ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نمک سولفات وین کریستین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نمک سولفات وین کریستین

86 / 100

نمک سولفات وین کریستین، یک ترکیب شیمیایی مهم است که در صنایع مختلف به عنوان منبعی از عناصر نیتروژن و گوگرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به صورت یک پودر سفید رنگ تولید می‌شود و شناخته شده است به دلیل توانایی ارائه عناصر غذایی مورد نیاز برای گیاهان و کاربردهای صنعتی متنوع خود.

نمک سولفات وین کریستین اغلب با فرمول شیمیایی (NH4)2SO4 نماینده می‌شود و دارای وزن مولکولی 132.14 گرم بر مولکول می‌باشد. این ترکیب درون ساختارش عناصر نیتروژن، گوگرد و هیدروژن را دربر می‌گیرد که از اهمیت بسیاری در تغذیه گیاهان و انتقال عناصر غذایی به آنها برخوردارند.

با توجه به خواص تغذیه‌ای و شیمیایی‌اش، نمک سولفات وین کریستین در زمینه‌های مختلفی از جمله کشاورزی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی به کار می‌رود. در این میان، تأمین منابع نیتروژن و گوگرد به گیاهان و تاثیرات مثبت این ترکیب در بهبود کیفیت خاک و آب، از جمله جوانب مهم اهمیت نمک سولفات وین کریستین را مشخص می‌سازد.

در این متن، به تعریف و کاربردهای نمک سولفات وین کریستین پرداخته خواهد شد تا درک بهتری از این ماده شیمیایی حاصل شود.

نمک سولفات وین کریستین

نمک سولفات وین کریستین، یک ترکیب شیمیایی است که به صورت یک پودر سفید رنگ تولید می‌شود. این ترکیب به عنوان یک منبع قابل حل سولفات برای کاربردهای مختلف در صنایع شیمیایی، فرآوری مواد معدنی، کشاورزی، آب و فاضلاب، و صنایع غذایی استفاده می‌شود. نمک سولفات وین کریستین معمولاً با فرمول شیمیایی (NH4)2SO4 نماینده می‌شود و دارای وزن مولکولی 132.14 گرم بر مولکول می‌باشد.

وین بلاستین سولفات یک آلکالوئید سیتوتوکسیک است که برای مقابله با انواع سرطان استفاده می شود. سولفات وین بلاستین از تشکیل میکروتوبول جلوگیری می کند و nAChR را با IC50 8.9 میکرومولار سرکوب می کند. فقط برای استفاده تحقیقاتی

نمک سولفات وین کریستین

نمک سولفات وین کریستین

مشخصات نمک سولفات وین کریستین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

V8879

Sigma-Aldrich

Vincristine sulfate salt

95.0-105.0% (HPLC), powder or crystals

Synonym(s):22-Oxovincaleukoblastine sulfate salt, Leurocristine sulfate salt, VCR
Empirical Formula (Hill Notation): C46H56N4O10 · H2SO4
CAS Number:2068-78-2
Molecular Weight:923.04
Beilstein:3924631
EC Number:218-190-0
MDL Number: MFCD00084729
PubChem Substance ID:57654729
NACRES: NA.85

خواص نمک سولفات وین کریستین

 • منشا بیولوژیکی:استرپتومایسس روزئوسپروس
 • سطح کیفیت:200
 • تلاش:95.0-105.0٪ (HPLC)
 • فرم:پودر یا کریستال
 • شرایط نگهداری:(در ظرف محکم بسته و در جای خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری شود.
 • در جای خشک نگهداری شود.)
 • رنگ:سفید تا کمی زرد
 • طیف اثر آنتی بیوتیک:نئوپلاستیک ها
 • حالت عملیاتی:سنتز پروتئین | دخالت می کند
 • دمای ذخیره سازی:-20 درجه سانتی گراد
نمک سولفات وین کریستین

نمک سولفات وین کریستین

مشخصات فیزیکو شیمیایی نمک سولفات وین کریستین

نمک سولفات وین کریستین، یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی منحصر به فرد است که در زیر به مشخصات اصلی آن اشاره می‌شود:

 • حالت فیزیکی: نمک سولفات وین کریستین به صورت یک پودر سفید رنگ ظاهر می‌شود.
 • فرمول شیمیایی: فرمول شیمیایی این ترکیب به صورت (NH4)2SO4 نماینده می‌شود که علامت NH4 به نمایندگی از یون آمونیوم و SO4 به نمایندگی از یون سولفات است.
 • وزن مولکولی: وزن مولکولی نمک سولفات وین کریستین حدود 132.14 گرم بر مولکول می‌باشد.
 • حلالیت: این ترکیب در آب حل می‌شود و تشکیل محلول آبی تا حدودی شفاف می‌دهد.
 • دمای ذوب: دمای ذوب نمک سولفات وین کریستین در حدود 235 درجه سلسیوس قرار دارد.
 • دمای جوش: این ترکیب به دمای آب حدود 330 درجه سلسیوس جوش می‌آید.
 • خواص شیمیایی: نمک سولفات وین کریستین حاوی عناصر نیتروژن، گوگرد و هیدروژن است و به عنوان منبعی از این عناصر در تغذیه گیاهان و کاربردهای صنعتی استفاده می‌شود.
 • کاربردها: این ترکیب در کشاورزی به عنوان کود نیتروژنه و منبع گوگرد برای گیاهان، در صنایع آب و فاضلاب به منظور حذف فسفات‌ها، در صنایع شیمیایی به عنوان منبع سولفات و نیتروژن، و در صنایع غذایی به عنوان ماده افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این مشخصات، نمک سولفات وین کریستین به عنوان یک ترکیب مهم در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی تأثیرگذاری دارد.

امپول‌های وین کریستین المانی

امپول‌های وین کریستین المانی یا “وین کریستین آمپول”، محصولی فارماسوتیکال از کشور آلمان است که در زمینه درمان برخی از بیماری‌ها و عوارض مختلف استفاده می‌شود. این امپول‌ها حاوی ترکیبات ویتامینی، مواد مغذی و داروهای مورد نیاز برای بهبود و تقویت بدن می‌باشد. استفاده از این امپول‌ها معمولاً توسط پزشکان و به عنوان بخشی از برنامه‌های درمانی برای تقویت سلامتی و رفع نقائص سلامتی انجام می‌شود.

کاربرد نمک سولفات وین کریستین

از کاربردهای این ترکیب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشاورزی: این ترکیب به عنوان یک منبع نیتروژن و گوگرد برای محصولات کشاورزی مانند گیاهان زراعی و گیاهان باغی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع شیمیایی: نمک سولفات وین کریستین در تولید مواد شیمیایی مختلف از جمله کودها، مواد افزودنی، و ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  صنایع آب و فاضلاب: این ترکیب در پروسه‌های تصفیه آب و فاضلاب به منظور حذف فسفات‌ها از آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  صنایع غذایی: در برخی موارد، نمک سولفات وین کریستین به عنوان یک ماده افزودنی در تولید محصولات غذایی مانند نان، کیک، و غیره به کار می‌رود.
  لازم به ذکر است که استفاده از هر نوع ترکیب شیمیایی باید با دقت و بر اساس دستورالعمل‌های فنی و ایمنی صورت گیرد تا مخاطرات محتمل به حداقل رسانده شود.

بسته بندی 

 • 1 mg
 • 5 mg
 • 25 mg
نمک سولفات وین کریستین

نمک سولفات وین کریستین

ساختار شیمیایی و فرمول شیمیایی نمک سولفات وین کریستین

ساختار شیمیایی نمک سولفات وین کریستین به صورت یک ترکیب یونی تشکیل شده است. این ترکیب دارای فرمول شیمیایی (NH4)2SO4 می‌باشد. در این فرمول، NH4 نماینده یون آمونیوم و SO4 نماینده یون سولفات می‌باشد.

در ساختار نمک سولفات وین کریستین، چهار اتم هیدروژن به یک اتم نیتروژن متصل شده و این گروه آمونیوم (NH4+) را تشکیل می‌دهد. همچنین، یون سولفات (SO4^2-) شامل یک اتم گوگرد و چهار اتم اکسیژن است که به همراه اتم هیدروژن‌های مختلف به یکدیگر متصل شده‌اند.

این ترکیب به عنوان منبعی از عناصر نیتروژن، گوگرد و هیدروژن برای گیاهان و کاربردهای صنعتی استفاده می‌شود و به دلیل ساختار یونی آن، قابلیت حل در آب و تأمین این عناصر برای گیاهان را فراهم می‌آورد.

خرید و فروش نمک سولفات وین کریستین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید نمک سولفات وین کریستین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –  نمک سولفات وین کریستین سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نمک سولفات وین کریستین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت