ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کلاژناز سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کلاژناز سیگما آلدریچ

81 / 100

کلاژناز سیگما آلدریچ را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.کلاژناز سیگما آلدریچ یک آنزیم است که توسط شرکت سیگما آلدریچ تولید می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کلاژناز سیگما آلدریچ

کلاژناز سیگما آلدریچ یک آنزیم است که توسط شرکت سیگما آلدریچ تولید می‌شود. این آنزیم قادر به شکستن پیوند های پروتئینی در کلاژن است و در نتیجه باعث تخریب کلاژن می‌شود. کلاژن یک پروتئین مهم در بافت های بدن است که برای حمایت از سلول‌ها و ایجاد ساختار و پایداری در بافت های مختلف بدن، از جمله پوست، استخوان، و عروق خونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی برای شکستن پیوندهای کلاژن و ایجاد تغییرات در ساختار آن استفاده می‌شود. همچنین، این آنزیم در تحقیقات در مورد بیماری هایی که با کاهش کلاژن همراه هستند مانند بیماری های پوستی و بیماری های استخوانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کاربردهای صنعتی، کلاژناز سیگما آلدریچ در تولید مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود و بیشتر در زمینه تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات کلاژناز سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 

COLLA-RO

Roche

Collagenase A

from Clostridium histolyticum

Synonym(s):Collagenase
Enzyme Commission number:3.4.24.3 (BRENDAIUBMB)

مشخصات فنی کلاژناز سیگما آلدریچ

مشخصات کلاژناز سیگما آلدریچ به شرح زیر است:

 • نام کامل: کلاژناز سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich Collagenase)
 • شرکت تولید کننده: شرکت سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich)
 • نوع محصول: آنزیم تجاری
 • نام شیمیایی: Collagenase
 • شماره کاتالوگ: C2674
 • وزن مولکولی: متغیر است و بسته به نوع کلاژناز مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد.
  منشأ: کلاژناز سیگما آلدریچ از باکتری‌های گرم مثبت تولید می‌شود.
 • کاربردها: کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی برای شکستن پیوندهای کلاژن و ایجاد تغییرات در
 • ساختار آن استفاده می‌شود. همچنین، این آنزیم در تحقیقات در مورد بیماری هایی که با کاهش کلاژن همراه هستند
 • مانند بیماری های پوستی و بیماری های استخوانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • شکل فیزیکی: کلاژناز سیگما آلدریچ به صورت پودر موجود است.
 • شرایط نگهداری: برای نگهداری بهتر، کلاژناز سیگما آلدریچ باید در دمای -20 درجه سانتی‌گراد و در فضای خشک نگهداری شود. همچنین، باید از نور خورشید و رطوبت بالا دوری شود.

کلاژناز سیگما آلدریچ

انواع کلاژناز سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ چند نوع کلاژناز مختلف تولید می‌کند که به شرح زیر هستند:

1. کلاژناز نوع I: این کلاژناز بیشترین فعالیت خود را در شکستن پیوندهای کلاژن نوع I دارد که در بافت های استخوانی، غضروف و پوست وجود دارد.

2. کلاژناز نوع II: این کلاژناز برای شکستن پیوندهای کلاژن نوع II، که در غضروف و موجود در مفاصل وجود دارد، استفاده می‌شود.

3. کلاژناز نوع III: این کلاژناز برای شکستن پیوندهای کلاژن نوع III، که در پوست، عروق، مراحل زودی بازسازی بافت، و بافت های لیفی وجود دارد، استفاده می‌شود.

4. کلاژناز نوع IV: این کلاژناز برای شکستن پیوندهای کلاژن نوع IV، که در ماتریکس خارجی بافت های بدن وجود دارد، استفاده می‌شود.

5. کلاژناز نوع V: این کلاژناز برای شکستن پیوندهای کلاژن نوع V، که در بافت های لیفی و بافت های نرم وجود دارد، استفاده می‌شود.

تمام این کلاژنازها توسط شرکت سیگما آلدریچ تولید شده و برای تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی به کار می‌روند. هر کدام از این نوع کلاژنازها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود هستند.

کاربرد کلاژناز سیگما آلدریچ

کاربردهای کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی به دلیل ویژگی‌های آن برای شکستن پیوندهای کلاژن بسیار گسترده است. برخی از کاربردهای مهم آن به شرح زیر است:

 1. تحقیقات در مورد بیماری‌های پوستی: یکی از کاربردهای اصلی کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی در مورد بیماری‌های پوستی است. با شکستن پیوندهای کلاژن در پوست، محققان می‌توانند بافت پوستی را بررسی کنند و علائم بیماری‌های پوستی را درک بهتری کنند.
 2. تحقیقات در مورد بیماری‌های استخوانی: کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی در مورد بیماری‌های استخوانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با شکستن پیوندهای کلاژن در استخوان، محققان می‌توانند ساختار استخوان و مکانیسم‌های بیماری‌زا را درک بهتری کنند.
در ادامه
 • تحقیقات در مورد بافت های لیفی: کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی در مورد بافت های لیفی مانند رگ ها و بافت های مربوط به قلب نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تحقیقات در مورد ماتریکس خارجی سلولی: کلاژناز سیگما آلدریچ در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی برای شکستن پیوندهای کلاژن در ماتریکس خارجی سلولی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاربردهای درمانی: کلاژناز سیگما آلدریچ در برخی کاربردهای درمانی نیز استفاده می‌شود. به عنوان مثال، درمان آسیب های بافتی در تزریق مستقیم کلاژناز به بافت آسیب دیده برای کمک به بازسازی بافت استفاده می‌شود.

مجموعه کاربردهای کلاژناز سیگما آلدریچ نشان می‌دهد که این آنزیم در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی و در برخی کاربردهای درمانی بسیار مفید است.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

کلاژناز سیگما آلدریچ

خرید و فروش کلاژناز سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید کلاژناز سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید کلاژناز سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کلاژناز سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت