ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تریپسین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تریپسین

81 / 100

تریپسین یک آنزیم پروتئازی است که برای هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل در زنجیره پپتیدها به کار می‌رود. این آنزیم در بیولوژی سلولی و مولکولی بسیار مهم است و در بسیاری از فرایندهای زیستی نقش دارد. تریپسین برای تجزیه پپتیدها به کار می‌رود و در بیولوژی سلولی و مولکولی بسیار مهم است. به عنوان مثال، تریپسین در پوسته‌شکنی سلولی، هضم پروتئین‌ها در روده، تشکیل فیبرین در خون، و در فرایند تولید انزیم‌های دیگر نظیر کیموتریپسین، کاربرد دارد.

به طور عمده توسط پانکراس تولید می‌شود و در روده برای هضم پروتئین‌ها به کار می‌رود. تولید تریپسین توسط پانکراس تحت کنترل هورمونی از طریق هورمون کلسیتونین، هورمون کلکسین و هورمون ایکوزانوئیدی صورت می‌گیرد. از تریپسین در آزمایشات بیوشیمیایی و درمانی نیز استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در آزمایش‌های بیوشیمیایی، تریپسین برای تجزیه پروتئین‌ها به کار می‌رود، و در درمان برخی از بیماری‌ها نیز از آن استفاده می‌شود.

تریپسین یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تریپسین

تریپسین یک آنزیم پروتئازی است که برای هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل در زنجیره پپتیدها به کار می‌رود. این آنزیم در بیولوژی سلولی و مولکولی بسیار مهم است و در بسیاری از فرایندهای زیستی نقش دارد. برخی از خواص تریپسین عبارتند از:

 1. قابلیت هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل:برای هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل در زنجیره پپتیدها به کار می‌رود و به این ترتیب باعث تجزیه پروتئین‌ها به اجزای سازنده‌ی آنها می‌شود.
 2. حساسیت به pH: تریپسین در pH بهینه 7.5-8.5 فعالیت بیشتری دارد و با افزایش یا کاهش pH فعالیت آن کاهش می‌یابد.
 3. حساسیت به دما: در دمای بهینه 37 درجه سلسیوس، تریپسین فعالیت بیشتری دارد و با افزایش یا کاهش دما، فعالیت آن کاهش می‌یابد.
 4. نیاز به ماده نگهدارنده: برای نگهداری تریپسین، از مواد نگهدارنده‌ی گلیسین، سولفات، اتانول، کلرید کلسیم و متیل‌آمین استفاده می‌شود.
 5. نقش در فرایند هضم: در هضم پروتئین‌ها در روده نقش دارد و با هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل در زنجیره پپتیدها، آنها را به اجزای سازنده‌ی آنها تجزیه می‌کند.
 6. نقش در تشکیل فیبرین: در فرایند تشکیل فیبرین در خون نیز نقش دارد.

به طور کلی، به عنوان یکی از مهمترین آنزیم‌های پروتئازی در بیولوژی سلولی و مولکولی شناخته شده است و در بسیاری از فرایندهای زیستی نقش مهمی دارد.

مشخصات تریپسین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

T2600000

Trypsin

BRP, European Pharmacopoeia (EP) Reference Standard

CAS Number:9002-07-7
NACRES:NA.24
Sign Into View Organizational & Contract Pricing

تریپسین

مشخصات فیزیکو شیمیایی 

تریپسین یک آنزیم پروتئازی است که از گروه سرین پروتئازها بوده و برای هیدرولیز پیوندهای پپتیدیل در زنجیره پپتیدها به کار می‌رود.

مشخصات فیزیکوشیمیایی تریپسین در زیر آمده است:

وزن مولکولی: 23-23.5 کیلو دالتون
pH بهینه فعالیت: 7.5-8.5
دمای بهینه فعالیت: 37 درجه سلسیوس
نوع ماده فعال: پروتئین
نوع ماده نگهدارنده: گلیسین، سولفات، اتانول، کلرید کلسیم و متیل‌آمین
محیط نگهداری: در دمای 2-8 درجه سلسیوس نگهداری می‌شود
ساختار: یک پروتئین است که از 223 اسید آمینه تشکیل شده است و دارای 3 دومین و 1 چهارمین است.
این ماده برای تجزیه پپتیدها و پروتئین‌ها به کار می‌رود و در بیولوژی سلولی و مولکولی بسیار مهم است. به عنوان مثال، در پوسته‌شکنی سلولی، هضم پروتئین‌ها در روده، تشکیل فیبرین در خون، و در فرایند تولید انزیم‌های دیگر نظیر کیموتریپسین، کاربرد دارد.

خواص فیزیکی تریپسین

 • مقطع تحصیلی:استاندارد اولیه دارویی
 • سازنده/نام تجاری:EDQM
 • برنامه های کاربردی):دارویی (مولکول کوچک)
 • قالب:مرتب
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

خواص 

تریپسین یک آنزیم پروتئیناز است که در فرآیند هضم پروتئین‌ها در گوارش انسان نقش دارد. این آنزیم توسط پانکراس ترشح می‌شود و در دستگاه گوارش برای هضم پروتئین‌های موجود در غذا به کار می‌رود. تریپسین از ترشح غدد پانکراس به صورت غیرفعال به نام تریپسینوژن تولید می‌شود و در اثر تماس با آنزیم دیگری به نام آنتریپسین تبدیل به تریپسین فعال می‌شود.

عملکرد 

تریپسین عملکرد ضروری در هضم پروتئین‌ها دارد. این آنزیم قادر است پیوندهای پپتیدی بین اسید‌های آمینه را بشکند و پروتئین‌ها را به پپتیدهای کوچکتر تجزیه کند. تریپسین به ویژه بر روی پپتیدهای حاوی اسید آمینه آرژنین و لیزین اثر مهارکننده دارد و این اسیدهای آمینه را به آمینه‌های تک‌تک تجزیه می‌کند. در این راستا، به عنوان یک آنزیم واژگونی کننده پروتئین‌ها شناخته می‌شود.

کاربردها

این ماده به عنوان یک آنزیم مهم در صنعت و علم زیستی کاربردهای متنوعی دارد. برخی از کاربردهای تریپسین عبارتند از:

 1. صنعت غذایی: در صنعت غذایی برای فرآوری و تهیه محصولات مختلف استفاده می‌شود. این آنزیم می‌تواند به عنوان یک عامل ترکیب‌کننده و نرم‌کننده در تولید مواد غذایی مانند لبنیات، گوشت‌های فرآوری شده و نان استفاده شود.
 2. پزشکی: در علم پزشکی نیز کاربردهای مهمی دارد. این آنزیم در ترمیم زخم‌ها و جوش‌ها مؤثر است و می‌تواند بهبود فرآیند التیام بافت‌های آسیب دیده را تسریع کند.
 3. تحقیقات بیوشیمیایی: در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژیکی به عنوان یک آنزیم مهم برای بررسی و تجزیه ساختار پروتئین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آنزیم به عنوان یک ابزار اساسی در بررسی ساختار پروتئین‌ها و تعیین ترتیب اسید‌های آمینه‌ای در آن‌ها استفاده می‌شود.

به طور کلی،  این ماده یک آنزیم اساسی در هضم پروتئین‌ها و سایر فعالیت‌های زیستی است. از آنجا که در فرآیند هضم مهم است، اختلالات در فعالیت این آنزیم می‌تواند به مشکلات گوارشی و جذب غذا منجر شود.

توصیه‌ها برای استفاده از تریپسین

برای استفاده بهینه از تریپسین، می‌توانید راهنمای زیر را دنبال کنید:

 • مشاوره پزشک: در صورت نیاز به مصرف این ماده به دلیل مشکلات گوارشی یا سایر موارد، بهتر است با مشاوره پزشک خود در مورد مقدار و زمان استفاده از آن مشورت کنید.
 • رعایت دستورات استفاده: هنگام استفاده از ماده، به دقت دستورات مصرف و نحوه استفاده را رعایت

یادداشت های دیگر

این ماده برای استفاده در تک نگاری های 0476 و 0694 مناسب است، اما برای استفاده در تک نگاری های 0580 برای آپروتینین و 0579 برای محلول غلیظ آپروتینین مناسب نیست.
ممکن است محدودیت های فروش اعمال شود.

محصولات مشابه

تریپسین

خرید و فروش تریپسین سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید تریپسین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – تریپسین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تریپسین  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت