ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

11Mercapto-1-undecanol

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

11Mercapto-1-undecanol

88 / 100
11Mercapto-1-undecanol  سیگماآلدریچ ساخت شرکت سیگمآالدریچ است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید 11Mercapto-1-undecanol سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای سیگما در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

11Mercapto-1-undecanol

447528

Sigma-Aldrich

11-Mercapto-1-undecanol

97%11Mercapto-1-undecanol

Synonym(e):
11-Hydroxy-1-undecanthiol, 11-Hydroxyundecan-1-thiol, 11-Mercaptoundecanol, MUD
Lineare Formel:
HS(CH2)11OH
CAS-Nummer:
Molekulargewicht:
204.37
MDL-Nummer:
PubChem Substanz-ID:

چکیده 11Mercapto-1-undecanol

میکروسکوپ تونل سازی اسکن در محل (STM) و ولتامتری چرخه ای (CV) برای مطالعه تکامل فاز 11-mercapto-1-undecanol (Muo) adlayer در الکترود AU (111) استفاده شد. تأثیر الکترولیتهای مختلف از جمله HCLO4 و H2SO4 بر رفتار جذب مورد بررسی قرار گرفت. جذب MUO به طور عمده در گوشه تقاطع ردیف های شاه ماهی از ساختار بازسازی AU (111) در هر دو الکترولیت آغاز شد.

رشد زیر یک خوشه جاذب ابتدا در امتداد موقعیت صورت محور-مکعب (FCC) از ساختار شاه ماهی ایجاد می شود. در محلول HCLO4 ، مولکول MUO برای اولین بار در یک جهت گیری مسطح جذب می شود که غلظت دوز MUO کم است ، در حال رشد به یک دامنه مرتب شده از ساختار راه راه (فاز β) با یک آرایش مولکولی (3 12 √ 3) است. هنگامی که پوشش سطح بالا می رود ، زنجیرهای هیدروکربن Muo از صفحه AU (111) بلند می شوند و یک فاز متراکم تر و اشباع را تشکیل می دهند ، فاز φ ، به عنوان (3 × 3) R30 درجه مشخص می شود.

در غلظت دوز بالا MUO ، با این حال ، فاز راه راه ظاهر نمی شود. با توجه به جذب سریع گروه های تیول در غلظت دوز بالا ، تعامل زنجیره ای هیدروکربن مهار می شود و بنابراین ، جهت گیری مسطح مولکول های MUO حاصل نمی شود. در محلول H2SO4 ، فاز راه راه حتی با غلظت دوز کم شکل نمی گیرد و در عوض ، فاز φ به طور مستقیم در مرحله کم پوشش ظاهر می شود.

پدیده های متمایز مشاهده شده برای دو الکترولیت به تعامل های مختلف یونهای آنیونی با سطح طلا نسبت داده می شود. نشان داده شده است که یونهای سولفات به شدت بیشتر از یونهای پرکلرات روی سطح طلا جذب می شوند. یونهای سولفات به شدت جذب شده در لایه دوتایی الکتریکی قرار است در برابر تماس مستقیم زنجیره هیدروکربن با سطح طلا مقاومت کنند که از تشکیل یک جهت گیری مسطح نیز جلوگیری می کند.

مشخصات فیزیکو شیمیایی 11Mercapto-1-undecanol

 • Molecular Formula C11H24OS
  Chemical Safety:Irritan
 • Laboratory Chemical Safety Summary
 • (LCSS) Datasheet
  Synonyms:11-Mercapto-1-undecanol
 • 73768-94-2
 • 11-mercaptoundecan-1-ol
 • 11-sulfanylundecan-1-ol
 • 11-mercaptoundecanol
  Molecular Weight
  Dates
 • Modify
 • 2023-01-21
  Create
 • 2005-03-26

کاربرد 11Mercapto-1-undecanol

فیلم های پلیمری نزدیک بسته بندی شده از تک لایه های جذب شده بر روی سطح مس با اصلاح شیمیایی یک تک لایه خود مونتاژ شده با 11 – mercapto – 1 – undecanol (MUO) با آلکیل تری کلروسیلان ها و آب تهیه شد. حداکثر راندمان محافظت ، 94.7 ٪ برای تک لایه MUO اصلاح شده در محلول رقیق در برابر خوردگی مس در هوادهی با اندازه گیری قطبش و امپدانس بدست آمد.

یک طیف جذب بازتاب مادون قرمز تبدیل فوریه از سطح پوشیده از تک لایه ، عدم وجود گروه های هیدروکسیل در لایه را نشان داد ، که حاکی از تشکیل یک فیلم یکپارچه پلیمری منظم بر روی سطح است. راندمان محافظت از تک لایه MUO در برابر خوردگی مس در هوادهی در محدوده زمان غوطه وری تا 10 ساعت بدون تغییر بود ، که نشانگر ماندگاری نسبتاً بالایی از لایه در محافظت از مس در برابر خوردگی در محلول خنثی است. این لایه در برابر خوردگی در یک محلول هوادهی در pH 3 محافظت کمتر بود.

طیفهای الکترونی پروتئین اشعه X – برای یک لایه Muo که پس از قرار گرفتن در معرض سطح به هوا به مدت 231 ساعت در سطح مس جذب می شود ، وجود مس فلزی را نشان داد در سطح ، نشان دهنده توانایی محافظت زیاد لایه در برابر خوردگی جوی دستگاه های ریز مس است. این نتیجه همچنین با زاویه تماس سطح مس با روکش تک لایه پس از قرار گرفتن در معرض هوا به مدت 30 روز پشتیبانی شد.

11Mercapto-1-undecanol

اطلاعات  خرید محصول11Mercapto-1-undecanol سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید 11Mercapto-1-undecanol می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 11Mercapto-1-undecanol می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت