ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

2-دئوکسی دی گلوکز

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

2-دئوکسی دی گلوکز

86 / 100

2-دئوکسی دی گلوکز (به انگلیسی: 2-Deoxy-D-glucose ) با فرمول شیمیایی C۶H۱۲O۵ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۱۶۴٫۱۶ g/mol می‌باشد.

2-دئوکسی دی گلوکز یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

2-دئوکسی دی گلوکز

دئوکسی دی گلوکز (با نام تجاری D-گلوکزامین) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک مکمل غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی از گلوکز و آمین گلوکوز تشکیل شده است و در بدن به عنوان یک ماده سازنده برای غضروف، بافت های مفصلی و بافت های بینابینی استفاده می‌شود.

دئوکسی دی گلوکز در درمان بیماری های مفصلی مانند آرتروز و روماتوئید آرتریت، درمان دردهای مرتبط با آسیب شناسی بافت های نرم و التهابات مربوط به روده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، برخی افراد این مکمل را برای بهبود سلامتی پوست، مو و ناخن های خود مصرف می‌کنند.

مشخصات 2-دئوکسی دی گلوکز

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

D8375
Sigma-Aldrich

2-Deoxy-D-glucose

≥98% (GC), crystalline

Synonym(s):2-Deoxyglucose, 2-Deoxy-D-arabinohexose
Empirical Formula (Hill Notation):C6H12O5
CAS Number:154-17-6
Molecular Weight:164.16
Beilstein:1723331
EC Number:205-823-0
MDL number:MFCD00151328
PubChem Substance ID:24894205
NACRES:NA.25
2-دئوکسی دی گلوک

2-دئوکسی دی گلوک

خواص 2-دئوکسی دی گلوکز

 • منبع بیولوژیکی” مصنوعی
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (GC)
 • فرم: کریستالی
 • تکنیک): کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: 146-147 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری: H2O: 0.250 گرم در 5 میلی لیتر
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  OC[C@@H](O)[C@@H](O)[C@H](O)CC=O

کاربرد 2-دئوکسی دی گلوکز

2-دئوکسی دی گلوکز (D-Glucosamine) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان مکمل غذایی و همچنین در برخی محصولات دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی در بدن به عنوان یک ماده سازنده برای غضروف، بافت های مفصلی و بافت های بینابینی استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای دئوکسی دی گلوکز عبارتند از:

1- درمان بیماری های مفصلی: دئوکسی دی گلوکز به عنوان یک مکمل غذایی برای درمان بیماری های مفصلی مانند آرتروز و روماتوئید آرتریت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به عنوان یک عامل ضد التهابی و آرامبخش برای بافت های مفصلی عمل کند و بهبود علائم تورم و درد مفاصل را ممکن سازد.

2- بهبود سلامتی پوست، مو و ناخن ها: برخی افراد این مکمل را برای بهبود سلامتی پوست، مو و ناخن های خود مصرف می‌کنند. 2-دئوکسی دی گلوکز ممکن است به عنوان یک ماده سازنده برای کلاژن و الاستین در بافت های پوست و مو و ناخن ها عمل کند و بهبود سلامتی این بافت ها را تسهیل کند.

3- درمان دردهای مرتبط با آسیب شناسی بافت های نرم: دئوکسی دی گلوکز به عنوان یک ماده ضد التهابی و آرامبخش استفاده می‌شود و می‌تواند به بهبود علائم دردهای مرتبط با آسیب شناسی بافت های نرم کمک کند.

4– درمان التهابات مربوط به روده: در برخی موارد، 2-دئوکسی دی گلوکز به عنوان یک ماده ضد التهابی در درمان برخی از التهابات مربوط به روده مانند کولیت التهابی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2-دئوکسی دی گلوک

مشخصات فیزیکوشیمیایی 2-دئوکسی دی گلوکز

2-دئوکسی دی گلوکز (D-Glucosamine) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ با طعم شیرین در دسترس است. مشخصات فیزیکوشیمیایی این ترکیب شیمیایی عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: C6H13NO5
 • وزن مولکولی: 179.17 g/mol
 • دمای ذوب: 190-203 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: 310 درجه سلسیوس
 • ظرفیت حلالیت در آب: آب را به خوبی محلول می‌شود
 • pH محلول آبی: حدود 3.0 تا 5.0
 • پایداری: دئوکسی دی گلوکز در دما و رطوبت معمولاً پایدار است ولی در حالت خشک شده باید از نور خورشید و رطوبت
 • محافظت شود.
 • در صنایع مختلف از دئوکسی دی گلوکز استفاده می‌شود، از جمله در صنایع غذایی، مکمل‌های غذایی، صنایع دارویی و غیره.
 • جرم مولی گلوکز:جرم مولی گلوکز برابر است با 180 گرم بر مول.

شرح کاربرد

2-Deoxy-D-گلوکز (2-DG) در تحقیقات تغذیه گلوکوپرویک برای فراخوانی و مطالعه فرآیندهای پاسخ ضد تنظیمی (CRR) استفاده می شود. 2-دئوکسی دی گلوکز در توسعه راهبردهای ضد سرطانی که شامل حساسیت رادیویی و شیمیایی و استرس اکسیداتیو است استفاده می شود.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

2-Deoxy-D-Glucose (2-Deoxyglucose) یک آنالوگ گلوکز است که گلیکولیز را از طریق اعمال خود روی هگزوکیناز، مرحله محدود کننده سرعت گلیکولیز، مهار می کند. توسط هگزوکیناز به 2-DG-P فسفریله می شود که نمی تواند بیشتر توسط فسفوگلوکز ایزومراز متابولیزه شود. این منجر به تجمع 2-DG-P در سلول و کاهش ATP سلولی می شود. در شرایط آزمایشگاهی، 2-دئوکسی گلوکز برای القای اتوفاژی، افزایش تولید ROS و فعال کردن AMPK نشان داده شده است.
2-دئوکسی دی گلوک

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

2-دئوکسی دی گلوکز

 بسته بندی 

 • 10 MG
 • 1 G
 • 5 G
 • 25 G

2-دئوکسی دی گلوک

خرید و فروش 2-دئوکسی دی گلوکز

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 2-دئوکسی دی گلوکز  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – 2-دئوکسی دی گلوکز سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 2-دئوکسی دی گلوکز می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت