ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نمک سولفات وین بلاستین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نمک سولفات وین بلاستین

86 / 100

نمک سولفات وین بلاستین یک آلکالوئید سیتوتوکسیک است که برای مقابله با انواع سرطان استفاده می شود. سولفات وین بلاستین از تشکیل میکروتوبول جلوگیری می کند و nAChR را با IC50 8.9 میکرومولار سرکوب می کند. فقط برای استفاده تحقیقاتی

نمک سولفات وین بلاستین استفاده شده است:
به عنوان یک داروی پلیمریزاسیون میکروتوبول برای همگام سازی رده های سلولی انسانی در فاز G2/M
به عنوان یک بستر غربالگری مقاومت چند دارویی در رده سلولی سرطان کولون انسان (HCT116)
به عنوان یک عامل ضد میکروتوبول در گلیای زیر پری عصبی مغز مگس سرکه

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمک سولفات وین بلاستین

نمک سولفات وین بلاستین یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک دارو در درمان برخی از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب اغلب به نام “وین بلاستین” نیز شناخته می‌شود. نام شیمیایی این ترکیب “سولفات وینکریستین” (Vincristine sulfate) می‌باشد.

وین بلاستین به عنوان یک داروی ضدسرطانی از دسته آنتینئومیتوتیک‌ها شناخته می‌شود و در درمان برخی از سرطان‌ها مانند لوسمی‌ها (سرطان‌های خونی)، لنفوم‌ها (سرطان‌های لنفاوی) و سایر نوعی از تومورها استفاده می‌شود.

این دارو از گیاه وینکا رزا (Vinca rosea) به‌دست می‌آید و به عنوان یک مهارکننده میتوز (فرآیندی در تقسیم سلولی) عمل می‌کند. این مکانیسم باعث مهار رشد سلول‌های سرطانی و کاهش تعداد آنها می‌شود.

وین بلاستین به علت ویژگی‌های خاص خود، تنها توسط پزشکان متخصص و تحت نظر دقیق آنها به بیماران تجویز می‌شود و درمان با آن نیازمند نظارت و مراقبت‌های ویژه است.

مشخصات نمک سولفات وین بلاستین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

V1377

Sigma-Aldrich

Vinblastine sulfate salt

≥97% (HPLC)

Synonym(s):VLB, Vincaleukoblastine sulfate salt
Empirical Formula (Hill Notation):C46H58N4O9 · H2SO4
CAS Number:143-67-9
Molecular Weight:909.05
Beilstein:3659812
EC Number:205-606-0
MDL number:MFCD00082457
PubChem Substance ID:24278771
NACRES:NA.77
نمک سولفات وین بلاستین

نمک سولفات وین بلاستین

خواص نمک سولفات وین بلاستین

 • سطح کیفیت:200
 • سنجش:≥97٪ (HPLC)
 • فرم:(پودر یا پودر آمورف یا کریستالی)
 • رنگ:سفید تا زرد روشن
 • mp:267 درجه سانتیگراد (دکتر) (لیتر)
 • جذب
  14 در 270 نانومتر در بافر فسفات 0.1 مولار در 1 میلی مولار
  16.2 در 259 نانومتر در اتانول در 1 میلی مولار
  53.7 در 214 نانومتر در اتانول در 1 میلی مولار
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی:نئوپلاستیک ها
 • حالت عمل:سنتز DNA | دخالت می کند
 • مبتکر:الی لیلی
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

کاربردنمک سولفات وین بلاستین

نمک سولفات وین بلاستین به عنوان یک دارو ضدسرطانی به کار می‌رود و در درمان برخی از بیماری‌های سرطانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به نام تجاری “وین بلاستین” نیز شناخته می‌شود. کاربردهای اصلی این دارو درمانی به شرح زیر است:

۱. لوسمی‌ها (سرطان‌های خونی): وین بلاستین در درمان برخی از انواع لوسمی‌ها، که سرطان‌های خونی هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با مهار تقسیم سلول‌های سرطانی و کاهش تعداد آنها، به کاهش توده‌های سرطانی کمک می‌کند.

۲. لنفوم‌ها (سرطان‌های لنفاوی): وین بلاستین نیز در درمان برخی از انواع لنفوم‌ها، که سرطان‌های لنفاوی هستند، به کار می‌رود. این دارو می‌تواند به تخریب سلول‌های لنفومی کمک کرده و به کنترل رشد آنها کمک نماید.

۳. تومورهای مغزی و اعصابی: در برخی از موارد، وین بلاستین نیز در درمان تومورهای مغزی و اعصابی مانند نوروبلاستوما به کار می‌رود.

۴. سایر بیماری‌های غیرسرطانی: علاوه بر کاربردهای سرطانی، وین بلاستین در برخی بیماری‌های غیرسرطانی نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، مانند برخی اختلالات ایمنی و التهابی.

لازم به ذکر است که وین بلاستین به دلیل ویژگی‌های خاص خود و اثرات جانبی ممکن، توسط پزشکان متخصص تجویز و نظارت شود. همچنین، مراقبت‌های ویژه‌ای در هنگام مصرف این دارو به علت اثرات مخرب بر سلول‌های سالم نیز لازم است.

نمک سولفات وین بلاستین

نمک سولفات وین بلاستین

مشخصات فیزیکو شیمیایی وین بلاستین

وین بلاستین یک دارو ضدسرطانی است که دارای ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی خاصی است. در ادامه، به برخی از مشخصات فیزیکوشیمیایی وین بلاستین اشاره می‌کنیم:

۱. جرم مولکولی: جرم مولکولی وین بلاستین حدود 923.04 گرم بر مولکول است.

۲. فرمول شیمیایی: فرمول شیمیایی این دارو C46H56N4O10S2 می‌باشد.

۳. حالت فیزیکی: وین بلاستین به صورت پودر بلوری سفید یا زرد رنگ تشکیل می‌شود.

۴. حلالیت: این دارو در آب به طور محدود حل می‌شود و از این نظر حلالیت مناسبی ندارد.

۵. نقطه ذوب: وین بلاستین در دمای حدود 200-220 درجه سلسیوس ذوب می‌شود.

۶. پایداری: این دارو به دلیل ویژگی‌های شیمیایی خود، پایداری محدودی دارد و نیاز به شرایط نگهداری ویژه دارد.

۷. محلول‌پذیری: وین بلاستین به طور محدود در محلول‌های آبی محلول می‌شود و برای تزریق به بیمار اغلب از محلول‌های ویژه‌ای استفاده می‌شود.

۸. تخریب حرارتی: این دارو به حرارت حساس است و تا حدودی از بین می‌رود.

۹. درجه انتقالی: وین بلاستین به طور انتقالی به خون و سایر بافت‌ها جذب می‌شود و به محل عمل می‌رسد.

 بسته بندی 

 • 1 mg
 • 5 mg
 • 10 mg
 • 25 mg
 • 50 mg

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

آلکالوئید گیاهی که با اتصال توبولین و القای خود پیوندی در دانه های مارپیچی در واکنشی که به نظر می رسد توسط C-پایانه β-توبولین تنظیم می شود و توسط GDP و GTP افزایش می یابد، تجمع میکروتوبول را مهار می کند. میکروتوبول ها را پلیمریزه می کند. چرخه سلولی را در فاز G2/M با مسدود کردن تشکیل دوک میتوزی متوقف می کند. باعث فعال شدن Raf-1، فسفوریلاسیون پروتئین های خانواده bcl-2، القای بیان p53 و آپوپتوز در چندین رده سلولی تومور می شود. بستر Pgp و CYP3A4.

نمک سولفات وین بلاستین

نمک سولفات وین بلاستین

ویژگی ها و مزایا

این ترکیب یک محصول برجسته برای تحقیقات ADME Tox است. برای کشف محصولات برجسته ADME Tox اینجا را کلیک کنید. در sigma.com/discover-bsm درباره مولکول‌های کوچک فعال زیستی برای سایر زمینه‌های تحقیقاتی بیشتر بیاموزید.
این ترکیب توسط الی لیلی ساخته شده است. برای مرور لیستی از سایر ترکیبات دارویی و داروها/کاندیدهای دارویی تایید شده،

خرید و فروش نمک سولفات وین بلاستین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید نمک سولفات وین بلاستین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –  نمک سولفات وین بلاستین سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نمک سولفات وین بلاستین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت