ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید بتائین سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید بتائین سیگماآلدریچ

84 / 100

خرید بتائین سیگماآلدریچ را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید. بتائین سیگماآلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً به عنوان یک منظم کننده برای تعادل pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

بتائین سیگماآلدریچ

بتائین سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً به عنوان یک منظم کننده برای تعادل pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

بله، کد B2629 بتائین سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) است. این محصول به عنوان یک منظم کننده pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود. برای خرید بتائین سیگما آلدریچ می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید و با جستجوی کد محصول (B2629) مشخصات محصول را بررسی کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز به دنبال این محصول بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

 مشخصات بتائین سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

B2629
Sigma-Aldrich

Betaine

≥98% (perchloric acid titration)

Synonym(s):(Carboxymethyl)trimethylammonium inner salt, Oxyneurine, Trimethylglycine
خرید بتائین سیگماآلدریچLinear Formula:(CH3)3N+CH2COO
CAS Number:107-43-7
Molecular Weight:117.15
Beilstein:3537113
EC Number:203-490-6
MDL number:MFCD00012123
PubChem Substance ID:24891663
NACRES:NA.77

مشخصات فیزیکو شیمیایی بتائین سیگماآلدریچ

 • منبع بیولوژیکی
  چغندر قند
 • سطح کیفیت
  200
 • سنجش
  ≥98٪ (تیتراسیون اسید پرکلریک)
 • فرم
  پودر یا کریستال
 • mp
  310 درجه سانتیگراد (دکتر)
 • انحلال پذیری
  آب: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ تا زرد کم رنگ
 • دمای ذخیره سازی
  2-8 درجه سانتی گراد

مشخصات فنی بتائین سیگماآلدریچ

بتائین سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک منظم کننده pH در محلول‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود. مشخصات فنی این محصول عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: C5H11NO2
 • وزن مولکولی: 117.15 گرم بر مول
 • شماره CAS: 107-43-7
 • ظاهر: پودر بلوری سفید
 • دمای ذوب: 301-303 درجه کلوین
 • دمای جوش: 250 درجه سلسیوس در فشار استاندارد
 • ضریب شکست: 1.407
 • نقطه فلاش: 170 درجه سلسیوس (بسته به شرایط ممکن است متفاوت باشد)

لازم به ذکر است که مشخصات فنی محصول ممکن است بسته به شرایط تولید و شرکت سازنده متفاوت باشد. برای استفاده از این محصول، بهتر است به دقت دستورالعمل‌های مربوطه را بررسی کنید و در صورت نیاز، با یک متخصص شیمی مشورت کنید.

شرح توضیحات کلی

بتائین یک زویتریون آمونیوم چهارتایی است که به طور گسترده در حیوانات، گیاهان و میکروارگانیسم ها وجود دارد. همچنین منبع غذایی خوبی است زیرا در گندم، اسفناج، صدف‌ها و چغندر قند یافت می‌شود. بتائین مشتق متیل آمینو اسید گلیسین است. آن را با نام های مختلفی مانند تری متیل گلیسین، گلیسین بتائین، لیسین و اکسی نورین می شناسند.[1]

کاربرد

بتائین برای مطالعه اثرات آنتی اکسیدان ها بر روی رشد مجدد از انجماد استفاده شده است.[2]

بسته بندی

50، 100 گرم در بطری پلی
1 کیلوگرم در بطری پلی

خرید بتائین سیگماآلدریچ

اقدامات بیوشیمی/فیزیو

جدا از اینکه بتائین در ترانس متیلاسیون شرکت می کند، به عنوان یک اسمولیت آلی در محافظت از سلول ها تحت استرس عمل می کند. این به طور قابل توجهی در گیاهان و میکروارگانیسم ها مشاهده می شود.[1] بتائین همچنین برای افزایش سطح S-adenosylmethionine شناخته شده است و بنابراین ممکن است اثرات استئاتوز کبدی را کاهش دهد.[3]
محصول نهایی متابولیسم اکسیداتیو کولین، بتائین یک اهداکننده متیل عمومی است، به ویژه در یک مسیر کوچک بیوسنتز متیونین. برای درمان هموسیستینوری، که نقصی در مسیر اصلی بیوسنتز متیونین است، استفاده می شود.

 دستورالعمل‌های استفاده بتائین سیگماآلدریچ

بله، البته باید توجه داشته باشید که دستورالعمل‌های استفاده از بتائین سیگما آلدریچ (Betaine Sigma-Aldrich) بسته به نوع آزمایش و کاربرد آن ممکن است متفاوت باشد. در ادامه به شما یک دستورالعمل کلی برای استفاده از بتائین سیگما آلدریچ در آزمایشگاه‌ها ارائه می‌دهیم:

 1. ابتدا می‌توانید بتائین سیگما آلدریچ را با آبی مقطر مخلوط کنید تا محلولی با غلظت دلخواه تهیه کنید.
 2. اگر قصد استفاده از بتائین برای تنظیم pH محلول دارید، بهتر است با توجه به نوع محلول و شرایط آزمایش، غلظت مناسب بتائین را به محلول اضافه کنید.
 3. اگر قصد استفاده از بتائین برای تثبیت پروتئین در آزمایش‌های الکتروفورز دارید، می‌توانید با توجه به شرایط آزمایش، غلظت مناسب بتائین را به نمونه پروتئینی اضافه کنید.
 4. برای استفاده از بتائین در آزمایش‌های PCR، معمولاً با توجه به نوع آزمایش و شرایط آن، غلظت مناسب بتائین را به راهنمایی دستورالعمل آزمایش اضافه کنید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش کاتارانتین سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید بتائین سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

خرید بتائین سیگماآلدریچ

قیمت خرید خرید بتائین سیگماآلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید خرید بتائین سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت –خرید بتائین سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش بتائین سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت