ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

91 / 100

تری متوکسی سیلان trimethoxysilane یک مایع بی رنگ شفاف است. و خیلی کم در آب حل می شود. این ماده از آب چگال تر است .و درصورت تماس با پوست، تنفس با بلعیدن بسیار سمی است.و باید نکات ایمنی در خصوص استفاده از آن کاملا رعایت شود و موجب خارش چشم ،پوست نیز می شود و  بسیار قابل اشتعال است.

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane) سیگماآلدریچ می باشد . که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید . جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

از آنجا که مواد و تجهیزات آزمایشگاهی سیگماآلدریچ به عنوان یکی از برترین و بهترین محصولات در حوزه علوم آزمایشگاهی است .بسیاری از افراد سعی در کپی برداری از محصولات این شرکت نموده اند. اینگونه  از محصولات معمولا در تست های آزمایشگاهی باعث خطا خواهند شد .شرکت شیمی کهن به عنوان یکی از نمایندگی های سیگماآلدریچ در ایران در خصوص استاندارد بودن مواد آزمایشگاهی به شما اطمینان خاطر خواهد داد .

تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

تری متوکسی سیلان (Trimethoxysilane) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی Si(OCH3)3 است. این ترکیب یکی از اعضای خانواده سیلان‌ها است که در بسیاری از صنایع مانند صنایع شیمیایی، پلیمر، الکترونیک، شیشه‌سازی و … استفاده می‌شود. تری متوکسی سیلان به عنوان یک عامل اتصال‌دهنده و کربوکسیلات کننده در تولید پلیمرهای مختلف استفاده می‌شود.تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

همچنین، این ترکیب به عنوان یک عامل افزایش‌دهنده در مواد ضداب، مانند دی‌اکسید تیتانیوم، مورد استفاده قرار می‌گیرد.  تری متوکسی سیلان به عنوان یک عامل پایدار کننده برای رنگ‌ها و رزین‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده پایدار کننده برای مواد ضداب، مانند دی‌اکسید تیتانیوم، نیز استفاده می‌شود. با این حال، باید به خطرات و مخاطرات مرتبط با استفاده از این ترکیب نیز توجه کرد.

همچنین، تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده محافظت کننده برای سطوح فلزی و غیرفلزی، مانند شیشه و سرامیک، نیز استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل هیدروفوبیک کننده نیز عمل کند و باعث کاهش جذب آب در سطوح مختلف شود.تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

مشخصات ماده تری متوکسی سیلان

  • نام ماده : تری متوکسی سیلان
  • نام انگلیسی : trimethoxysilane
  • ساختار ماده : C3H10O3Si
  • شرکت سازنده : IB
  • کشور سازنده: چین
  • شماره مرک : 814178
  • CAS NUM : 2487903

440167

Sigma-Aldrich

(3-Glycidyloxypropyl)trimethoxysilan

≥98%

Synonym(e):
Dow Corning® Produkt Z-6040, 3-(2,3-Epoxypropoxy)propyltrimethoxysilan,
GLYMO, Glycidyl-3-(trimethoxysilyl)-propylether
Empirical Formula (Hill Notation):C9H20O5Siتری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)
CAS-Nummer:2530-83-8
Molekulargewicht:236.34
Beilstein:4308125
EC-Nummer:219-784-2
MDL-Nummer:MFCD00005144
PubChem Substanz-ID:24867573
NACRES:NA.23

کاربرد تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

تری متوکسی سیلان به عنوان ماده واسط برای تولید دیگر اورگانوسیلان ها استفاده می شود. تری متوکسی سیلان (Trimethoxysilane) در صنایع مختلف به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای تری متوکسی سیلان اشاره شده است:

1- تولید پلیمرها: تری متوکسی سیلان به عنوان یک عامل اتصال‌دهنده و کربوکسیلات کننده در تولید پلیمرهای مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در پلی‌استرها، پلی‌کربناتها، پلی‌اتیلن‌ها و پلی‌پروپیلن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2- صنایع الکترونیک: تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده واسطه در تولید صفحات مدار چاپی، LED و سایر قطعات الکترونیکی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک عامل پایدار کننده در مواد انعکاس‌دهنده و محافظتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

3- صنایع شیشه‌سازی: تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده عامل در تولید شیشه‌های مقاوم در برابر حرارت و شیشه‌های مقاوم در برابر رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4- ماده محافظت کننده سطوح: تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده محافظت کننده برای سطوح فلزی و غیرفلزی، مانند شیشه و سرامیک، نیز استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل هیدروفوبیک کننده نیز عمل کند و باعث کاهش جذب آب در سطوح مختلف شود.

5- ماده افزودنی در رنگ‌ها و رزین‌ها: تری متوکسی سیلان به عنوان یک عامل پایدار کننده در رنگ‌ها و رزین‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

همچنین، تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده پایدار کننده برای مواد ضداب، مانند دی‌اکسید تیتانیوم، نیز استفاده می‌شود. با این حال، باید به خطرات و مخاطرات مرتبط با استفاده از این ترکیب نیز توجه کرد.

همچنین، تری متوکسی سیلان به عنوان یک ماده محافظت کننده برای سطوح فلزی و غیرفلزی، مانند شیشه و سرامیک، نیز استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل هیدروفوبیک کننده نیز عمل کند و باعث کاهش جذب آب در سطوح مختلف شود.

در کنار مزایای بسیاری که تری متوکسی سیلان دارد، باید به خطرات و مخاطرات مرتبط با استفاده از این ترکیب نیز توجه کرد. این ترکیب بسیار خطرناک بوده و با تماس با چشم، پوست و تنفس می‌تواند به آسیب برساند. در صورت استفاده از این ترکیب به عنوان ماده ایمنی باید از دستکش، عینک و ماسک استفاده کرد.

تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

ویژگی‌های ساختاری  تری متوکسی متیل سیلان – با اتیل وینیل الکل

اتیل وینیل الکل (EVOH) کوپلیمری از مواد نیمه بلوری با ویژگی ممانعتی خوب نسبت به عبور گاز است. همچنین مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی دارد. این پلیمر با وجود نفوذ پذیری کم نسبت به عبورگازها ، مقاومت کمی نسبت . به عبور آب ، و بخار آن را دارد .

در این پژوهش trimethoxysilane (به عنوان پوشش آبگریز) با روش رسوب شیمیایی بخار تقویت شده با پلاسما (PECVD) بر روی کاغذ پوشش دهی شده با پلیمر EVOH به منظور . بهبود ویژگی ممانعتی کاغذ نسبت به انتقال رطوبت لایه نشانی گردید.

پوشش دهی به روشPECVD با شرایط، زمان 6 دقیقه، فشار 300 میلی تور انجام شد . تیمارهای متفاوت توان شامل 50، 70 و90 وات بودند. زاویه تماس آب به منظور تعیین بهبود. ویژگی ممانعتی کاغذ نسبت به رطوبت اندازه گیری گردید. نتایج نشان داد پوشش این ماده منجر به افزایش 7/55% زاویه تماس آب نسبت به نمونه شاهد می‌گردد.

بر اساس نتایج به دست آمده بهترین شرایط تیمار با توان 50 وات حاصل گردید. ویژگی های ساختاری و شیمایی لایه نازک رسوب داده شده . با روش‌های طیف سنجی مادون قرمز(FTIR-ATR)، طیف سنجی پراکندگی انرژی پرتو ایکس (EDS) بررسی گردید. نتایج پیوند سیلان را بر روی سطح پلیمر EVOH تأیید کردند.

مشخصات عمومی فیزیکی تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

Trimethoxysilane :Chemical Name
2478903 :CAS NUM
2196372 :EINECS NUM
C3H10O3Si :Empirical Formula
122.2 :Molecular Weight
(87C (760mmHg :Boiling point
9C- :Flash point
Colorless clear liquid :Color and Appearance
0.860 :(Density (25C
1.3687 :(Redranctive Index (25C
99%by GC :Purity

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی مادهتری متوکسی سیلان (trimethoxysilane) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

بیشتر بخوانید : سولفادیازین S8626

قیمت خرید تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین کد 820877 مرک

اطلاعات خریدتری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane) می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر محصول کلیک کنید .

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تری متوکسی سیلان (trimethoxysilane) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت