کرد.

خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

عوارض اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

اسید لینولئیک (Linoleic acid) L1376 سیگما آلدریچ در مقادیر مصرفی معمولاً ایمن است و به طور کلی عوارض جدی گزارش نشده است. با این حال، ممکن است در برخی افراد باعث بروز عوارض ناخواسته شود. برخی از عوارض احتمالی این ماده شیمیایی عبارتند از:خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

– تحریک پوست: مصرف این ماده شیمیایی ممکن است باعث تحریک و خشکی پوست شود.

– حساسیت پوستی: در برخی از افراد ممکن است حساسیت پوستی نسبت به این ماده شیمیایی ایجاد شود که می‌تواند باعث قرمزی، خارش و تورم پوست شود.

– مشکلات گوارشی: مصرف این ماده شیمیایی در مقادیر زیاد ممکن است باعث مشکلات گوارشی مانند اسهال، سوء هاضمه و تب شود.

– عوارض بیماری‌های قلبی: در صورتی که این ماده شیمیایی به صورت نادرست یا در مقادیر زیاد مصرف شود، ممکن است باعث افزایش سطح کلسترول خوب (HDL) و کاهش سطح کلسترول بد (LDL) نشود و به جای آن باعث افزایش سطح کلسترول بد و بروز بیماری‌های قلبی شود.

– تداخل با داروها: مصرف این ماده شیمیایی با برخی از داروها مانند داروهای لووتیروکسین و داروهای ضد انعقاد ممکن است تداخل داشته باشد و باعث بروز عوارض جانبی شود.خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

لازم به ذکر است که مصرف این ماده شیمیایی باید با رعایت دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری موجود در بسته‌بندی محصول و با مشورت متخصصین مرتبط انجام شود. همچنین، در صورت بروز هرگونه علائم ناخواسته، به متخصصین مرتبط مراجعه کنید.

آیا این ماده شیمیایی برای مصارف پزشکی نیز استفاده می‌شود؟

بله، اسید لینولئیک (Linoleic acid) برای مصارف پزشکی نیز استفاده می‌شود. این ماده شیمیایی به عنوان یک منبع مهم از اسیدهای چرب امگا-۶ در بسیاری از مکمل‌های غذایی و تغذیه بالینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسید چرب به دلیل داشتن ویژگی‌هایی همچون افزایش سطح کلسترول خوب (HDL)، کاهش سطح کلسترول بد (LDL) و کاهش فشار خون، برای درمان بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی، اختلالات متابولیکی، پوستی، اختلالات روانی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، این ماده شیمیایی در تحقیقات علمی و بالینی نیز به عنوان یک ماده اولیه برای تولید داروهایی که درمان برخی بیماری‌های پوستی، روده، کبد و … را هدف دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، قبل از استفاده از این ماده شیمیایی به عنوان دارو یا مکمل غذایی، باید با متخصصین مرتبط مشورت کرده و روش استفاده و دوز مناسب را با آن‌ها مشخص کنید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

خرید و فروش اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

 

خرید اسید لینولئیک L1376 سیگما آلدریچ----min

قیمت –خرید اسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش بتائین سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت